Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 921
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 9 563
И според мен Мазов ще си мълчи и Мишева без да иска ще издаде какво се е случило и очаквам голяма какафония при Мазови. Лора ще откачи.

Нейно Величество  Simple Smile, съгласна съм с разсъжденията ти за Войнова. Тони и Албена не са готови за такава връзка, не я започнаха правилно, не я поставиха на правилна основа и за това им предстоят много сътресения в следващия сезон. За целите на този обаче мисля, че ще ги държат заедно до края.

Москита, харесва ми този вариант с разпределението на епизодите. Поне ще знаем, че Тони ще живее и ще е говорил с брат си.  А ние ще се побъркаме дали ще се съберат накрая Марио и Зорница, какво ще се случи с Ина и дали ще натирят Стаменова в миша дупка (на мен от всички истории само тези са ми интересни. Мазовите, Гендадиевите и Магда с Васко са ми ненужен пълнеж).

Диана е творец, та не виждам защо да не експиремнтира. А и явно вече не е търпяла, след като само след един ден се боядиса. Сега да почва да рисува и да изкарва бесовете от нея и после да продължи да се снима Simple Smile Иначе и аз я харесвам повече с черна коса .

# 676
  • Мнения: 12 435
Много ми хубавеят на мен и Диана, и Ирина.
И Десито ми е много миличка, макар че не мога да свикна нещо с тези нейни миглопластики.

Деси има хубави черти, но някак си я правят постоянно да изглежда една такава изхабена, кахърна, някак си женственото в нея го прикриват, вместо да го изваждат навън, не знам защо е така. Ина я контят много, Зорница не я контят, но пък постоянно ѝ правят някакви прически. Докато Лора е все една и съща, както и при Галя - нейната коса я оставят почти винаги просто да виси надолу, не знам защо така са решили.

Иначе на мен червеникавата коса на Диана ми харесва, освен това гледам и че я е отрязала, интересно ми е за новия сезон дали ще я боядисат пак черна или ще я оставят различна. Но сигурно писва да се съобразяваш с нечии други изисквания за външния ти вид Grinning

# 677
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
Като ви казвам, че този няма да прости така ще е. И навлизаме в хипотезата на съня ми - Марио да го освести. Ще видим Simple Smile

За мен Марио е най-добре замисления и последователен мъжки образ в сериала до момента. Да не кажа от всички образи.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495

Mosquita, предполагам, че целят това да е стилът на героините.
При един сценарий на високо ниво не само външността и дрескода, но и стилът на изразяване не героите е различен (А при сценарий на космическо ниво вече забелязваш и точно определена причинно-следствена последователност в действията Simple Smile
Има жени, които носят косата си по един начин и явно Галя и Лора са от тях. Забелязвам, че Зорница носи кожени якенца и никога силен грим, а Наталия тези хубави устни почти никога не ги подчертава. А Вяра пък се носеше като метълче.

# 679
  • Мнения: 5 846
Чудя се още как 60те годишни леулки още на са закрякали под поста за 29ти, ВерговЖълтиятГущер Велики, дали ще присъства😮

# 680
  • Мнения: 5 846

Изобщо, той е един п...ьо, пък е и грозен на всичкото отгоре.


Да си покажем и нашите лица да видим кой е хубав, кой е грозен ?

Това е моето мнение. Няма да е нормално всички да мислим по един и същ начин Wink Ако кажете, да ги показваме, ама всички, а Simple Smile
аз предлагам да си покажете мъжът/приятелят/какъвто имате там, ще е най-удачно 😂

# 681
  • Мнения: 12 435
Като ви казвам, че този няма да прости така ще е. И навлизаме в хипотезата на съня ми - Марио да го освести. Ще видим Simple Smile

За мен Марио е най-добре замисления и последователен мъжки образ в сериала до момента. Да не кажа от всички образи.

А как ще го освести? Аз вече виждам като единствен изход нещо да го цапне по главата. То бива твърдоглавие, ама неговото граници няма.

За второто съм напълно съгласна. Всяко негово действие и думи са в унисон с предходните. Дори и глупости като прави, пак са в хармония с характера му.

# 682
  • Мнения: 753
Ууу аз бих отишла на това, ама ако не съм сама, че да има с кого да обсъждам. А и вероятността да е пълно с 15-16 годишни, които викат леко ме потриса.
На мен Диана и Ирина са ми най-красиви. Десито и Дария на моменти са ми много мелодраматични във физиономия.
Иначе Тони... Дори и когато умира ли няма да прости тази голяма лъжа... Малко май прекалиха с това. Реално не са го излъгали за нещо на живот и смърт.

# 683
  • София
  • Мнения: 9 563

За мен Марио е най-добре замисления и последователен мъжки образ в сериала до момента. Да не кажа от всички образи.

Напълно съгласна. С такава грижа и толкова последователно го изградиха като образ, че вярвай ми треперя при всяка серия да не го сринат с някаква глупост. И за това може би ми е толкова мъка за него.

# 684
  • Мнения: 5 846
Ще позная аз, че сценаристите ще го разболеят от шизофрения. То с такъв брат 😁

# 685
  • Мнения: 580

Изобщо, той е един п...ьо, пък е и грозен на всичкото отгоре.


Да си покажем и нашите лица да видим кой е хубав, кой е грозен ?

Това е моето мнение. Няма да е нормално всички да мислим по един и същ начин Wink Ако кажете, да ги показваме, ама всички, а Simple Smile

За мен е грозно да се обижда, независимо кой какъв вкус има

# 686
  • Мнения: 2 655

Изобщо, той е един п...ьо, пък е и грозен на всичкото отгоре.


Да си покажем и нашите лица да видим кой е хубав, кой е грозен ?

Това е моето мнение. Няма да е нормално всички да мислим по един и същ начин Wink Ако кажете, да ги показваме, ама всички, а Simple Smile
Ама няма да се обиждаш, ако някой те нарече "грозница", именно защото е нормално всички да не мислим по един и същи начин.

# 687
  • Мнения: X
Мен изкуствените мигли про Деси не ме дразнят толкова, колкото странната форма на веждите й. Смятам, че я състаряват и й придават много кахърен вид.

А, да! И това. Даже се чудех защо вместо да си пипне веждите първо, толкова много акцентира на миглите. Но...може пък и да си ги харесва така.

# 688
  • Мнения: 5 846

Изобщо, той е един п...ьо, пък е и грозен на всичкото отгоре.


Да си покажем и нашите лица да видим кой е хубав, кой е грозен ?

Това е моето мнение. Няма да е нормално всички да мислим по един и същ начин Wink Ако кажете, да ги показваме, ама всички, а Simple Smile
Ама няма да се обиждаш, ако някой те нарече "грозница", именно защото е нормално всички да не мислим по един и същи начин.
аз имам прекогнитивни способности и мога да ти кажа че и тя и мъжът са едни убавци, а пък и артикулацията им пирфектнъ..чудя се само как не са ги взели да играят в сериала. Ма ше га да турнат чирвената точкъ..сори, че тъй са изразявам, ма съм щото съм красива и от селу😁

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495

Изобщо, той е един п...ьо, пък е и грозен на всичкото отгоре.


Да си покажем и нашите лица да видим кой е хубав, кой е грозен ?

Това е моето мнение. Няма да е нормално всички да мислим по един и същ начин Wink Ако кажете, да ги показваме, ама всички, а Simple Smile
Ама няма да се обиждаш, ако някой те нарече "грозница", именно защото е нормално всички да не мислим по един и същи начин.

Обещавам, че няма Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт