Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 857
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 331
Ей сега мина кратко промо - Марио до леглото на Тони, а той "Знам, че си отивам, брат ми, но не мога да простя лъжата". Това е - 10 секунди.
Ех, защо не съм в София на 29-ти...

Хубавите думи на Калин и интересната съпоставка между него и Тони - как можеш да откриеш брат, в лицето на човека, който ти е отнел всичко и как се отричаш от брат, който ти е дал всичко, за съжаление не са имали никакъв ефект (надявам се промото да е подвеждащо)  Praynig. Много ми е мъчно за Марио - малкият продължава да го  досъсипва  емоционално и докарва до състояние, в което той за пореден път да е смазан от угризения и чувство за вина, защото веднъж си е позволил да бъде щастлив и да постави себе си пред него.

Fchelata, и аз се потресох като прочетох "грозник", но пък поне си изясних, за себе си, защо Manoleva не е забелязала любовта на Марио.   Joy Лошото е, че повечето тук, май ще се избием точно за този определен "грозник"   Joy

# 661
  • Мнения: 2 714
Ааа, Врабчев, май оная злост, която видяхме у него беше неговата критична точка, само дето пак трябва сами да мислим какво го доведе до нея Grinning А иначе той  също си има своите проблясъци и най-вече е професионалист.

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Даа, "отстъпвам" ви го от моята хватка, една по-малко ще се бие за Марио. Не го харесвам нито като мъж, нито като игра (заради артикулацията), нито като герой.

А нали финалът е този петък, момичета?

# 663
  • Мнения: 12 416
Ааа, Врабчев, май оная злост, която видяхме у него беше неговата критична точка, само дето пак трябва сами да мислим какво го доведе до нея Grinning А иначе той  също си има своите проблясъци и най-вече е професионалист.
Марио в този момент гледаше едновременно супер виновно, защото знае много добре, че не е трябвало да крият тази информация и заедно с това изглеждаше като изгубено дете, което не знае за какво да се хване, за да не рухне. Радвам се, че Врабчев му подаде ръка. Може би наистина е отминала критичната му точка, дошла от не знаем къде Simple Smile)

Интересно ми е какво доведе до тоя срив при Тони - дали просто му е дошло времето или наистина през този един месец отсъствие е бил недостатъчно отговорен към здравето си.

Финалът е във вторник, в петък няма епизод.

# 664
  • Мнения: X
Mosquita, според мен му е дошло врмеето. Ако не си беше пил супресорите, сигурно щеше да бъде по-рано. А и след първите няколко епизода не са ни показали той да е бил безотговорен към здравето си. Така или иначе от самото начало се знаеше, че дробът го предава.

# 665
  • Мнения: 667
Аз съвсем ще изместя темата, но вижте каква новина ни пуснаха: На 29-ти, Дом на киното, гледане на финала и среща с актьори и режисьори.
https://nova.bg/accents/view/2018/05/23/216770/специално-събитие … т-критична-точка/

Според мен Мазов ще признае на Калин в крайна сметка.


ОМГ ОМГ ОМГ!!!! Някой навит? Или ще е лидница от дечица
Бих отишла ама като си спомня на фен срещата каква лудница беше ! Едни си бяха помъкнали и 2 годишната дъщеричка и горкото се скъса от рев в тълпата .

# 666
  • Мнения: 12 416
Покрай информацията за краткото промо се замислих, че вероятно и довечера ще сме в етап на тиха война и магарии от страна на Тони и драматично убеждаване на роднините за донорството и утре ще бъде Голямото Сдобряване, което се връзва с Голямото Реване на режисьори и монтажисти над 51-ви епизод.
А 52-ри щом ще е двоен, ще е със сватбата, развръзките и т.н.

# 667
  • Мнения: X
Покрай информацията за краткото промо се замислих, че вероятно и довечера ще сме в етап на тиха война и магарии от страна на Тони и драматично убеждаване на роднините за донорството и утре ще бъде Голямото Сдобряване, което се връзва с Голямото Реване на режисьори и монтажисти над 51-ви епизод.
А 52-ри щом ще е двоен, ще е със сватбата, развръзките и т.н.

Май натам отиват нещата. Ония 8 бутилки няма да ми стигнат.
Днес е 50ти, нали? ама гадовете как пуснаха краткото промо днес през деня... аз го чаках снощи до 12

# 668
  • Мнения: X
Намъквам се при вас. Гледам сериала с голям интерес - нещо крайно необичайно за мен. В живота си имам общо 3-4 сериала, които съм гледала толкова запалено.

По отношение на вчерашния епизод: На мен ми е малко кофти за Албена. Струва ми се, че Тони я използва като заместител на Зорница, след като беше отблъснат от нея. Ако стане така, че все пак да го спасят, не съм оптимистично настроена за връзката им. Или поне в реалния живот рядко се случва след претърпяно разочарование след силно влюбване, някой веднага да си намери точния за него човек, в който да е също толкова влюбен. Обикновено "следващият" влиза в ролята на утешител, изиграва си я и бива отпратен по живо, по здраво. Или сам си бие камшика, защото в един момент писва все да ти говорят за несподелената любов с еди-кой си или еди коя си. А Тони определено не е преглътнал обидата и не е простил. След като си измисли удобни причини да отпрати Марио и Зорница....

Мишева ми е крайно неприятна или поне така представеният й образ от тази конкретна актриса. Има нещо много дразнещо в монотонната й интонация. Каквото и да каже, винаги ми звучи в едно и също апатично настроение. Трудно ми е да си представя как точно по такава жена може да хлътне някой като Калин, но на филм явно може. Мазов ми е много симпатичен образ и се надявам да се намери някакъв безболезнен изход от цялата ситуация. Малко смешно ми стана от реакцията на Лора при заварването на сцената в банята. Зачудих се как пък не разпозна гласа на мъжа си. Все пак и той пъшкаше от време на време, докато Мишева бръщолевеше с пияната си глава.

Относно Магда и оня мишок...как му беше името. Напълно одобрявам реакцията й. Дано да не се подлъже да му дава втори шанс на този.

# 669
  • Мнения: 6 833
Мазов си мисля, че няма да си признае пред Лора.
То всъщност и пред Наталия и Калин не се знае дали ще си каже. Не знаем дали Наталия ще говори с Калин и ще му каже, какво й е споделила Лора.
Може би Мазов и Калин по мъжки ще се съюзят и ще “разследват” какъв е проблема в странното поведение на Наталия и защото се цупи. Затова и Мазов пита Лора по телефона дали е казала нещо, тя пък се прави на ощипана 🙄
Накрая всички ще се джафкат по между си и  Мишева (тъй като си мисли, че Лора знае) ще каже, че Мазов е бил главния герой в случката и така ще оправят бъркотията, поне при Наталия и Калин.
За Мазови не знам...

# 670
  • Мнения: 2 654

Изобщо, той е един п...ьо, пък е и грозен на всичкото отгоре.


Да си покажем и нашите лица да видим кой е хубав, кой е грозен ?

# 671
  • Мнения: 6 833
Забравих да кажа за Диана - още в началото на сезона на интервю при Гала се появи с изсветлени корени (не израснали) и тогава коментирахме тук, че ще сменя цвета явно. Но може би от екипа не са й разрешили. Според мен с черна коса й е много по-хубаво и най-добре й очертава чертите на лицето. Това червено-кестеняво не е за нея! 

# 672
  • Мнения: X
Много ми хубавеят на мен и Диана, и Ирина.
И Десито ми е много миличка, макар че не мога да свикна нещо с тези нейни миглопластики.

# 673
  • Мнения: 6 833
Мен изкуствените мигли про Деси не ме дразнят толкова, колкото странната форма на веждите й. Смятам, че я състаряват и й придават много кахърен вид.

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495

Изобщо, той е един п...ьо, пък е и грозен на всичкото отгоре.


Да си покажем и нашите лица да видим кой е хубав, кой е грозен ?

Това е моето мнение. Няма да е нормално всички да мислим по един и същ начин Wink Ако кажете, да ги показваме, ама всички, а Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт