Звездни компромати- 367 част

  • 74 959
  • 764
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 5 739
Илиана Раева е просто отвратителна, такава надменност и простащина. Sick
Уф и нея не сте я разбрали,ама много елементарни хора сте.
Спрях още на 3-4 изречения да чета Раева.Губене на време.

# 511
  • Мнения: 14 490
Някой прочете ли цялото излияние на Илиана? Първо простотии, сега логорея, че и нещо за бежанските лагери мярнах...

# 512
  • Мнения: 31 208
Аз я прочетох, за да се убедя, че от тъпи и прости родители, често, не винаги обаче, идват тъпи и прости деца или по нашему "крушата не пада по далеч от дървото".
И че словесната диария и способността да се излагаш нагло публично върви по наследство.

# 513
  • Мнения: X
Аз пък не разбрах какъв е този пост на Славейчето, който е бил харесан от 20 000 човека???

# 514
  • Мнения: 14 490
Аз пък не разбрах какъв е този пост на Славейчето, който е бил харесан от 20 000 човека???

Ми явно този за пренаталните тестове и посредствените майки

# 515
  • Мнения: 31 208
Да той.

# 516
  • Мнения: X
Май е сложила 2-3 нули отзад Раева, за благозвучие.

# 517
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Много правописни грешки в защитната реч на Илиана  Rolling Eyes ooooh!.То са емоции,то е чудо,да си бяха замълчали,барем.

# 518
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
По мое време пренаталните тестове бяха доста скъпи, над 1000лв, всичко останало - фетална морфология и т.н също съм си плащала. Сега различно ли е, че се очаква всички да си правят?

# 519
  • Мнения: X
Всички тестове са платени, но в случая не това е най-важното. Гаранция няма, ако ще 20 теста да си направиш и да набиеш 10 000 лева. 

# 520
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Разбира се, просто се зачудих дали въпросната има представа за възможностите на болшинството българи или просто тестовете са станали безплатни.

# 521
  • Мнения: 12 667
Много правописни грешки в защитната реч на Илиана  Rolling Eyes ooooh!.То са емоции,то е чудо,да си бяха замълчали,барем.

Е, нали трябва и тя да се изложи.

# 522
  • Мнения: 709
Много е забавна тая Раева. Grin  така упорито премахва всички коментари, които не са в нейна възхвала. Въобще не си заслужава да се обръща внимание на подобни хорица. Толкова са елементарни и прости, че е безмислено.

# 523
  • Мнения: X
Жена, която цял живот е издържана от родителите си, явно смята, че само хората с пари следва да имат деца. Така разбира тя отговорността - раждаш и после го дондуриш до песния. И детенцето като се осере на 34 години, маман излиза и почва да обяснява как българите сме злобно племе.

# 524
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Е как бе, имаше мнение, което Раева е лайкнала, че като нямаш и образование и пари, деца не трябва да раждаш. Това във връзка с мнение на друг, че по селата например образованието не е на ниво, както и достъпът до здравни услуги. Само висшите форми на живот като Раева и Фемили имат право да се плодят!
Гади ми се от тези хора. Колко по-просто щеше да бъде като каже “извинявайте, сгреших”, а не да вадиш от 100 кладенеца вода и да твърдиш как всички останали не са те разбрали.
Това е много показателно обаче! Хира, постигнали нещо и смятащи себе си за нещо повече от останалите, чувстващи се длъжни да дават акъл на всички и по всякакви теми. Да не говорим, че не те ще са съдниците на родители, решили да оставят детето си в дом. За какви се мислят???

Общи условия

Активация на акаунт