Westworld- Welcome to the new world- Тема II

  • 33 350
  • 744
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 25 350
Благодаря Simple Smile Не съм сигурна дали в България някой изобщо може да изкарва пари от писане на подобни статии - предполагам, че за повечето е хоби.

Ами не знам. Но като гледам неграмотността и некадърността на голяма част от пишещите из онлайн медиите в България .. май нямат пари да платят достатъчно на грамотните и кадърните. Joy

ina.ina, третият сезон ще излезе през 2020

# 376
  • Мнения: 36 483
Четох някъде, че от НВО искат първо да излъчат финалния сезон на Игра на тронове; все още не се знае кога ще е 3-тият на Западен свят, но има предположения, че ще е през пролетта на 2020г.
Което е ужасно дълъг период между сезоните...

# 377
  • Мнения: 25 350
Четох някъде, че от НВО искат първо да излъчат финалния сезон на Игра на тронове; все още не се знае кога ще е 3-тият на Западен свят, но има предположения, че ще е през пролетта на 2020г.
Което е ужасно дълъг период между сезоните...

Едва ли това е причината. Така или иначе троновете се очакват през лятото.. пак. Имат време през април да пуснат Западен свят. По-скоро причината е, че няма да са готови със сезона.

Последна редакция: ср, 03 окт 2018, 13:51 от Ани (AHИ)

# 378
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Дано да  ви е интересно Simple Smile Ние и без това обсъдихме всичко в темата, но е хубаво да се пускат и положителни ревюта, след като хората, които пишат отрицателните, са толкова активни... За мен това беше един от най-добрите фантастични сериали за годината!

Петя, това за мен е един от най-добрите сериали ever!

Тоя сериал може да го гледа човек много пъти. Винаги ще открива нови и нови теми за размисъл.

Много съм щастлива, че ни предложи това чудесно ревю. Flowers Hibiscus

# 379
  • Мнения: 36 483
Между другото, Лиса Джой работи върху сценарий за нов филм-римейк на Бойна звезда Галактика. В едно интервю беше казала, че така си почива от Западен свят.
Това може и да обяснява приликите между двата сериала.

# 380
  • Мнения: 25 350
Между другото, Лиса Джой работи върху сценарий за нов филм-римейк на Бойна звезда Галактика. В едно интервю беше казала, че така си почива от Западен свят.
Това може и да обяснява приликите между двата сериала.

Ха, значи нищо случайно няма. И обяснява защо новият сезон ще е през 2020 Stuck Out Tongue Winking Eye

# 381
  • Мнения: 36 483
Кой знае дали този филм изобщо ще излезе - от няколко години се работи по него... Първо Брайън Фулър беше начело, после на него нещо му стана (той заряза и работата си по Стар Трек Дискавъри - едва ли е случайно, може би има здравословни проблеми), след това са избрали Джой... Но някои проекти като че ли имат лош късмет и са обречени; ще видим...

# 382
  • София
  • Мнения: 27 175
Фантастична работа, Петя. Респект!  bowuu

# 383
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ама как 2020 Sad

# 384
  • Мнения: 36 483
Днес от скука разглеждах най-различни неща из нета и попаднах на този сайт - пробвах дали мога да направя анкета, без да съм регистрирана, натиснах Enter, преди да съм приключила с въвеждането на отговорите и тя взе, че се публикува Cold Sweat Joy
Скрит текст:

# 385
  • Мнения: 6 383
Днес от скука разглеждах най-различни неща из нета и попаднах на този сайт - пробвах дали мога да направя анкета, без да съм регистрирана, натиснах Enter, преди да съм приключила с въвеждането на отговорите и тя взе, че се публикува Cold Sweat Joy
Скрит текст:

Гласувах и аз - избрах си Форд. Grinning

# 386
  • Мнения: 25 350
Току-що по новините на БНТ показаха картина от пожарите в Калифорния. Освен къщи на звезди е изгоряла и снимачна площадка на Западен свят.

# 387
  • Мнения: 36 483
Ужасно! Днес видях доста новини за този пожар, но това съм го пропуснала... Изглежда наистина е бедствена ситуация!

# 388
  • Мнения: 36 483
 Водят се преговори с Антонио Бандерас да играе злодеят в трети сезон на Западен свят Open Mouth Сигурно искат да заменят Антъни Хопкинс с някой, който е известен колкото него. Бандерас беше много добър в Геният: Пикасо, сигурна съм, че ще се справи.
https://screenrant.com/westworld-season-3-antonio-banderas-villain/

# 389
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Водят се преговори с Антонио Бандерас да играе злодеят в трети сезон на Западен свят Open Mouth Сигурно искат да заменят Антъни Хопкинс с някой, който е известен колкото него. Бандерас беше много добър в Геният: Пикасо, сигурна съм, че ще се справи.
https://screenrant.com/westworld-season-3-antonio-banderas-villain/

Ох, доста трудно е да "замениш" Антъни Хопкинс, но да видим. Сцените с него в Западен Свят са меко казано епични. То каквото и да кажем за този актьор, ще е малко.

Иначе, нямам нищо против Бандерас. Малко само ми е странно, защото съм го гледала повече в конвенционалните жанрове.

Общи условия

Активация на акаунт