На море в България 2018! - 2

  • 89 513
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 292
Може ли някой, който е почивал в Белла Виста Синеморец да ми каже много ли са кофти партерните стаи.

# 721
  • Мнения: 44
Здравейте.Може ли за хотел Форест бийч , Приморско някакви отзиви? Мислим след две седмици за този хотел

# 722
  • Мнения: 1 614
Да се отчета за "Топола Скайс"
Апартамент делукс - хубав и просторен, чист с невероятна гледка. Миризма от канала, липса на тента или нещо, което да служи за покрив на балкона беше голям минус в дъждовното време, липсваше комарника, което също е голям минус, защото влизаха гадни буболчеки.

Ол Инклузива лично за мен беше беден.То всъщност е закуска, обяд и вечеря, кроасани и козунак за по час, два следобяд и напитки цял ден от машини. Закуската една и съща всеки ден. Обяда и вечерята има какво да се яде, но не е нещо кой знае какво.

Аквапарка, атракционите, басейните са уникални. Много ни харесаха.
Анимацията как беше ?

# 723
  • София
  • Мнения: 2 181
Не мога много да коментирам, защото не ни вълнува Simple Smile. Сутрин като излизахме на единия басейн имаше гимнастика, на другия дартс. След обяд стояхме на Инфинити басейна - там нямаше анимация. Вечер се чуваше от сцената детска дискотека и после за възрастни нещо.

# 724
  • Мнения: 2 687
Някой конкретно бил ли е в Саут Бийч-Царево тази г? Извинявам се,ако е писано вече,нобв последните 2стр не видях...

# 725
  • Мнения: 44
Някой конкретно бил ли е в Саут Бийч-Царево тази г? Извинявам се,ако е писано вече,нобв последните 2стр не видях...

Напротив има! На 47 страница от темата има и на следващата също.
Като цяло положението е зле.

# 726
  • Мнения: 6 298
Някой конкретно бил ли е в Саут Бийч-Царево тази г? Извинявам се,ако е писано вече,нобв последните 2стр не видях...
Аз бях в средата на юни месец. Не се лъжете да резервирате за този хотел. Не бих повтарила там. Единствено плажът си с
заслужава. Ако държите да сте на плаж Нестинарка, то за хотел Томас Резиденс това лято са добри отзивите.

# 727
  • Мнения: 2 523
Чета сега  нов коментар за Марина Сендс - Обзор, че съм го набелязала за другата година. Ако някой е почивал там вярно ли е, че отпадните води на съседните хотели се изливат в близост?

# 728
  • софия
  • Мнения: 2 913
Някой конкретно бил ли е в Саут Бийч-Царево тази г? Извинявам се,ако е писано вече,нобв последните 2стр не видях...
Ние бяхме. Всъщност само една нощувка.  По-гадно и лошо място не съм посещавала. Повече не можахме да изкараме, преместиха ни в друг хотел.

# 729
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Някой конкретно бил ли е в Саут Бийч-Царево тази г? Извинявам се,ако е писано вече,нобв последните 2стр не видях...
Ние бяхме. Всъщност само една нощувка.  По-гадно и лошо място не съм посещавала. Повече не можахме да изкараме, преместиха ни в друг хотел.
В кой хотел ви преместиха, че не се сещам?Някъде в Равда ли беше???
В комуникацията със Съни Турс имаше ли тогава проблем?

Ние ще сме във вили Холидей на Приморско клуб от 4 август и доста ме притесняват падналите валежи и евентуалната влага и мухъл в бунгалата.Настаняването ни е в събота /почивен ден/  и ако има проблем не знам на телефоните тогава дали ще отговаря някой?

# 730
  • Мнения: 1 069
Влагата и без валежи е огромен проблем!
Носете си няколко флакона с репелент.

# 731
  • Мнения: 2 523
Някой конкретно бил ли е в Саут Бийч-Царево тази г? Извинявам се,ако е писано вече,нобв последните 2стр не видях...
Ние бяхме. Всъщност само една нощувка.  По-гадно и лошо място не съм посещавала. Повече не можахме да изкараме, преместиха ни в друг хотел.
В кой хотел ви преместиха, че не се сещам?Някъде в Равда ли беше???
В комуникацията със Съни Турс имаше ли тогава проблем?

Ние ще сме във вили Холидей на Приморско клуб от 4 август и доста ме притесняват падналите валежи и евентуалната влага и мухъл в бунгалата.Настаняването ни е в събота /почивен ден/  и ако има проблем не знам на телефоните тогава дали ще отговаря някой?
Тази година доста стриктно следя темата, та да се включа - мисля, че dilyanad я преместиха в Приморско дел сол.

Виж си т. 3 от договора с Визит.
1. Уведомяваш Визит.  Писмена форма, иначе си им звъни по телефона колкото искаш. Първо можеш да ги уведомиш по имейл. По-сигурно е обаче и след уведомявате и по телефон, и по имел, да изпратиш писмено възражение  с куриер с услуга "обратен документ" - връща се екземпляр за теб с входящ номер. Трябда да изпратиш два екземпляра от написаното - един за теб и един за Визит. Спиди има до аквапарка в Приморско.
2. Предявяваш писмено възраженията си на място в хотела. Искаш входящ номер или дата, подпис и печат на лицето приело възражението, отразено на твоя екземпляр. Аз лично искам и пиша и в книгата за оплаквания и похвали.
Ето ти примерен вариант, който следва да съдържа документа по т. 1 и 2, могат да бъдат сътворени в един общ документ (според мен) - общо ти трябват 4 екземпляра: 1 за Визит, 2-ри да ти се върне с вх. номер от Визит, 3-ти за хотела и 4-ти с входящ номер от хотела.

"До
Управителя на Съни Турс ООД

До Управителя на хотел "......................................" - гр. ...............................


В Ъ З Р А Ж Е Н И Е
(РЕКЛАМАЦИЯ)
от .........................................................
в качеството на Клиент по Договор за организирано туристическо пътуване към резервация № ..............

относно: възражение (рекламация) по качеството на предоставяната услуга по Договор за организирано пътуване към резервация №  ...............................

Г-Н  (Г-ЖО) Управител,

В изпълнение на т. 3 , 3.1. и  3.2 от Договор за организирано пътуване към резервация № ..........................., наричан за краткост по-долу "Договора" и релевантните текстове от ЗЗП и ЗТ отправям настоящото възражение  (рекламация) по качеството на предоставяната ми улуга във връзка с посочения Договор, като конкретните ми оплаквания за несъотвествие и/или липса на качество по предоставената туристическа услуга са следните:
Днес, ................................ бях настанена в .................................... - гр. .................................. При настаняването ми констатирах, че: ...

С оглед гореизложеното, УВАЖАЕМИ Г-Н (Г-ЖО) УПРАВИТЕЛ НА СЪНИ ТУРС ЕООД, моля да считате настоящото като незабавно уведомление и запознаване с възникналия проблем съгласно т. 3.1 от сключения по между ни договор, както и да предприемете необходимите действия, вменени Ви по силата на същия договор и тези, изискуеми се по ЗТ и ЗЗП.

С оглед гореизложеното, УВАЖАЕМИ Г-Н (Г-ЖО) УПРАВИТЕЛ НА ......................................  - гр. ..........................., моля да считате настоящото за предявяване на рекламация по смисъла на чл. 3.2 от сключения между мен като Клиент и Съни Турс ЕООД като туроператор и да отстраните констатираните от мен и изложени по-горе несъответствия и/или липса на качество по предоставяната от Вас туристическа услуга по сключения Договор. В случай, че не удовлетворите настоящото искане, моля на основание т. 3.3. от  Договор за организирано туристическо пътуване към резервация № .............. да бъде съставен Протокол.

гр....................................
Дата:..............................


С уважение:

Между другото договорът на Съни не е прецизен...

# 732
  • софия
  • Мнения: 2 913
Някой конкретно бил ли е в Саут Бийч-Царево тази г? Извинявам се,ако е писано вече,нобв последните 2стр не видях...
Ние бяхме. Всъщност само една нощувка.  По-гадно и лошо място не съм посещавала. Повече не можахме да изкараме, преместиха ни в друг хотел.
В кой хотел ви преместиха, че не се сещам?Някъде в Равда ли беше???
В комуникацията със Съни Турс имаше ли тогава проблем?

Ние ще сме във вили Холидей на Приморско клуб от 4 август и доста ме притесняват падналите валежи и евентуалната влага и мухъл в бунгалата.Настаняването ни е в събота /почивен ден/  и ако има проблем не знам на телефоните тогава дали ще отговаря някой?
[/quote
В Приморско дел сол ни преместиха. По телефона беше комуникацията, отначало не желаеха да съдействат, но след заплахи от моя страна, служителката правила резервацията се свърза с мен и ни преместиха.

# 733
  • Мнения: X
Някой конкретно бил ли е в Саут Бийч-Царево тази г? Извинявам се,ако е писано вече,нобв последните 2стр не видях...
Ние бяхме. Всъщност само една нощувка.  По-гадно и лошо място не съм посещавала. Повече не можахме да изкараме, преместиха ни в друг хотел.
В кой хотел ви преместиха, че не се сещам?Някъде в Равда ли беше???
В комуникацията със Съни Турс имаше ли тогава проблем?

Ние ще сме във вили Холидей на Приморско клуб от 4 август и доста ме притесняват падналите валежи и евентуалната влага и мухъл в бунгалата.Настаняването ни е в събота /почивен ден/  и ако има проблем не знам на телефоните тогава дали ще отговаря някой?

Следя те, защото и ние ще сме там, но по късно.

# 734
  • Мнения: 160
Оооо да, семейство с две деца е най неизгодно и скъпо. Аз съм смятала че за някои хотели е по добре да вземем бабата и дядото в др стая с едно дете, отколкото. да плащам апартамент. проблизително една обща цена идва, ако са две двойни стаи и децата са безплаъно, хем още 2ма ще почиват
Абсолютно е така. И ние вече ходим по четирима човека в две стаи с по едно от двете ми деца. В повечето хотели, дори в любимите ни Дюни, настаняване на 2+2 е възможно само в апартамент, като цената му изилиза за трима възрастни .Дечицата са ми на 5 и на 3  годинки, а трябва за тях двете да плащам точно колкото за един възрастен.

Общи условия

Активация на акаунт