Има ли забрани за пътниците във вашата кола?

  • 15 830
  • 185
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Ми тогава просто не я пускай бих казал аз Grinning

# 136
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 834
Joy Joy Ааа, прави ми се забележка даже, защо на завой, търся дръжката горе да се хващам.А аз го правя подсъзнателно.
Да не дрифти щерката, че чак в завой се налага да се законтриш?  Joy

# 137
  • София
  • Мнения: 15 466
Joy Joy Ааа, прави ми се забележка даже, защо на завой, търся дръжката горе да се хващам.А аз го правя подсъзнателно.
Да не дрифти щерката, че чак в завой се налага да се законтриш?  Joy
Ами не, даже е много внимателен шофьор, но аз съм си едрокалибрена и на завой ми действа центробежната сила. Joy Joy Joy

# 138
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 834
Joy Joy Ааа, прави ми се забележка даже, защо на завой, търся дръжката горе да се хващам.А аз го правя подсъзнателно.
Да не дрифти щерката, че чак в завой се налага да се законтриш?  Joy
Ами не, даже е много внимателен шофьор, но аз съм си едрокалибрена и на завой ми действа центробежната сила. Joy Joy Joy
Значи по диагонал в багажника да се монтира минимум една 40л газова бутилка  Laughing Hug

# 139
  • Мнения: 5 059
Joy Joy Ааа, прави ми се забележка даже, защо на завой, търся дръжката горе да се хващам.А аз го правя подсъзнателно.

Ох,имам една колежка така прави и ме дразни всеки път,ама за това поне не правя забележки,да си се хващат хората Grinning
Просто тя е много страхлива като я карат с кола и това ме изнервя допълнително.Все едно съм някакъв шофьор на болид , а аз едвам взимам завоите с 20....

# 140
  • Мнения: X
Joy Joy Ааа, прави ми се забележка даже, защо на завой, търся дръжката горе да се хващам.А аз го правя подсъзнателно.

Ох,имам една колежка така прави и ме дразни всеки път,ама за това поне не правя забележки,да си се хващат хората Grinning
Просто тя е много страхлива като я карат с кола и това ме изнервя допълнително.Все едно съм някакъв шофьор на болид , а аз едвам взимам завоите с 20....

Затова й покажи как се влиза с вратите, поне да знаеш защо прави така Grinning

# 141
  • Мнения: 5 059
Joy Joy Ааа, прави ми се забележка даже, защо на завой, търся дръжката горе да се хващам.А аз го правя подсъзнателно.

Ох,имам една колежка така прави и ме дразни всеки път,ама за това поне не правя забележки,да си се хващат хората Grinning
Просто тя е много страхлива като я карат с кола и това ме изнервя допълнително.Все едно съм някакъв шофьор на болид , а аз едвам взимам завоите с 20....

Затова й покажи как се влиза с вратите, поне да знаеш защо прави така Grinning

Хахаха ,ама наистина.Като ще се хваща,да има за какво Grinning
Много ми е трудно да карам с нервен и страхлив пътник , дори да не казва нищо,усещам напрежението му.
А аз определено не карам диво или зле,просто има хора,дето ги е страх от коли...

# 142
  • Мнения: X
Joy Joy Ааа, прави ми се забележка даже, защо на завой, търся дръжката горе да се хващам.А аз го правя подсъзнателно.

Ох,имам една колежка така прави и ме дразни всеки път,ама за това поне не правя забележки,да си се хващат хората Grinning
Просто тя е много страхлива като я карат с кола и това ме изнервя допълнително.Все едно съм някакъв шофьор на болид , а аз едвам взимам завоите с 20....

Затова й покажи как се влиза с вратите, поне да знаеш защо прави така Grinning

Хахаха ,ама наистина.Като ще се хваща,да има за какво Grinning
Много ми е трудно да карам с нервен и страхлив пътник , дори да не казва нищо,усещам напрежението му.
А аз определено не карам диво или зле,просто има хора,дето ги е страх от коли...

Ми покажи й къде е автобусната спирка като я е страх Grinning

# 143
  • Мнения: 5 059
Не съм такъв човек.Нищо,че ме изкараха психопат малко по-нагоре Grinning
Спестявам и смяна на 2 превозни средства и много разкарване.
Накрая или тя ще свикне или аз.А мога да отвинтя дръжките от тавана Grinning

Сетих се нещо друго...Забелязали ли сте,ако возите хора ежедневно,че мястото до шофьора винаги е по-мръсно от вашето собствено?
Вчера прахосмуках колата и моите стелки бяха в пъти по-чисти,а все пак аз прекарвам доста повече време в колата....
И хич не смятам за мания да карам хората да си тупат краката.Още помня един случай как ми внесоха тлъсто кучешко лайно.Размазаха го по стелките ,а и по пода(не знам защо пасажерите хич не обичат стелки,предпочитат да ги избутват настрани).Миришеше със седмици,нищо,че прах ,чистих и мих....

# 144
  • Мнения: 3 883
Не, при мен моята стелка е по-мръсна. Возя колкото себе си, толкова и до мен пасажер, не по-малко.

# 145
  • Мнения: 5 059
Не, при мен моята стелка е по-мръсна. Возя колкото себе си, толкова и до мен пасажер, не по-малко.

Явно моите пасажери са свине Grinning
Техните стелки винаги са на една страна и има листа,кал и камъчета навсякъде.
Вчера даже изтупах 2 шепи пясък.От къде са го вкарали,един господ знае.

# 146
  • Мнения: 3 883
Добави, че моят пасажер почти винаги яде, освен всичко.
Ама стелката няма как да ми се срита, тя залепва. Но е по-чиста, определено.

# 147
  • София
  • Мнения: 15 466
Мойта сама си я цапа.В редките случаи,когато се наложи да се кача, трябва да чакам да си махне стоката(фризьорски материали  и др.) от седалките и за всеки случай искам да ми сложи някаква брошура или каталог на седалката, щото няма как да знам, какво може да е изтекло.Последно зимата беше изляла течен парафин, с който си мажеше уплътненията, да не замръзват. newsm78

# 148
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Не съм такъв човек.Нищо,че ме изкараха психопат малко по-нагоре Grinning
Спестявам и смяна на 2 превозни средства и много разкарване.
Накрая или тя ще свикне или аз.А мога да отвинтя дръжките от тавана Grinning

Сетих се нещо друго...Забелязали ли сте,ако возите хора ежедневно,че мястото до шофьора винаги е по-мръсно от вашето собствено?
Вчера прахосмуках колата и моите стелки бяха в пъти по-чисти,а все пак аз прекарвам доста повече време в колата....
И хич не смятам за мания да карам хората да си тупат краката.Още помня един случай как ми внесоха тлъсто кучешко лайно.Размазаха го по стелките ,а и по пода(не знам защо пасажерите хич не обичат стелки,предпочитат да ги избутват настрани).Миришеше със седмици,нищо,че прах ,чистих и мих....
Ох,ужасно звучи!

# 149
  • Мнения: 5 059
Тайна
твоята какво?Не разбрах за кой говориш?

denissa22
Беше си ужасно,добре,че бяхме зима,та не миришеше чак толкова.Представям си ,ако беше топло каква воня щеше да се разнесе.
От тогава предупреждавам.Обикновено хората,които нямат коли не се сещат за такива подробности.И ги разбирам....

Общи условия

Активация на акаунт