Звездни компромати- 367 част

  • 75 034
  • 764
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 920
Какво разправя, че не пускам звуци на такива творби, но ме гризе любопитство?
Косата му като късана със зъби, а като е толко суетен, определено е добре да си смали камбата!

# 316
  • София
  • Мнения: 4 328
сигурно обяснява на академично ниво защо не участваме на световното по футбол.

# 317
  • Мнения: 31 335
Не бе пее!

# 318
  • Мнения: 2 533
Пее песента на Гери - Никол, новата.
Мегън колко много прилича на майка си. Единственото, което харесвам в нея са краката ѝ, обожавам такива клечави, както ги нарече някой, крака и много ама много завиждам за тях.

# 319
# 320
  • Countryside
  • Мнения: 11 641
Скрит текст:
Плевнелиев има доста нелеп вид и поведение, но както са казали хората "Никога не е късно да станеш за резил."
Важното е, че Деса най-накрая постигна заветната цел. От училище я преследва и бая поработи, за да я постигне.
Да бъде булка? Ох , да й имам целите. Иначе  е хубава на снимките. Обаче Плевнелиев от своя страна има уникален поглед "зареян в бъдещето" и на сватбените снимки пак така.
Не просто булка, а булка на много финансово красив младоженец.
Ами не е луд този, който яде баницата. Важното е, че е доволна от избора си. Желая им щастие, не че ме вълнува особено много как точно ще го постигнат, хеле пък как са се харесали.

# 321
  • Мнения: 46 572
Единственото, което харесвам в нея са краката ѝ, обожавам такива клечави, както ги нарече някой, крака и много ама много завиждам за тях.
На мен също ми харесват клечави, но с форма. На Меган са много странни, но в лице ми харесва.

# 322
  • Мнения: 2 533
Единственото, което харесвам в нея са краката ѝ, обожавам такива клечави, както ги нарече някой, крака и много ама много завиждам за тях.
На мен също ми харесват клечави, но с форма. На Меган са много странни, но в лице ми харесва.
От колената нагоре не изглеждат добре. Не я следя и повечето снимки, които съм видяла на Мегън са от тази тема и е била с рокля/пола винаги под коляното затова и останах с впечатление за много хубави крака. Сега след тази снимка определено вече не завиждам толкова.  Joy

# 323
  • Мнения: 6 304
Хари е като някой фокусник с този цилиндър Crossing Arms

# 324
  • Мнения: 6 013
Тялото на Мегън не ми харесва, широки рамене, никакво дупе, слаби и безформени прасци - не е моето.

От снимките на Мелания и Летисия, определено втората е по-по-най. Много хубава рокля, и аз си търся в този цвят.

# 325
  • Мнения: X
Според мен на Мегън най-големия кусур е липсата на талия. Та затова и са ми странни торбестите рокли, хич не й правят услуга. Кейт в това отношение е късметлийка, има тънко и изящно кръстче.

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 00:17 от Анонимен

# 326
  • Мнения: X
Единственото, което харесвам в нея са краката ѝ, обожавам такива клечави, както ги нарече някой, крака и много ама много завиждам за тях.
На мен също ми харесват клечави, но с форма. На Меган са много странни, но в лице ми харесва.
Колко е различна на втората снимка, тена и е като на блондинка.
Впрочем, родило се е в понеделник още едно бебе в кралската фамилия-на внучка на кралицата, омъжена за ръгбист.

# 327
  • Мнения: 4 393
Летисия е страхотна, чак Мелания се губи в нейната компания. А мъжете им няма какво да ги сравнявам Simple Smile

# 328
  • Мнения: 920
Летисия е страхотна, чак Мелания се губи в нейната компания. А мъжете им няма какво да ги сравнявам Simple Smile
Летисия си оперира носа, та стана красавица, иначе с годините и такъв профил, острата брадичка... Даже не само нос, много неща си е правила! Наша Калинка да беше я помолила да я заведе при нейните пластични доктори.
Фелипе не знаех, че има толкова грозен профил на носа! Чак се изненадах. Преди не е бил така. Все едно са си сменили носовете с Летисия. С брада има много достолепен вид, без брада никак не ми харесва
https://clubz.bg/sites/default/files/userfiles/images/da614b89a7 … 20e1b073abbb3.jpg
https://m5.netinfo.bg/media/images/12775/12775427/317-419-princ-felipe.jpg

# 329
  • Мнения: 11 556
Каква разлика с брада и без брада, сякаш са двама различни мъже.  #Crazy

Знае ли се кога ще ражда тайно Деса Плевнелиева?

Общи условия

Активация на акаунт