Westworld- Welcome to the new world- Тема II

  • 32 840
  • 744
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 14 471
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.

# 301
  • Мнения: 8 085
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.

Е, има толкова много други сериали, лесно смилаеми. Не се затормозявай с този,ако не ти е кеф. Simple Smile

# 302
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност.

Така е, така е. На тебе определено ти трябва нещо по-елементарно. Това, че трябва да се мисли, ти e too much.

# 303
  • Мнения: 14 471
Скрит текст:
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.
Е, има толкова много други сериали, лесно смилаеми. Не се затормозявай с този,ако не ти е кеф. Simple Smile

Аз обичам да се затормозявам, но в определени граници за да не изчезва кефа. Stuck Out Tongue Winking Eye

Спестете си снизхождението, може някъде другаде да ви потрябва.

# 304
  • Мнения: 8 085
Скрит текст:
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.


Е, има толкова много други сериали, лесно смилаеми. Не се затормозявай с този,ако не ти е кеф. Simple Smile

Аз обичам да се затормозявам, но в определени граници за да не изчезва кефа. Stuck Out Tongue Winking Eye

Спестете си снизхождението, може някъде другаде да ви потрябва.



Грам снизхождение няма тук. Казвам го от опит, като ми дотегне някой сериал го зарязвам, ако и да е най-добрия и хвален. Аз искам да се кефя като гледам - не да се напрягам.

# 305
  • Мнения: 14 471
Второто изречение от поста ми не беше насочено към теб.

# 306
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Скрит текст:
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.
Е, има толкова много други сериали, лесно смилаеми. Не се затормозявай с този,ако не ти е кеф. Simple Smile

Аз обичам да се затормозявам, но в определени граници за да не изчезва кефа. Stuck Out Tongue Winking Eye

Спестете си снизхождението, може някъде другаде да ви потрябва.



Аргументът ти, че Западен Свят ти е много сложен и неразбираем, в контекста на наградите Еми, е меко казано нелеп и несъстоятелен.

Ако беше коментирала нивото на актьорска игра, щеше поне да бъде релевантен.

# 307
  • Мнения: 25 350
Актьорската игра в Прислужницата е на много по-високо ниво от Уестурлъд. Интересно ми е и на мен кой какво ще спечели.

Ми ту въообще не е това което дърпа Прислужницата, а Тръмповинята която се случва в САЩ.

Ани кои са от Западния номинирани?

В доста категории имат номинации и то с по няколко актьори.
Ето ги всички номинации

# 308
  • Мнения: 1 356
Прислужницата - изобщо не съм го гледала. ...Западен свят си е номер 1 за мен.
Аз изгледах с 300-та зора един епизод  - едвам го изтърпях. Много повърхностни и прозрачни внушения, които са ми много чужди и нищо не ми "трепва" отвътре. Не мисля да си го причинявам повече.
 Peace
Защо наричате сериалите "шоу"?!  newsm78

# 309
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
Предполагам он английски, въпреки че си има и друга дума. Но в Америка доста често се използва думата show за сериал.

# 310
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Прислужницата - изобщо не съм го гледала. ...Западен свят си е номер 1 за мен.
Аз изгледах с 300-та зора един епизод  - едвам го изтърпях. Много повърхностни и прозрачни внушения, които са ми много чужди и нищо не ми "трепва" отвътре. Не мисля да си го причинявам повече.
 Peace
Защо наричате сериалите "шоу"?!  newsm78

Солар, в темата беше писано за "Табу". Гледала ли си го?

# 311
  • Мнения: 1 356
Солар, в темата беше писано за "Табу". Гледала ли си го?
Не. Не съм. От сериалите съм изгледала "Батълстар Галактика" /всичко/, "Старгейт" /всичко/, "Стар Трек" /почти всичко/, "Шепот от отвъдното" /всичко/, "Counterpart", "Incorporated", "Altered Carbon", "Кухня" /всичко Simple Smile/...може и да пропускам нещо, но не е толкова важно...Исках да покажа какво харесвам, какъв е моя тип сериал от жанра /"Кухня" не е от жанра, но не можах да се въздържа да не го напиша и него Simple Smile/.
Иначе филмите са доста повече.
А за книгите - да не говорим.
Но предпочитам научната фантастика пред фентъзито.
Хорър изобщо не харесвам и не гледам.
 Peace

# 312
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Солар, в темата беше писано за "Табу". Гледала ли си го?
Не. Не съм. От сериалите съм изгледала "Батълстар Галактика" /всичко/, "Старгейт" /всичко/, "Стар Трек" /почти всичко/, "Шепот от отвъдното" /всичко/, "Counterpart", "Incorporated", "Altered Carbon", "Кухня" /всичко Simple Smile/...може и да пропускам нещо, но не е толкова важно...Исках да покажа какво харесвам, какъв е моя тип сериал от жанра /"Кухня" не е от жанра, но не можах да се въздържа да не го напиша и него Simple Smile/.
Иначе филмите са доста повече.
А за книгите - да не говорим.
Но предпочитам научната фантастика пред фентъзито.
Хорър изобщо не харесвам и не гледам.
 Peace

"Altered Carbon" добър ли е?

Ето тези са за теб:
https://www.imdb.com/name/nm0001140/


В доста категории имат номинации и то с по няколко актьори.
Ето ги всички номинации

Според мен, Ед Харис заслужава outstanding lead actor in drama, а Thandie Newton (Мейв) - outstanding supporting actress in drama.

Може също така наградата за outstanding music composition in series да отиде при Westworld, както и outstanding main title design.




# 313
  • Мнения: 36 195
И аз свикнах да наричам сериалите шоу, заради американските сайтове - твърде често търся информация из тях и ми се наби в главата. Още една глупост, която прихванах от тези сайтове и "американския" език - наричат фантастиката "жанрът", все едно, че няма други жанрове и като се каже "жанров сериал", имат предвид фантастичен.
Скрит текст:
Опитах да гледам Прислужницата, като предварително знаех за какво е - само заради това, че много хора го препоръчват, но ми е неприятно да гледам сериал, в който изнасилванията са основна част от сюжета, затова се отказах.

# 314
  • Мнения: 1 356
Не е кой знае колко дълбокомислен, но е интересен, динамичен, сюрреалистичен, има атмосфера - с две думи - става.
Благодаря, ще прегледам!  Hug
Скрит текст:
Опитах да гледам Прислужницата, като предварително знаех за какво е - само заради това, че много хора го препоръчват, но ми е неприятно да гледам сериал, в който изнасилванията са основна част от сюжета, затова се отказах.
Скрит текст:
Ами то и в WW има купища изнасилвания, но тук те не са самоцелен похват, както е в П. Много примитивен ми е П. И с прозрачни натъртвания. Което конкретно мен ме отблъсква и дразни.

Общи условия

Активация на акаунт