Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 юни 2018, 09:59 ч.

Рейки тема 5

• 8 507
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте и от мен
 Моля, дайте ми идеи как да използвам Рейки в ежедневния си живот.

Като чета информацията , до която се доккосвам , Рейки ми изглежда нещо съвсем естествено и няма нужда от подробни ритуали , а само да се обърна към енергията, за да потече прз храната и напитката ми ( например).
 Друг път , обаче си мисля , че има нужда от точно определени действия или думички , за да се случат нещата.

И така ми се иска всеки ден да каня Рейки в живота си, ала не съм сигурна , че правилно върша нещата и не знам дали процесът ще тече.
Например ми стои в главата , че трябва да си правя цял сеанс от час и нещо , като преди това разчистя пространството , в което се намирам, паля ароматна свещ, пускам музика и стоя в тъмна и необезпокоявана стая ( дори предупреждавам мъжа ми да стои тихо в другата стая)
Отнема време и ми се струва прекалено изискващо. Задължителни ли са всички тези подробности или моята мастърка така ми ги е наложила от собствената си интерпретация?

Струва ми се , че нещата могат и с лекота да се случват
Моля за разяснения Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 00:08 от Serendipity*

# 61
  • Стара Загора
При Рейки няма нищо задължително и си се случват с лекота нещата.Няма нужда от тези приготовления ,за да тече енергията.Нужно е само намерението да я използваме.Не са необходими специални думи и т.н .Всичко това го правим за наше убеждение .
Рейки си тече понякога без да искаме да активираме, ако имаме нужда , колкото повече лекота и свобода толкова по-добре.
Всички тези ритуали ги правя ако имам възможност и да се" поглезя", но не и ежедневно.
Аз в началото също бях така със специални подготовки...все едно Рейки ще се пропилее напразно , ако не я използвам правилно ,което е голяма заблуда .
Hug Успех

# 62
Здравейте, може ли да се овладее рейки без учител?
не

Общи условия

Активация на акаунт