Има ли забрани за пътниците във вашата кола?

  • 15 826
  • 185
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 15 466
Вервам, моята дъщеря.Тя сама си цапа колата, друг не и трябва.И кучета прибира, та  цялата кола е и в косми.Аз имам книжка, но не карам, заради парезата на левия крак.

# 151
  • Мнения: 1 427
И при мен най- мръсна е моята стелка. След това около мястото на детето  Laughing ама аз давам да се яде в колата, един път седмично чистя и тва е. Стелките са ми гумени и изваждам, тръскам и готово.


ПС- това за кучешкото лайно ми напомни как на изпита по кормуване бях натсъпила такова, и то не само аз ами още едно момиче- ей като се размириса в тая колааа.... ужас  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 3 732
Моя пасажер ми ръси стотинки.

# 153
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Моя пасажер ми ръси стотинки.
За да си плати почистването после!Браво на пасажера! Stuck Out Tongue

# 154
  • Мнения: 226
Условията в моята кола е да не се пуши и ако някой изцапа да бъде така добър да си изчисти след себе си. В момента водя кампания да науча родителите ми, че леката кола не е камион и разбирането "Ти помниш ли как товарехме Москвича?" трябва да си остане в миналото.

# 155
  • Мнения: 643
Да карам тригодишния си син да прескача праговете, за да не изцапа ми се вижда прекалено. Да не рита седалките отзад също. Няма забрани. Разчитам на възпитанието на хората и за сега не съм сгрешила. Някои забрани, които прочетох направо ме шокират. Та това е една кола. Возим се в нея само. Върши ни работа и толкоз. Какво има да се престараваме не знам. Всичко е поправимо откъм интериор. Нашата е с почти бяла кожа и смея да твърдя, че нямам абсолютно никакви проблеми. А двете ми деца и пият и ядат в колата. Аз ако почна да мисля на кой какво да забраня, отиде комуникацията и щастието от карането. Много обичам на карам.

# 156
  • Мнения: 36 486
Ритането на седалките може да предизвика катастрофа. Ако съм в автобус и някой ми рита седалката, ще направя такъв скандал (на родителите), че ще се наложи автобуса да спре.

# 157
  • Мнения: 9 903
Ритането на седалките може да предизвика катастрофа. Ако съм в автобус и някой ми рита седалката, ще направя такъв скандал (на родителите), че ще се наложи автобуса да спре.
Въй! И защо всъщност чак такъв скандал, че автобусът да спре?

# 158
  • Мнения: 36 486
Защото ще е доста забележим. Говорим за междуградски транспорт. Другите не ги използвам.

# 159
  • Мнения: 9 903
Хвалите се с агресивност ли?

# 160
  • Мнения: 36 486
Това не е агресия, това е оплакване, което ще бъде отведено и до шофьора - след като съм си купила билет, имам права и останалите пътници са длъжни да се съобразяват - никой няма право да рита някого.

А вие се хвалите с това, че не възпитавате децата си, ли?

# 161
  • Мнения: 9 903
Аз нищо за себе си или децата си не съм споменала. Но е много тревожно, когато така лесно се вдигат скандали, спират се автобуси... в повечето случаи обикновена забележка с нормален тон е напълно достатъчна.

# 162
  • Мнения: 1 504
Аз нищо за себе си или децата си не съм споменала. Но е много тревожно, когато така лесно се вдигат скандали, спират се автобуси... в повечето случаи обикновена забележка с нормален тон е напълно достатъчна.

Толкова си може.

# 163
  • Мнения: 4 808
Понякога обикновена забележка не е достатъчна и хлапето продължава да рита, че и те гледа предизвикателно. И за мен ритането на седалките е много дразнещо, никой в обществен транспорт не е длъжен да търпи капризите на нечие невъзпитано хлапе. Разбира се, виновни са родителите, че не са го научили кое не е редно.

# 164
  • Мнения: 36 486
Аз нищо за себе си или децата си не съм споменала. Но е много тревожно, когато така лесно се вдигат скандали, спират се автобуси... в повечето случаи обикновена забележка с нормален тон е напълно достатъчна.

В автобусите има определени правила, които се спазват. Ако става дума за екскурзия, бих се оплакала на екскурзовода и шофьора, но това е малко вероятен сценарий, защото повечето агенции отказват да возят малки деца на дълги разстояния. Знам, че има изключения и съм била свидетел какви уговорки са с родителите (във връзка с поведението на детето), при записване за една такава екскурзия. Никой не е длъжен да прояви разбиране.

Общи условия

Активация на акаунт