МАШИНА ЗА ХЛЯБ - 64-та ТЕМА

  • 71 481
  • 756
  •   1
Отговори
# 150
  • Перник
  • Мнения: 4 862
Мисля, че отвертка от този тип ще свърши работа в случая http://deibg.com/otverka-komp-2-3
почти съм сигурен , че за болтчетата трябва такава отвертка.  Laughing
тя се прави лесно и с подръчни материали - метална шина и шлайфче.


Отвертката струва 2,20 лв. Май не си заслужава да се прави. Колкото и да е китайска за тия пари, все няколко болта ще успее да отвие Wink

# 151
  • София
  • Мнения: 2 917
Мисля, че отвертка от този тип ще свърши работа в случая http://deibg.com/otverka-komp-2-3
почти съм сигурен , че за болтчетата трябва такава отвертка.  Laughing
тя се прави лесно и с подръчни материали - метална шина и шлайфче.


Отвертката струва 2,20 лв. Май не си заслужава да се прави. Колкото и да е китайска за тия пари, все няколко болта ще успее да отвие Wink

Да, ако това е точната отвертка.

# 152
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
По-грозен хляб от този не е раждала моята машина...хах! Кръстих си го Квазимодо! Joy

Пък стана невероятно вкусен!

# 153
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 128
По-грозен хляб от този не е раждала моята машина...хах! Кръстих си го Квазимодо! Joy
Скрит текст:

Пък стана невероятно вкусен!
а сега де ... машината ли е виновна  newsm78   hahaha

# 154
  • Мнения: 12 571
Че интересно изглежда, какво му е? Такъв къдрав и да искаш, няма да можеш го докара Grinning
Коричката изглежда много апетитно. За мен тя е най-вкусната част от хляба, а като е такъв накъдрен има повече коричка...

# 155
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
По-грозен хляб от този не е раждала моята машина...хах! Кръстих си го Квазимодо! Joy
Скрит текст:

Пък стана невероятно вкусен!
а сега де ... машината ли е виновна  newsm78   hahaha
Да бе, машината.. Joy hahaha
Изглежда партидата брашно е калпава. Няколко напоследък все така излизат...

# 156
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 128
но обвини машината  Laughing

# 157
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Хахах...не бе Бонго. Така прозвучах само. Нали знаеш, че квото сложиш - това ще изкараш. Не му се престарах хич тоя път. Правил съм и по-хубав от типово брашно...
Не се кося много вече за такива дреболии аз.

# 158
  • София
  • Мнения: 2 917
От 10-тина дни и при мен се получават подобни аномалии, но не мога да реша дали причината е в бялото брашно на Софиямел или пълнозърнестото на Арчар. Като начало, комбинацията се оказа доста суха - при нормално 300-310 грама вода, сега поема 330-340.

# 159
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
В партидата на София мел е причината.
И друг път ми се е случвало.

# 160
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 128
сменете машините и месете на ръка за да усетите тестото  hahaha

# 161
  • София
  • Мнения: 2 917
В партидата на София мел е причината.
И друг път ми се е случвало.

@аси, колко пици и мекици ще трябва да се изядат тогава,  докато свърши! Имам още два пакета по 2  килограма Simple Smile.

# 162
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Айде бе,къде сте? Сам ли ще си пиша тук? Тъкмо исках да се похваля, че се поправих от завчера...
Пак типов, от същата партида брашно, но със слънчогледови ядки. Този път се получи добре!
(заради ядките ще да е  hahaha Joy)


# 163
  • Мнения: 12 571
Този е като за изложба направо, а с ядките още по-добре. Имах навик и аз да слагам слънчогледови семки, тук-там и тиквени, много добре ставаше. Смляно ленено семе също, макар че в топлото време това е само за хляб дето се изяжда бързо, че то не трае.
Аз съм спряла да правя хляб и тестени, понеже спрях и да ги ям, та само като пенсиониран специалист се изказвам, само консултирам Grinning Ще взема накрая да си подаря машината да не ме изкушава.

# 164
  • Перник
  • Мнения: 4 862
Айде бе,къде сте? Сам ли ще си пиша тук? Тъкмо исках да се похваля, че се поправих от завчера...
Пак типов, от същата партида брашно, но със слънчогледови ядки. Този път се получи добре!
(заради ядките ще да е  hahaha Joy)

Смей се ти, но аз на 2 пъти съм виждала как стафиди развалят козунак - единия път при баба, втория - на мен се случи. Та, може и при теб семките да са оказали положително влияние Simple Smile
Иначе, плодовете ме изкушават повече от хляба Wink

Общи условия

Активация на акаунт