От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 17

  • 50 863
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15
Никой не пише дали има тръгнал курс GGBG на 21 както се коментираше по-рано. Притеснявам се, защото имам поне 4 практи пристигнали по-рано през седмица, а въобще ги нямам отразени като получени в склада в Англия и съответно не виждам и новия курс.
На едната ми пратка от 19ти на курс пише #503/21.12.2018 (UK), а другата не ми е отразена като твоите.

# 721
  • Мнения: 1 167
Значи все пак има тръгнал курс, а аз от 4 пратки нито една нямам пристигнала в склада им. Чак 3 пъти гледах на кой адрес съм платила доставката. Sad

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
KeepSmiling, изчакай да дойде курсът. Възможно е пратките ти просто да не са отразени в системата им. Макар че от цели 4 нито една да не е отчетена... Сигурна ли си, че са пристигнали в UK склада на GGBG? Разполагаш ли с тракинг номера?

# 723
  • Мнения: 1 466
Аз, когато поръчвах покрай черния петък, получих потвърждение само за първата получена от GGBG пратка. В деня, в който ми ги изпратиха по Еконт, отбелязаха, че пратките са 5.

# 724
  • Мнения: 7 573
Курсът на ГГБГ, който е потеглил на 21-и, щял да пристигне и да го подреждат на 27 и 28.12. Но не се знаело дали ще го раздават тогава. Новите служители на ГГБГ са потрес, като най-зле ми се струва момичето касиерка (дам, според някои не била касиерка, за мен си е точно това). Отношението й към клиентите е 0. От миналата година в офиса им виждам само две момчета, които са много отзивчиви. Новите (то вече не са и толкова нови, над половин година и повече работят там) - потрес над потреса.

# 725
  • Мнения: 3 611
Момичето се лендзи само на определени типажи мъже,другите все едно  ги няма и не дават пари.Малко по симпатии работят.

# 726
  • Мнения: 1 167
KeepSmiling, изчакай да дойде курсът. Възможно е пратките ти просто да не са отразени в системата им. Макар че от цели 4 нито една да не е отчетена... Сигурна ли си, че са пристигнали в UK склада на GGBG? Разполагаш ли с тракинг номера?
Да, сигурна съм. Нямам тракинг 3 пратки са по 20лв и една 40. Sad Но на всички срока за доставка е 19.12.

# 727
  • Мнения: 15
Сега гледах профила и са станали 2 пакета. Всичко е наред вече.

# 728
  • Мнения: 132
ГГБГ възстановяват ли сумите за загубените пратки? Имам пратка получена при тях на 28.11.2018г., все се надявах да пристигне при мен, но и от последния курс преди празниците я нямаше. Бях им писала номерата на всички пратки от черния петък, още преди да я загубят, ама явно никой не чете. Макар и малка сума, ще си я търся.

# 729
  • Мнения: 1 602
ГГБГ възстановяват ли сумите за загубените пратки? Имам пратка получена при тях на 28.11.2018г., все се надявах да пристигне при мен, но и от последния курс преди празниците я нямаше. Бях им писала номерата на всички пратки от черния петък, още преди да я загубят, ама явно никой не чете. Макар и малка сума, ще си я търся.

Търси си я. Моята е с тракинг и е отбелязана в профила ми при тях. Ако не я намерят сега между празниците ще си търся парите.

# 730
  • Мнения: 7 573
Тези, които си търсите парите от пратки, направете скрийншот на сайта на ГГБГ, където пише, че пратката я има доставена в склад Лондон. Защото тази информация, която не им изнася, бързо я трият от профила ти. На мен така ми загубиха една пратка, в сайта им стоеше 3 пратки в склад Лондон, съответно се разправях с тях, а седмица- 2 след това ми промениха инфото на 2 пратки склад Лондон. Тоест бързо-бързо заличиха следите.

# 731
  • София
  • Мнения: 9 850
Ако има доказателство за доставена при тях пратка - и да трият, и да не трият, няма как да се измъкнат. Гонете ги за парите. Преди това потърсете и в пратките без ID, ако са там - няма как да знаят на кого точно е. Така ми намериха прахосмукачката преди месец почти. Беше пратена без ID...

# 732
  • Мнения: 7 573
Да, ама ако е без тракинг номер и те изтрият единственото доказателство от профила ти, че е получена, после е точно "ходи ги гони".

# 733
  • Мнения: 15
Някой знае ли курса от 21ви кога ще пристигне и има ли шанс преди НГ да си получа пратките с Еконт Simple Smile

# 734
  • София
  • Мнения: 9 850
Ако става дума за GGBG, когато говорих с тях преди Коледа, казаха, че този курс ще дойде по Коледа и ще го раздават между празниците. Но за най-сигурно да мина след празниците.

Общи условия

Активация на акаунт