На море в Турция - тема 51

  • 104 475
  • 756
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 213
Здравейте, някой с по-скорошни впечатления за :
Royal Alhambra , Royal Tah Mahal, Royal Seginus, Long Beach resort
Клоня най-вече към първия /Alhambra/, били сме в близост, плажа ни е познат, но отзивите за него относно персонала ме притесниха.
Едното от децата ни на 3години, видя снимка на кораб-пързалки от Long beach resort и иска там. Там основно ме притесняват негативните отзиви храна,  по-ниската оценка в Holidaycheck, по-дългият трансфер и преобладаващи руснаци.
И въпроса ми, някой с по-скорошни впечатления от тези хотели?

# 361
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Току-що по новините по Бтв съобщиха за смъртен случай на българско дете в Дидим на 5 или 6 юни, не помня точно, при спускане от водна пързалка.

# 362
  • Istanbul
  • Мнения: 168
Привет, група!
Ние се върнахме от Sueno Beach в Сиде. Най-общо мога да кажа, че хотела е супер!!! По-подробно ще се включа, за да разкажа, но сега ми трябват мнения за Marti Myra в Текирова, че едни приятели му се чудят, та да им помогнем в избора. Не го видях в отзивите на първа страница, а и в руските сайтове нещо не открих скорошни публикации.
Благодаря предварително на отзовалите се!
С нетърпение очаквам повече информация за Sueno Bech в Сиде, тъй като обмислям да резервирам там за м. Септември.
На една от предишните страници имаше коментар, че е било мръсно в общите части на хотела. Как беше сега чистотата и въобще всичко което се сетите ще ми бъде от полза.
Благодаря предварително.




Ето средно отзивите на хотела от Турски посетители..
на другата снимка цена за средата на септемри 2+0,
 7 нощувки
 2 деца до 11,99 Free

# 363
  • Мнения: 213
Току-що по новините по Бтв съобщиха за смъртен случай на българско дете в Дидим на 5 или 6 юни, не помня точно, при спускане от водна пързалка.
Това е ужасно, ужасно тъжно и тежко Sad

Аз говорих за пързалките тип бебешки, но реално риск има винаги и навсякъде.

# 364
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Току-що по новините по Бтв съобщиха за смъртен случай на българско дете в Дидим на 5 или 6 юни, не помня точно, при спускане от водна пързалка.
Това е ужасно, ужасно тъжно и тежко Sad

Аз говорих за пързалките тип бебешки, но реално риск има винаги и навсякъде.

Риск има навсякъде. Sad

# 365
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Току-що по новините по Бтв съобщиха за смъртен случай на българско дете в Дидим на 5 или 6 юни, не помня точно, при спускане от водна пързалка.
Това е ужасно, ужасно тъжно и тежко Sad
Да. Cry В Aquasis се е случило. По-рано вечерта четох статия във Фейсбук.
Очите ни трябва да са на осем, когато децата са по пързалките. Във фейсбук една дама коментира, че е била там по време на инцидента. На пързалките е нямало никакъв спасител, без контрол пияни са се спускали. В същия ден две българки са изхвърчали от една пързалка на друга.

# 366
  • София
  • Мнения: 244




Ето средно отзивите на хотела от Турски посетители..
на другата снимка цена за средата на септемри 2+0,
 7 нощувки
 2 деца до 11,99 Free
Благодаря ти. Това е цена на стая със собствен транспорт предполагам?

Ужасно е това за детенцето в Дидим, сега разбирам за този случай. Sad

# 367
  • Мнения: 651
Ужасна трагедия Sad И аз сега разбирам и много се натъжих!
Сина ми е на 3.5г и скочи в големия басейн зад гърба ми, буквално се обърнах за 3 секунди да кажа нещо на баща му, и като се завъртях не го видях седнал на басейна, а пльоснат по очи във водата. Веднага го извадих беше се нагълтал леко, явно е стоял така 4-5с. Белята става много бързо! Мислехме си, че понеже е леко страхлив, никога няма да влезне сам в басейна, но явно му е дошъл куража. Това ни е голяма Обица на ухото. От тогава, в момента на стъпване в Pool зоната , слагахме плувки, за да ни е една идея по-спокойно!

# 368
  • Мнения: 18 526

В 5 звезден курорт мислех че някой седи на водната пързалка... но явно ще трябва родителите да сме винаги с децата.

# 369
  • Варна
  • Мнения: 3 939
Последните години пързалките стават все повече и все по екстремни.И децата са екстремни и трябва много да се пазят .

# 370
  • София
  • Мнения: 1 420
Деца, възрастни с тия пързалки е страшна работа, племенника миналата година на Адаленд все едно се беше бил с тигър, поне 4-5 рани имаше. Пак миналата година на Айвалък, колежка се върна със счупено ребро...пуска се, след нея друга жена и в басейна катастрофират.

# 371
  • Istanbul
  • Мнения: 168


Ето средно отзивите на хотела от Турски посетители..
на другата снимка цена за средата на септемри 2+0,
 7 нощувки
 2 деца до 11,99 Free
Благодаря ти. Това е цена на стая със собствен транспорт предполагам?

Ужасно е това за детенцето в Дидим, сега разбирам за този случай. Sad

да, без транспорт е

# 372
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
http://pik.bg/%D0%B6%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B0-%D1%82% … 2-news757353.html
Това е линк към статията , която разказва за трагедията! Съболезнования на родителите!

# 373
  • Мнения: 2 786
Съболезнования, гледах сутринта, не знам как се живее с тази болка.
От няколко години обаче ми прави впечатление, че хотелите в които почиваме, има страшно много спасители, и на плажа, и на басейните, точно това обсъждахме защо са толкова много - поне 2-ма на всеки басейн, а на аквапарка тази година имаше на всяко съоражение по един, и да ви кажа доста работа имаха, въвеждаха ред да се изтеглят спускащите ,контролираха отгоре пускането, но хората не слушат и си правят каквото си искат. Била съм и в Аквасис, там едната пързалка е доста стръмна и дори за голям човек е страшничка, знам го от наши приятели с които бяхме заедно.

# 374
  • Istanbul
  • Мнения: 168
В Турската медиа за инцидента..
пишат съвсем различно за инцидента от горната статия ?
https://www.sondakika.com/haber/haber-oteldeki-havuzda-kaydiraga … manyali-10928436/

Общи условия

Активация на акаунт