Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 12

  • 117 982
  • 740
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 804
Моля да споделите рецептите за конфитюрите - от динени кори и от чушки. Никога не съм правила сладкА вкъщи, все бабите ни снабдяват. Сега може да ги изненадам Wink

# 151
  • Мнения: 22 867
Моля да споделите рецептите за конфитюрите - от динени кори и от чушки. Никога не съм правила сладкА вкъщи, все бабите ни снабдяват. Сега може да ги изненадам Wink

Така го правя от червените чушки. Peace А от динени корички, понеже не си откривам рецептата, давам пост на Ети с рецептата по която го правя: ТУК Peace

Все пак я открих, слагам и нея, понеже има и кратък вариант: СЛАДКО ОТ ДИНЕНИ КОРИЧКИ

Последна редакция: вт, 10 юли 2018, 13:42 от labrex

# 152
  • Мнения: 1 804
labrex, много благодаря Hug

# 153
  • София
  • Мнения: 15 474
Ребърца на фурна с пикантен, сладко-кисел сос.



Скрит текст:


# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Лабрекс твоите чушчици си ги правя още!
Патладжаниното сладко ми прилича на речел ,опитай го ,хубаво е!
КОНФИТЮР ОТ ЧЕРВЕНИ ЧУШКИ,за печени меса и сирена


КЕКС

Скрит текст:

СУДЖУКАКЯ

Скрит текст:

Баница с бъркана плънка сирене и спанак /скрипалец/



# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Моля да споделите рецептите за конфитюрите - от динени кори и от чушки. Никога не съм правила сладкА вкъщи, все бабите ни снабдяват. Сега може да ги изненадам Wink

Ето тука в линка  ще намерите много видове сладка които съм правила

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте Simple Smile Приемате ли нови попълнения в кулинарните редици? Не съм се записвала досега, но редовно чета и черпя идеи. По този повод, вдъхновена от Зиче, в събота правих торта с блат от тиквички. Стана много вкусна Animal Pig Ето я:




Браво на теб страхотна се е получила.Аз вече доста пъти я правя ,много им хареса!

# 157
  • Мнения: 1 265
Моля да споделите рецептите за конфитюрите - от динени кори и от чушки. Никога не съм правила сладкА вкъщи, все бабите ни снабдяват. Сега може да ги изненадам Wink
Аз го правих по турска рецепта (видеото е от рускиня женена в Турция). По тази рецепта на мен поне ми се видя много по-лесно. Аз добавих и сока от 1 портокал.
https://www.youtube.com/watch?v=0yI4LjSi7fc

# 158
  • У дома
  • Мнения: 4 203
А това чушково сладко с какво го ядете newsm78 На месо или като десерт го мажете?

# 159
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
върху топка ванилов сладолед Simple Smile Simple Smile избива рибата.

# 160
  • Мнения: 9 112
върху топка ванилов сладолед Simple Smile Simple Smile избива рибата.


Добри, ти сериозно ли на сладолед? Flushed никога нес ъм пробвала. Аз го слагам със сирена - миризливи Simple Smile и печени сирена; на печено месо. Ама вечер, ако зазяпам по късна доба филм направо отварям бурканчето, вадя сиренето до мен и пей сърце.... Stuck Out Tongue

# 161
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 506
 С пържен дроб е много вкусно.

# 162
  • Мнения: 22 867
А това чушково сладко с какво го ядете newsm78 На месо или като десерт го мажете?

Аз просто с лъжичката......... Heart Eyes Peace

Зиче, с тая твоя и илиянкина суджукакя ще ми развалиш постната серия. Много вкусно изглежда и сигурно е! bouquet
Тайна, разкошни ребърца, кисело-сладки, ммм...... Heart Eyes bouquet
sem22, то и ти си за бой, ама хайде, ще примигвам на снимките ти! Heart Eyes bouquet

У нас пресни картофки на фурна и панагюрски яйца.




# 163
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Благодаря дами bouquet Ще джурна една доза, да видим дали ще ни допадне....аз точно с месо си го представях, ама да питам, явно и със сиренцето ще е супер bouquet

# 164
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
върху топка ванилов сладолед Simple Smile Simple Smile избива рибата.


Добри, ти сериозно ли на сладолед? Flushed никога нес ъм пробвала. Аз го слагам със сирена - миризливи Simple Smile и печени сирена; на печено месо. Ама вечер, ако зазяпам по късна доба филм направо отварям бурканчето, вадя сиренето до мен и пей сърце.... Stuck Out Tongue

да. сериозна съм.
малко от сока вместо топинг и няколко ленти от чушката артистично разхвърляни върху топката...
ярко червени ленти върху белия сладолед е много ефектно.
никой не се сети какво е. издаде ме една семка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт