На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 15

  • 143 017
  • 725
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 5 459
Та, като сте заговорили за обувки, Дайхман има ли в Одрин, че моят синковец носи 46 номер и само там му намирам читави обувки.

# 376
  • Мнения: 352
Някой може ли да каже, каква е цената на голяма опаковка тоалетна хартия SOFIA (32бр.)?

# 377
  • Мнения: 352
Та, като сте заговорили за обувки, Дайхман има ли в Одрин, че моят синковец носи 46 номер и само там му намирам читави обувки.
Мисля, че имаха магазин на Margi outlet.

# 378
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Надпис на Дайхман видях онзи ден на фасадата на Марги аутлет. Не влизахме вътре, че време не остана.

# 379
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Та, като сте заговорили за обувки, Дайхман има ли в Одрин, че моят синковец носи 46 номер и само там му намирам читави обувки.
Аз пък отдавна съм зачеркнала тоя магазин. При нас има два магазина и има само малки номера. И в Одрин го прескачам, но момичетата са ти отговорили къде е.


Някой може ли да каже, каква е цената на голяма опаковка тоалетна хартия SOFIA (32бр.)?

Имат няколко лири разлика от Папия и Селпак. Последните са 21-23 лири. Около десетина лв излизаха. Тук ги продават 16,90 лв.

# 380
  • Мнения: 5 459
Два пъти купувахме на сина ми от Дайхман от Мармарис обувки и ми прави впечатление, че ако тук в България в Дайхман са 120 лева обувките, то в Турция същите обувки са си 120 лири, което е доста по-евтино.

# 381
  • у нас
  • Мнения: 5 740
О, да, със сигурност.

# 382
  • Мнения: 32
Та, като сте заговорили за обувки, Дайхман има ли в Одрин, че моят синковец носи 46 номер и само там му намирам читави обувки.

И моят приятел носи 46, дори в Дайхман не може да си намери хубави.  Днес моя колежка, която ходи постоянно там ми каза, че някъде по пазара имало хубави магазини - ортопедична стелка и естествена кожа. В събота отиваме, ако няма да ти е късно ще ти кажа ние дали сме намерили нещо   Simple Smile

# 383
  • Мнения: 5 459
Та, като сте заговорили за обувки, Дайхман има ли в Одрин, че моят синковец носи 46 номер и само там му намирам читави обувки.

И моят приятел носи 46, дори в Дайхман не може да си намери хубави.  Днес моя колежка, която ходи постоянно там ми каза, че някъде по пазара имало хубави магазини - ортопедична стелка и естествена кожа. В събота отиваме, ако няма да ти е късно ще ти кажа ние дали сме намерили нещо   Simple Smile

О, няма да ми е късно. Ние ще ходим ,вероятно октомври, но от сега се оглеждам. намерих някаква агенция от Шумен за два дни 66 лева с включен хотел.

# 384
  • Варна
  • Мнения: 186
Аз имам малко странен въпрос. От Пловдив съм и винаги ходя от Пловдив и се връщам там, но този път искам на път за Равда към майка ми да мина напряко през Одрин. Та въпросът ми е - накъде да карам на излизане от Одрин, защото знам само пътя към Капитан Андреево  Embarassed

Ако искаш да избегнеш магистралните такси, можеш да ползваш стария път за Истанбул и Лозенград. Подминаваш Марги и Кипа по шосе D100 (виж на картата). След няколко километра има отбивка за Лозенград и следваш табелата за Kirklareli/ Derekoy по шосе D020. Граничния пункт Derekoy/ Малко търново е на около 120-130 км от Одрин.

# 385
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Тоалетна хартия София неароматизирана купихме в събота ние, със зелено по опаковката - 30 лири са 32 рула. Имаше и с аромат, сякаш беше 36 лири, но не съм сигурна дали марката е същата. Иначе вчера ходихме да пазаруваме с колежка за офиса до едно магазинче за перилни препарати и струва 16,50 тук същата. А в турско излиза 11,50 лв.

Относно цените в Дайхман - досега не бях обръщала внимание, но ходих да връщам маратонки скоро и харесах едни стелки за лятото за сандали. Струваха 11,90 лв. След като видях обаче, че в турски лири са 12 и набързо ги оставих. Не ги ли е срам, 5 лв срещу 12. Cold Sweat

# 386
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 908
Кецове,  които купих от Дайхман тук за 40 лв, в Турция бяха 32 лв. Ами не е малка разликата. Тук 5, там 8, пътните се избиват, че и доста се спестява.

# 387
  • Мнения: 83
Знам, че е писано и се извинявам предварително за въпроса, но се обръщам към тези, които са нощували в Одрин. Ако отидем на място дали ще намерим свободни стаи в хотелите и кой хотел бихте ми препоръчали? Ще пътувам с кола с компания и искаме да пренощуваме там.

[/
здравейте! хотел sultan, непретенциозно хотелче, но на много стратегическо място!

# 388
  • Мнения: 316
Знае ли някой дали са верни слуховете, които чух, че с над 20 годишна кола не може да се премине границата? Нашата кола е почти вече 25 годишна от датата на производството, та се чудя, ако тръгнем с нея , дали ще ни пуснат в турско?

# 389
  • Мнения: 292
Здравейте,
Минавам само да споделя, че миналия уикенд бях в Одрин. Отидохме с мъжа ми за две ношувки, за да избегнем навалицата в пиковите моменти. Но явно вече няма лабаво по границите .Освен гастербайтерите и пазаруващите нашенци, масово се изсипват и отиващите на море румънци. Десетки, десетки коли... Говоря за Лесово, но предполагам, че и на Малко Търново ще е така. на отиване в петък към 17.00 часа минахме за около час, на връшане в неделя по обяд чакахме над два часа и основно колите и двете посокои бяха румънски. Явно наистина туристичският сезон на турците тази година е много силен.

Общи условия

Активация на акаунт