Кралски работи и клюки - 14

  • 65 003
  • 730
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 114
Прекрасна принцеса би станало от Китито.

# 361
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Следвам я в Инста Кити, какви неща показва в стори. Пръстена на Долче и Габана, с който е на тази снимка е уникален, обувките и отзад също.
Може ли да ги покажеш? В момента не мога да вляза а Инста.
Харесва ми и чантата на Беатрис, някой знае ли марката ?
Кити е наследила ококорените очи на майка си, брат и повече ми харесва визуално.

# 362
  • Мнения: 31 227
Не, изтече сторито и се изтри, те нали са по 24 часа, а тя го постна онзи ден.

# 363
  • Мнения: 2 345
На Кити роклята да не би да е на Долче и Габана? Знае ли някой?

# 364
  • София
  • Мнения: 9 980
Не ми харесва тук Кити, но пък роклята на Беа много.

# 365
  • Мнения: 31 227
На Кити роклята да не би да е на Долче и Габана? Знае ли някой?
Да, разбира се.

# 366
  • Мнения: 9 665
Как преди нямаше? На почивки не ходеше ли? Пазеше се яко за да е бяла, а сега иска нарочно да е черна май.
Tя сигурно е единствената, която в слънчева и гореща Калифорния избелява, а в мрачна и дъждовна Англия хваща тен... Joy Или може би е хванала ръжда...

# 367
  • Мнения: 1 130
Как преди нямаше? На почивки не ходеше ли? Пазеше се яко за да е бяла, а сега иска нарочно да е черна май.
Tя сигурно е единствената, която в слънчева и гореща Калифорния избелява, а в мрачна и дъждовна Англия хваща тен... Joy Или може би е хванала ръжда...
 

Joy Joy Joy
Убивате ме с тези коментари... ама има нещо вярно. Преди беше приятно матова, белееше се, сега - по-черна от майка си.

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 12:01 от mims3

# 368
  • Мнения: 1 050
От глобалното затопляне ще да е Grinning

# 369
  • Мнения: 2 114
Изглежда ми като бронзант.

# 370
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 696
Е определено тия трите имат далеч по-добър стилист от Мегън, и трите изглеждат прекрасно.

# 371
  • Мнения: 31 227
А Кити директно от Долче са и пратили дрехите, аксесоарите и бижутата, стилисти не и трябват. Но тя може да рекламира, а принцесите не или поне не така директно.

# 372
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 696
Е, пратили, ама поне са качествени и я правят да изглежда добре, а не като новата принцеса. Те вероятно и от живанши й пращат дрехите, ма са недомислени.

# 373
  • Мнения: 31 227
Така е.
Аз вярвам обаче, че ще се промени и ще стане модна икона. Само да слага избелващия крем и да си носи чадърче.

# 374
  • София
  • Мнения: 9 980
Уили бил рожденик днес...да почерпи!

Общи условия

Активация на акаунт