Звездни компромати- 367 част

  • 75 089
  • 764
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 799
С вчерашния халат беше по-зле.

# 301
  • Мнения: X
И на мен хич не ми харесва тази рокля и персонално Мегън в нея.
Скрит текст:

# 302
  • Мнения: 3 465
Ох, шапката е чудесна!

# 303
  • софия
  • Мнения: 25 943
Плевнелиев има доста нелеп вид и поведение, но както са казали хората "Никога не е късно да станеш за резил."
Важното е, че Деса най-накрая постигна заветната цел. От училище я преследва и бая поработи, за да я постигне.
Да бъде булка? Ох , да й имам целите. Иначе  е хубава на снимките. Обаче Плевнелиев от своя страна има уникален поглед "зареян в бъдещето" и на сватбените снимки пак така.
Не просто булка, а булка на много финансово красив младоженец.

# 304
  • Мнения: 6 727
Жаки, футболистчето-Славчо Тошев ми е съгражданин, на живо е много готин и възпитан, не го очаквах.Миналата година разхождаше едногодишно момченце.
Симона имаше много корекции, но бяха хубава двойка, след това ходеше с един крокодил-Вивиан.

# 305
  • София
  • Мнения: 4 328
И на мен хич не ми харесва тази рокля и персонално Мегън в нея.
Скрит текст:
роклята е прекрасна, ако е върху мен;) шапката...ама какво да гледаш толкова до този Хари  Heart Eyes

# 306
  • Мнения: 3 677
Бледнее, бледнее Мегън до Хари, въпреки че той е всъщност доста по-бледичък от нея.

# 307
  • Мнения: X
Арми Хамър пред обектива на Ани Лейбовиц.
Скрит текст:
В дома на Фелисити Хъфман в Колорадо. Изглежда уютно, но не е моето място.
Скрит текст:

# 308
  • Мнения: 435
Хареса ми съчетанието между бялата рокля с черен колан, чанта и обувки, и разкошната шапка
на топ шапкаря на Лондон - много стил!

# 309
  • Варна
  • Мнения: 2 269
На Мегън само шапката ми хареса, наистина прекрасна.
Никога няма да разбера прехласването по Хари- рижав, та чак бозав, с дребни приближени очички, изобщо не ми е секси.

# 310
  • София
  • Мнения: 4 328
ами диванЕ е, това му е секси;))

# 311
  • Варна
  • Мнения: 10 658
Роклята на Мегън е като парцал от стар чаршаф. Долната част е грозна и стои два пъти по грозно върху въз клечавите й крака. Язък за Живаншито...
Шапката е чудесна, най накрая, но изобщо не кореспондира със стария бял чаршаф.

# 312
  • Мнения: 6 604
Благой Георгиев съвсем е сдал багажа вече🤔🤐🙄https://www.instagram.com/p/BkNLapCHXJ4/?utm_source=ig_share_she … hid=1ok4yd3p5nduv

# 313
  • Мнения: 31 392
Имитира Валери, но .... Учителят е важен. Заета съм сори!

# 314
  • Мнения: 3 687
Уеуее! Горкия човечец! Буди и мен съжаление!

Общи условия

Активация на акаунт