Звездни компромати- 367 част

  • 75 093
  • 764
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 653
Не е точно развлекателен, но си е компромат - Славея Сиракова е решила да се изходи по въпроса за протеста на майките: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1931462180261898& … d=670486406359488
Скрит текст:
Цитат
Слави Трифонов за пореден път утвърди своята гениалност, талант и голямо сърце! Голям си, защото приемаш лично човешките съдби, с които някои хора не намират начин да се справят. Голям си, защото тази твоя човещина помага на слабите и не се превръща в едно бреме....!
“Системата ги убива”
- Системата няма как да убие нещо, или някой поради простата причина, че всеки един от нас също изгражда своя собствена система. Работата ми е свързана с хора, с техните нужди, но и с тяхното безхаберие и безотговорност! Историята познава десетки случаи на родители създали потомство и на такива, които са го изоставили. Съвременната медицина дава възможност да видиш какво ти предстои, за да вземеш най-доброто решение преди всичко за себе си и детето, което носиш в утробата си! Когато си решила да раждаш, очевидно си решила и да бъдеш майка! Когато “системата те убива” търсиш начин не само да оцелееш, но и да живееш пълноценно заради същото това дете, което си родила. Идва един момент обаче, в който се сблъскваш със собствените си недостатъци, посредственост и егоизъм. В този момент естествено посредствената ти природа  е готова да обвини всичко и всеки и да си проправи път...
- Истината е, че от такива “майки” ми се повръща! Или изоставяте децата си ( виждам го всеки път, когато ходя в домовете, които се нуждаят от подкрепа), но сега го видях, заради цялата ви патардия! След като сте решили да давате живот, ще се научите да намирате максимално полезен начин да сте преди всичко добри родители! Държавата и хората не са ви  длъжни, но всеки път проявява човечност, заради моментите ви на безчовечност!!!

# 331
  • Мнения: 920
Как беше? - Като си умрял, не е трудно за теб, защото не знаеш, трудно е за другите. Същото е и като си тъп.
Мда, в древния Рим са убивали недъгавите и традициите правят опит да се връщат. Но защо не са убивали и тъпите, та евентуално и тези традиции да се върнат.
Всъщност, всичко се връща! И като казвам всичко, имам предвид всичко.

# 332
  • Мнения: 9 710
Тъп, по-тъп, най-тъп, Славея Сиракова...

# 333
  • Мнения: 4 393
А тая коя е Славея Сиракова? Някоя, която я знаем заради майка ѝ и баща ѝ...ами, по-добре да не я знаем изобщо. И родителите ѝ не блестят с интелект, нормално и тя да е така. Нека гениалните ѝ разсъждения останат само за нейна собствена консумация.

# 334
  • Мнения: 2 536
Славея е дъщеря на Илияна Раева и Наско Сираков, с това е известна. Изказването ѝ дори няма да го коментирам.
Да има все пак и компромат някакъв в мнението ми - Николета е дала интервю за “Жената днес”. Титан на мисълта! Клише до клишето и накрая като се е изчерпала повтаря едно и също - “евтин ПР”; “Всяко чудо за три дни”, абе с две думи - заучените думички.
https://www.jenatadnes.com/ot-koritsata/mama-nikoleta/

# 335
  • Мнения: 3 687
И Мелания и Летисия са ми любимите първи жени!
Но, за мен Мелания е по- величествена! Ах, тази славянска красота, просто е уникална в моите очи! И, питам се, защо ли и аз не изглеждам така...!?

# 336
  • Мнения: X
Щерката на Сиракови е един емоционален инвалид, за съжаление на такива и държавата не може да помогне.
Николета и Никол са много хубави, като изключим цялата инфантилност.

# 337
  • Мнения: 12 690
На Летисия роклята почти като на нашата генералка. Знаех си, че не е от роклята.

# 338
  • Мнения: 276
Вече ги бъркам интелектуално Сираковата и Стоичковата щерка .

# 339
  • Мнения: 6 305
На Летисия роклята почти като на нашата генералка. Знаех си, че не е от роклята.
И двете имат еднакви рокли
https://www.instagram.com/p/BkN-bpIgjo4/?hl=bg&taken-by=melaniatrump.style

Нашата генералша май съм я пропуснала с този тоалет newsm78
Аха, ходих в гугъл да я видя
Скрит текст:

# 340
  • Мнения: 9 778
Някой знае ли защо не ми се отварят линковете към Инстаграм на телефона? Като кликна ми се отваря само приложението, но не и конкретния пост. Нищо не мога да видя.. Sad

# 341
  • Мнения: 6 305
Някой знае ли защо не ми се отварят линковете към Инстаграм на телефона? Като кликна ми се отваря само приложението, но не и конкретния пост. Нищо не мога да видя.. Sad
Ъспешъли фор ю Hug
Скрит текст:

# 342
  • София
  • Мнения: 2 705
Кандис Суанпоул е родила момченце
https://www.instagram.com/p/BkOMEAHlNMN/?utm_source=ig_share_she … hid=1ewamvewv3sxs

# 343
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Вярно ли ви харесва Мегън с тази рокля? Никога не е била по-грозно облечена.
+1 и аз не я харесвам напоследък.
Нещо, от както я въдвориха ми е една измита, безлична. Преди това изглеждаше по-наперена мадама, сега май й орязаха крилата Thinking


Гледам Мелания и Летисия.
Каква е тази разкошна рокля на Мелания, възхищавам се на стайлинга й. А, обувките, прекрасни. Как пък всичко в тази жена е съчетано перфектно...Косите, уж небрежно изглеждащи, а кой знае как е постигнато. Идеално се носи тази първа дама.С огромно удоволствие гледам снимките й Peace

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 09:57 от Hushpuppy

# 344
  • Мнения: X
Само дето на Летисия й седи по-добре роклята.

Общи условия

Активация на акаунт