Боледуване на децата ни - тема 63

  • 57 273
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 245
Силвер,а дали ще е показателна тази ПКК като пие АБ?

Не знам. Така ми каза. Аз бих се консултирала с пулмолог. Нали проблемът е към белите дробове, не бих разчитала на личния лекар само.

# 706
  • shumen
  • Мнения: 18 139
Силвер,и аз си мислех за пулмолог.А и като знам как прави от нищото моя пневмонии косата ми настръхва направо.

# 707
  • София
  • Мнения: 2 245
Силвер,и аз си мислех за пулмолог.А и като знам как прави от нищото моя пневмонии косата ми настръхва направо.

И на мен това са ми големи страхове, и не смея да си импровизирам или да оставям нещата "дай да видя тия дни как ще е.." досега опитът ми е доказал, че бързата реакция е важна и спестява усложнения и по-сериозни проблеми. Иди да си го види пулмолог, особено щом тепърва пак започва да вдига висока темп и кашлицата си е сериозна.
Стискам палци.

# 708
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ще покажат, Дани. Най-малкото ако са прекалено завишени, ще покаже, че не се повлиява след дните лечение. Но ПКК само не е достатъчно, трябва си и ДКК с црп според мен. Поне при разболяване никога не сме пускали само ПКК.

# 709
  • shumen
  • Мнения: 18 139
Силвер,утре сме и на ЛКК комисия с педиатър,при педи и пулмолог ще искам да го види.Сега след Нурофена се изпоти и смъкна Т,но да видим докога.
Зест,благодаря.Ще искам да му пуснат и изследвания утре,а ако не ще си ги платя.

# 710
  • Мнения: 4 708
Scarlet, при два случая градината трябва да уведоми РЗИ и те да предприемат съответните действия - идват, взимат секрет, изследват в техни лаборатории. От родителите не се иска да правят нищо (май не се иска и съгласие за изследването, защото изследването е задължително според наредбите). Възможно е или да не си разбрала, че са изследвали детето, или градината да не е уведомила РЗИ за двата случая и съответно да не е задействана процедурата, или не е невероятно - в последната година да са сменили нормативите, които аз проверявах преди около година и половина, когато ни вдигнаха на УРА от градината през 2 седмици самосиндикално да се изследваме Simple Smile.

GPтата са длъжни да пращат бързо известие в ХЕИ. Дори от градината да не са казали, личните са уведомили. А може пък детето да не е споменало, и да не съм разбрала  newsm78

# 711
  • Мнения: 19 333
Ако едното дете не е диагностицирано от джипито и родителите не са се обадили да му кажат, може да не стигне до ХЕИ.
В училищата няма такова изискване, но имам спомен, че в класа ни в предучилищна имаше случай и класната беше много възмутена, че е разбрала чак като е донесена бележката (не е коментирала конкретно дете, така че не сме разбрали кой е. Да не вземе някой да се възмути заради личните данни). На следващата година имаше в съседен клас едно или две деца, но класната ни предупреди да следим за симптоми и който иска да си изследва детето.

# 712
  • shumen
  • Мнения: 18 139
И на нас ни бяха казали да изследваме децата,ако искаме сами се сещам сега.

# 713
  • shumen
  • Мнения: 18 139
Ние сега минахме през ЛКК и педи отново.Изпрати ни на снимка и сме с пневмония в дясно и ни изпраща в болница.

# 714
  • София
  • Мнения: 11 505
Ужас. Бързо оздравяване ви пожелавам.

# 715
  • София
  • Мнения: 2 245
Ние сега минахме през ЛКК и педи отново.Изпрати ни на снимка и сме с пневмония в дясно и ни изпраща в болница.


Ужас, Danaeka. Много неприятно развитие, но поне се знае какво се случва. Пожелавам ви бързо оправяне.

# 716
  • Мнения: 19 333
Леле, Дани, много съжалявам Sad
Бързо оздравяване! В болницата поне ще го наблюдават.

# 717
  • Мнения: 1 874
Ее Дании Sad Бързоо оздравяване тцтц както не ти боледува и изведнъж пневмония.
Мина ми през ума с това повторно вдигане на температура,ноо се надявах да не съм права.

# 718
  • София
  • Мнения: 7 277
Дани, стискам палци да се оправи скоро Дени и повечко да се калява и пази, а на теб - кураж да преодолеете и това.

# 719
  • Мнения: 11 495
Ех, Дани, и аз си помислих, че има влошаване, но се надявах да не съм права. Бързо да го стабилизират детето!

Общи условия

Активация на акаунт