Прахосмукачка робот- 15

  • 134 049
  • 760
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 52
Здравейте, една колежка си поръча от ebay прахосмукачка робот, но ми се вижда много ниска цена. Някаква уловка ли има? https://www.ebay.co.uk/itm/iRobot-Roomba-880-Robot-Vacuum-Li-Ion … :IKAAAOSwY3tbPVCo
Може ли да помоля да споделиш как се е развила след това ситуацията - получила ли е робота, върши ли изобщо някаква работа.... Wink Може и на лични Simple Smile


И аз искам да знам ако може .

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Не знам какво точно очаквате,но може да разгледате профила на продавача.Единствена продажба.100% положителни отзиви-но само като купувач.Пише че е имало 20 ,а в момента нито една.Или е свалил обявата поради грешка,или нищо няма да бъде изпратено,най лошият вариант е да получите реплика.Но поне пей пал е насреща.

# 107
  • Мнения: 5 651
Дано не се счете за реклама - на 6, 7 и 8 юли в Дедал пускат първа генерация Xiaomi  на 599 лв.
Скрит текст:

# 108
  • Мнения: 1 153
Дано не се счете за реклама - на 6, 7 и 8 юли в Дедал пускат първа генерация Xiaomi  на 599 лв.
Скрит текст:
А тази фирма оправиха ли си положението със сервиза, че някъде назад по темите някой се беше оплаквал? Изкушава ме момента с наложения платеж, че хич не ми се занимава иначе. Колебаех се между Xiaomi и по-евтин модел на LG, но от мого четене само се обърках от разните серии на LG по различните сайтове.

# 109
  • Мнения: 5 651
Ситител нямаха сервиз. В групата за китайските роботи четох, че Дедал предлагат извъргаранционен сервиз на китайчетата (за тези закупени от китайските сайтове без гаранция в България) срещу заплащане.
Иначе аз купих от Брос заради гаранцията в България и даже веднага търсих консултация от сервиза, защото не ми работеше функцията за дистанционно (оказа се настройка на рутера) и съм доволна - обърнаха внимание на проблема.

# 110
  • Мнения: 3 027
И аз съм писала, че съм доволна от Дедал.Смениха ми изгорели датчици и я върнаха за седмица. Говорих преди това с момчето от сервиза, излючително коректно отношение.

# 111
  • Мнения: 1 153
Извинявам се, значи съм се объркала. А в сайта на Дедал видях, че освен в Пловдив, предлагат сервиз и в София в Люлин, което ме устройва идеално, стига да не е само за отбиване на номер. Благодаря ви за бързото включване.

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 59
Здравейте  и аз да  се  отчета  с покупките  си.
Бях си  определила  бюджет за две покупки:
iRobot Roomba 866-цената и беше 959.00лв купих си  я  директно  от магазина .Исках лично  да видя  някои неща и  затова отидох на  място/не  съм от София/Останах изключително доволна  от обслужването  и подробните  обяснения.Заложих на  този модел основно заради "Адаптивна почистваща глава с гумени екстрактори  AeroForce"-защото  и двете  с дъщеря  ми  сме  с дълги  коси  .Модела  е без виртуална  стена и  мобилно приложение но прецених че не са ми необходими  .Доволна  съм .Разхожда се  хаотично из стаята когато  се  качи  върху килим започва  да  върви  напред назад като  обикновените прахосмукачки.Почисти килима идеално .Почистването на  четките  е много лесно  няма  заплетени косми  по нея  което  за мен беше  основната цел не  след това  половин час да  чистя  четки  от косми .

Втората ми  покупка Робот за прозорци Hobot 288 цена 689.00лв /тук малко  си  надвиших бюджета със 100 лева/благодарение на момчето  което  ме  обслужвате  за което  много му благодаря.Бях тръгнала за по нисък  клас робот-188.
Отчет за  работата на "ХОБИ"
Първо  да  отбележа  очакванията  ми бяха по малки но резултата ме опроверга.Робота си  го исках основно поради факта че имам неотваряем  прозорец  който не  мога да почистя както си  аз искам оказа  се  ръката  ми  не може да се  разпъва  като  на татко Барба./Живея на  първи  етаж и  съм снабдена  с 6 метрова пръчка  и професионално  перо за почистване но  винаги  оставаха следи  от миенето. Този  модел има  два вида  подложки  за  почистване.Ако прозореца има кални  частици  от дъждовете  и  праха се  минава  на  сухо  със синята  подложка и след това  се слага жълтата тя  е  по  фина. На  нея  или директно  на  стъклото може  да  се  пръска  с препарат или обикновена вода .Почиства  перфектно прозорците.Въпроса  с ъглите-остава много  малка  част в ъгълчето но  на  фона  на и перфектно  изчистен прозорец ъгълчето  ми е  най  малкия проблем.Изпробван на прозорци ,плочки ,огледала, принт гръб на кухня ,врати  на гланц гардероб . Единственото  с което  не се  справя  и  не можахме  да се  разберем това  е  да  чисти  равни  повърхности  но това  е  може  би  защото  е  проектиран за  прозорци.Някъде  ще  прочетете че  чисти  и  подове  ,аз това  го прочетох след като си го  бях купила.И така  не  може  да го  ползвате  за  миене  на  подове  държи  се  неадекватно.Пробвах го  на  плота  на  кухнята  който  е  от камък и  се  върти  като  пумпъл.
И така  и  двата  робота  са  страхотни .
Сега  само  остана  да  се  снабдя  с още   2 .Вече  са  измислени  но .....робот за готвене  и  робот за  гладене
Ако  някой  знае  от къде  да си купя  робот за  гладене  и  сгъване на дрехи  моля  да сподели.  

# 113
  • Мнения: 5 651
Еййй, това за прозорци звучи страхотно! И аз имам неотвяряеми прозорци и ми е трудно почистването. Само цената ми е малко уау, но си го набелязвам. Simple Smile

# 114
  • Мнения: 349
Може ли на лични да ми кажеш магазина ,от който си взела "Хоби". Благодаря ти! Много ми се иска, но още чакам повече мнения 😏

# 115
  • Мнения: 2 301
От няколко дни имам желание да си сменя прахосмукачката робот и си мисля да е xiaomi, моята Сузука си работи, но ми се иска да пробвам и нещо ново.
В темите е обсъждано, уж попрегледах, четох ревюта, клипчета, но тогава като не ми е трябвало, не съм се зачитала, кой знае колко, сега рових в старите теми, но ми се иска малко систематизирано инфо от ползващите я.
Доколкото се ориентирах имат 3 модела, като третия е някакъв по - малък вариант и не съм попаднала на мнение, някой да го е закупил.
Другите два са съответно с функция миене и без...
Мислих си да взема без, тъй като няма да я ползвам, както и сега със Сузука, ама ми попаднаха ревюта с подобрения при този модел, та сякаш повече ми хареса.
Например миещия се филтър и преминаването през по високи прагове на миещия робот, което най - вероятно на мен не ми е нужно, тъй като са ми ниски праговете.
Та така наречената втора генерация и roborock s50 са един и същ робот?
Успява ли, като е с една четка да обере добре ъглите, това не ми хареса в самия робот(че е с една четка), но пък то с две, xiaomi няма?
Попаднах и на мнения във ревюта, че контейнерът бил малък, какво ще кажете вие като собственици на този модел?
Може и отново общи впечатления от робота на ползващите го.
И ако може мнения от къде сте го закупили, за колко, за колко време пристигна, с кой куриер, колко излиза доставката, видях че сте обсъждали търговец от алиекспрес, който праща от европейски склад, запазих един линк, ама ако може пак да ми го дадете, за да съм сигурна, че е същия, че не ми се занимава с митници...

# 116
  • Мнения: 3 642
jijibiji 8ма серия на irobot чисти ли сам целия апартамент или трябва да се пуска от стая в стая?

# 117
  • София
  • Мнения: 622
Здравейте, от скоро съм с робот прахосмукачка и съм впечатлена от резултата! Чисти много добре и се справя с голям апартамент и многото мебели и дрънкулки от децата в нас. Няма такова улеснение. Търся мнения за подомиячка и стъклочистачка робот. Заслужават ли си и от кои видове сте доволни? Благодаря предварително!

# 118
  • Мнения: 958
Здравейте, от скоро съм с робот прахосмукачка и съм впечатлена от резултата! Чисти много добре
бихте ли споделили какъв модел е?

# 119
  • София
  • Мнения: 622
Здравейте, от скоро съм с робот прахосмукачка и съм впечатлена от резултата! Чисти много добре
бихте ли споделили какъв модел е?
Да, най-новата серия irobot е. Справя се по-добре от мен с Miele за кучета и котки Simple Smile В нас имаме и куче и котка и ми беше омръзнало да прахосмукирам всеки ден. Сега ми се иска и нещо за мокро почистване, както и тези джаджи за прозорци, но не знам дали са толкова добри колкото прахосмукачката.

Общи условия

Активация на акаунт