На море в Турция - тема 51

  • 104 736
  • 756
  •   2
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 246
А какво ще кажете София - Кушадасъ през Чанаккале или Истанбул е по-добре ? Предложиха ми и този вариант.

# 181
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
А какво ще кажете София - Кушадасъ през Чанаккале или Истанбул е по-добре ? Предложиха ми и този вариант.
Къде отидохте в Истанбул?! Той е по пътя за Анталия.

# 182
  • София
  • Мнения: 246
Ами,и аз така мисля/чета,но хора от групата ни обмислят и този вариант,защото било магистрала.  Crazy

Последна редакция: пн, 04 юни 2018, 21:59 от Miss_Butterfly

# 183
  • Мнения: 3
Здравейте, бихте ли ми препоръчали хотел в Мармарис, който да е добре озеленен, да разполага с
поддържана база и не на последно място с добра храна. Simple Smile Коментарите които четох в предишните теми са доста старички и не ми помагат кой знае колко в изборът ми!

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, бихте ли ми препоръчали хотел в Мармарис, който да е добре озеленен, да разполага с
поддържана база и не на последно място с добра храна. Simple Smile Коментарите които четох в предишните теми са доста старички и не ми помагат кой знае колко в изборът ми!
Марти резорт, Клуб Тюрбан, Орка лотус бийч, Мармарис Палас. В този ред 😀

# 185
  • Мнения: 32
Здравейте,някой дали може да сподели мнение за хотел Mandarin Resort Bodrum,тъй като мисля дали да резервирам почивка за месец Август.

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Завърнахме се и ние от Риксос Сънгейт, прекрасно беше времето, а го даваха всеки ден да вали 😀 Официално свалям доверието си от Гисметео.
Я разкажете за хотела.А що се отнася до прогнозите за времето май на никой не може да се има доверие.

# 187
  • Мнения: 2 787
Марги, мерси за темата.
Сега се връщаме от Von resort golden beach, ще напиша подробно, но знам че има пътуващи тази седмица, ако има въпроси, да споделя какво видяхме. Иначе накратко, отличен хотел за цената си, изкарахме прекрасно.

# 188
  • София
  • Мнения: 23 096
А какво ще кажете София - Кушадасъ през Чанаккале или Истанбул е по-добре ? Предложиха ми и този вариант.
И през ум нямаше да ми мине вариантът през Истанбул.
Никакви прогнози за времето не следя, не искам да се изнервям, а и съм приела, че времето ще е хубаво!  Grinning

# 189
  • Istanbul
  • Мнения: 168
А какво ще кажете София - Кушадасъ през Чанаккале или Истанбул е по-добре ? Предложиха ми и този вариант.
амиии ако сте мераклии да изживеете атмосферата на града с далго задръстване по магистлата пробвайте от Ист.. Simple Smile
Иначе то и пътя от Чанаккале си е магистрала..

# 190
  • Мнения: 3 271
А какво ще кажете София - Кушадасъ през Чанаккале или Истанбул е по-добре ? Предложиха ми и този вариант.
амиии ако сте мераклии да изживеете атмосферата на града с далго задръстване по магистлата пробвайте от Ист.. Simple Smile
Иначе то и пътя от Чанаккале си е магистрала..

Ама то и никаква логика няма да отидеш до Истанбул за Кушадасъ.

# 191
  • София
  • Мнения: 23 096
Ама то и никаква логика няма да отидеш до Истанбул за Кушадасъ.
Освен, ако не направят някакъв кратък престой за ден-два да поразгледат каквото могат от града. В противен случай този, който е направил предложението за този маршрут яко ви е изпързалял.  Grinning

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
А какво ще кажете София - Кушадасъ през Чанаккале или Истанбул е по-добре ? Предложиха ми и този вариант.
Здравейте , разликата между София - Кушадасъ през Чанаккале или Истанбул е 200 км в повече плюс още 2-3 часа заради задръстването в Истанбул. Вие си преценете!

# 193
  • София
  • Мнения: 246
Благодаря ви ! Явно ще пътуваме по отделно. 

# 194
  • Варна
  • Мнения: 10 569
Какво сте се закъхарили за времето бе,хора ? Важното е,че ще се махнете за кратко от проблеми,ежедневен стрес и омразно готвене.Simple Smile
Книжката,банските,кинтите и беж да ви няма,лелеееее,как благородно ви завиждам:-)

Общи условия

Активация на акаунт