Westworld- Welcome to the new world- Тема II

  • 32 869
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 374
Не е потвърдено официално, но и аз мисля, че е хост. А и в интервюто си, Нолан казва, че техниката за проверка на хостовете е била компрометирана - вероятно точно от Ашли.
Аз от филма го схванах като хост Ашли. А болднатото го затвърждава и обяснява.
Нито го затвърждава, нито обяснява. Да, навежда на тази мисъл, но няма гаранция, че е. Не мисля, че Ашли е хост. Според мен е просветен в плановете на Форд.
Може и да си права. Ще се разбере в 3-ти сезон. Grinning
Просто ми изглежда по-малко вероятно Форд да се е доверил на човек. Wink

Последна редакция: чт, 05 юли 2018, 12:37 от ina.ina

# 286
  • Мнения: 8 178
Не е потвърдено официално, но и аз мисля, че е хост. А и в интервюто си, Нолан казва, че техниката за проверка на хостовете е била компрометирана - вероятно точно от Ашли.
Аз от филма го схванах като хост Ашли. А болднатото го затвърждава и обяснява.
Нито го затвърждава, нито обяснява. Да, навежда на тази мисъл, но няма гаранция, че е. Не мисля, че Ашли е хост. Според мен е просветен в плановете на Форд.
Може и да си права. Ще се разбере в 3-ти сезон. Grinning
Просто ми изглежда по-малко вероятно Форд да се е доверил на човек. Wink

Освен ако човекът не е случаен Wink

# 287
  • Мнения: 36 402
Това със сигурност ще се разбере - Мейв, Хектор и приятелите им още не са избягали, така че ще видим кой ще им помогне. Освен Силвестър и Феликс.

# 288
  • София
  • Мнения: 5 634
https://www.investor.bg/bloomberg-tv/461/a/industriiata-na-biopr … liarizira-264212/

Все по-близко изглежда Западен свят.

# 289
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
здравейте, не съм писала до сега тук, но това е само защото не смогвам да гледам веднага сериите и не исках да се спойлирам  Mr. Green но сезона свърши, мнооооого ми хареса, и се нареждам тук в очакване на новия  Hug

# 290
  • Мнения: 25 350
21 номинации има сериала за наградите Еми. Прислужницата има 20.. но троновете имат 22 и шанса на останалите сериали е минимален. Миналата година Прислужницата спечели в доста категории, но тогава троновете не бяха се вместили в сроковете и не бяха в номинациите.

дааа, става интересно Trollface

# 291
  • Мнения: 36 402
Тези, дето раздават наградите по принцип мразят фантастика...

# 292
  • Мнения: 25 350
Тези, дето раздават наградите по принцип мразят фантастика...

Миналата година бяха сочени за фаворит, но прислужницата обра наградите. Тази година троновете са сред номинираните .. та мисля, че са предизвестени тези награди, но винаги може да има изненади. Joy

# 293
  • Мнения: 1 359
Изобщо не се вълнувам от "наградите" и "номинациите" за каквито и да било "награди". Доверявам се само и единствено на собственото си усещане за нещата. Който ще да е "корифеят"/"авторитета"/, дето ги раздава.
Без нищо лично.
 Peace

# 294
  • Мнения: 36 402
Пак ще спечели прислужницата - още не е отшумяло Ми ту движението... Не могат да схванат разликата между парадния и истинския феминизъм...

# 295
  • Мнения: 25 350
Пак ще спечели прислужницата - още не е отшумяло Ми ту движението... Не могат да схванат разликата между парадния и истинския феминизъм...

е, Прислужницата е доста добър сериал. И да не беше Ми ту, пак щеше да си е добър във всяко едно отношение.
solar_fields, може да не се вълнуваш от тези или които и да е други награди, но мисля, че те са важни за създадетелите на сериала.

# 296
  • София
  • Мнения: 11 741
Актьорската игра в Прислужницата е на много по-високо ниво от Уестурлъд. Интересно ми е и на мен кой какво ще спечели.

Ми ту въообще не е това което дърпа Прислужницата, а Тръмповинята която се случва в САЩ.

Ани кои са от Западния номинирани?

# 297
  • София
  • Мнения: 27 127
Ако има логика, то Westworld трябва да спечели.
Или поне да ги разпределят така, че да има за всички.
Като качество Западен свят и Прислужницата са над нивото на Троновете заради малоумниците ДД, които след сезон 4 унищожиха шоуто и това е мнение на много тежки фенове из нета.
Така че аз лично давам емото на Западен свят за най-добър сериал в категория драма за този сезон. Прислужницата също заслужава, но кардинално погледнато Западен свят е изключително сложно направен, а и миналата година не спечели нищо, така че трябва и компенсация.
Троновете имат предостатъчно награди, а и тепърва ще им дадат яко награди за финалния 8 сезон, както навремето изсипаха оскарите след излизането на Завръщането на краля от трилогията за Властелинът на пръстените.

# 298
  • Мнения: 6 374
Ако има логика, то Westworld трябва да спечели.
Или поне да ги разпределят така, че да има за всички.
Като качество Западен свят и Прислужницата са над нивото на Троновете заради малоумниците ДД, които след сезон 4 унищожиха шоуто и това е мнение на много тежки фенове из нета.
Така че аз лично давам емото на Западен свят за най-добър сериал в категория драма за този сезон. Прислужницата също заслужава, но кардинално погледнато Западен свят е изключително сложно направен, а и миналата година не спечели нищо, така че трябва и компенсация.
Троновете имат предостатъчно награди, а и тепърва ще им дадат яко награди за финалния 8 сезон, както навремето изсипаха оскарите след излизането на Завръщането на краля от трилогията за Властелинът на пръстените.

Прислужницата - изобщо не съм го гледала. Троновете - нали сега го повтарят, та покрай ММ позаглеждам тук-там, ама то това не е гледане. Та мнение не мога да изкажа, но Западен свят си е номер 1 за мен.
Пък ми стана любопитно - вие, хора, какво работите, та успявате толкова сериали да гледате? Wink Peace

# 299
  • Мнения: 36 402
И аз есента и зимата гледам много сериали, но в момента май са ми останали само два-три...
Скрит текст:
Когато се гледат на компютър не е трудно да са много наведнъж - сериите може да се гледат на части в удобно време Simple Smile
Не смятам, че винаги най-добрите филми и сериали са награждаваните - мисля, че се избират сериали, които са или страшно популярни, или свързани с някоя актуална социална/политическа тема.

Общи условия

Активация на акаунт