Януари ще е зима, но пък вкъщи ще сме трима, четирима

  • 46 141
  • 761
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 110
Момичета планирали ли сте почивка на море? Според моята лекарка няма проблеми да се отиде. Вие какво мислите по въпроса? 🙂

# 406
  • Мнения: 1 009
Момичета планирали ли сте почивка на море? Според моята лекарка няма проблеми да се отиде. Вие какво мислите по въпроса? 🙂
Няма проблем и според моята , стига да не съм на слънце от 11 до 16 часа Simple Smile

# 407
  • Мнения: 478
За мое голямо съжаление, на мен ще ми се размине морето, защото се водя рискова бременност и не мога да пътувам повече от два часа на ден с кола Cry Но ако всичко е нормално и лекарите казват, че няма проблем, момичета, наслаждавайте се! Blush

При мен неразположението премина. Още в началото на трети месец коремът ми се изду, но от тогава не виждам много да е порастнал. Не съм качила и кг още. Даже понякога се чудя дали всичко върви нормално. Нямам търпение за прегледа другата седмица, за да проверя дали бебчо е добре. Сигурно ви е познато Wink
Аз още от началото си записвам в тефтерче всичко важно, което се случва - прегледи, изследвания и т.н., а също и всеки понеделник се меря и записвам кг и обиколка на корема. Мисля, че след време ще ми е мило да си го имам, пък и може да е полезно, ако искам нещо бързо да проверя.

# 408
  • Мнения: 126
Аз използвам приложение и там нанасям каквото желая.

# 409
  • Мнения: 948
Още нямам голям апетит и избягвам тестено, но въпреки това - някъде + 5кг. Вероятно защото бях и под норма..
Усещате ли бебоците? Би трябвало раждалите вече да долавяме движения, но при мен още не...

# 410
  • Мнения: 983
Още нямам голям апетит и избягвам тестено, но въпреки това - някъде + 5кг. Вероятно защото бях и под норма..
Усещате ли бебоците? Би трябвало раждалите вече да долавяме движения, но при мен още не...
Аз съм +3.800 отгоре,голям апетит нямам,но доволно си хапвам.И аз бях с поднормено тегло сега пак по добре но със синът ми бях много под нормата и качих 19кг,но бързо си възстанових кг,макар и да не исках.Вече съм в 16г.с и аз си мислих,че вероятно може да се усеща бебо вече ама и при мен няма.Усещам нещо през ден-два,но немога да подтвърдя,че е то на 100%.Дъщеря ми,до последно беше мързеланка и почти не риташе,докато синът ми беше футболист ли боксьор ли не ми остана нещо не ритнато от него.😂😂

# 411
  • Мнения: 469
Още нямам голям апетит и избягвам тестено, но въпреки това - някъде + 5кг. Вероятно защото бях и под норма..
Усещате ли бебоците? Би трябвало раждалите вече да долавяме движения, но при мен още не...
Аз бях отслабнала много преди да забременея. Всъщност в момента съм на моите нормални килограми от преди отслабването. А от тогава до сега съм +8. Малко кофти го обясних.
Усещам бебето легнала на лявата си страна или седнала с кръстосани крака. Но само като някакво мърдане вътре. Не е като нормалното усещане. Двете си деца съм ги усещала както трябва на този етап. Но! Плацентата в момента е по предна стена.

# 412
  • Мнения: 621
Здравейте, аз от няколко дни се чудя дали да вляза тук също. По менструация термина ми е на 3.02,но ехограф ме изкара последно 30.01,а за болница ще се запиша с термин 31.01. Та ще се радвам да следя и тук какво се случва. Първа бременност ми е и ще черпя съвети от момичетата, които са по-началото на януари или с по няколко деца. На 33години ставам утре.

# 413
  • Мнения: 948
Още нямам голям апетит и избягвам тестено, но въпреки това - някъде + 5кг. Вероятно защото бях и под норма..
Усещате ли бебоците? Би трябвало раждалите вече да долавяме движения, но при мен още не...
Аз съм +3.800 отгоре,голям апетит нямам,но доволно си хапвам.И аз бях с поднормено тегло сега пак по добре но със синът ми бях много под нормата и качих 19кг,но бързо си възстанових кг,макар и да не исках.Вече съм в 16г.с и аз си мислих,че вероятно може да се усеща бебо вече ама и при мен няма.Усещам нещо през ден-два,но немога да подтвърдя,че е то на 100%.Дъщеря ми,до последно беше мързеланка и почти не риташе,докато синът ми беше футболист ли боксьор ли не ми остана нещо не ритнато от него.😂😂


Joy и аз бях качила 20 предният път, но пак тръгнах от 47. Бързо ги свалих. Проблемът е да избегнем тежкото накрая, че и за бебока не е ок. Контракции имате ли? Сутринта ме изненада една доста силна и продължителна. Чак бебокът се очертаваше.. Hushed
 

# 414
  • Мнения: 56
Момичета, относно ходенето на море....с много противоречиво мнение съм. По принцип не мисля, че може много да навреди, стига да се спазват някои правила /колко време да стоим на слънце, мазане със слънцезащитни кремове и др./ Бях 4 дни на море, по цял ден бях под една дебеееела сянка, от 2 месеца насам се чувствах прекрасно. Но синът ми го хвана чревен вирус, следователно следващия ден бяхме и аз и баща му. И това се случва всяка година. Не искам да видя повече море, особено българското Sad Сега се лекувам, пия разни прахчета да не се обезводня, че се притеснявам за бебчо.
Хубав ден на всички бременни коремчета Simple Smile

# 415
  • Мнения: 3
Момичета вчера се прибрах от море,8 дни    по 5 часа приблизително съм прекарвала на плажа,мазах се със Garnier ambre solaire 50+SPF.Пътувах 6 часа в едната посока,като на всеки 2 часа правехме пауза за по 10/15мин.Благодаря на Всевишния че всичко мина нормално и че двете сме добре😊

# 416
  • Мнения: 127
Здравейте, аз от няколко дни се чудя дали да вляза тук също. По менструация термина ми е на 3.02,но ехограф ме изкара последно 30.01,а за болница ще се запиша с термин 31.01. Та ще се радвам да следя и тук какво се случва. Първа бременност ми е и ще черпя съвети от момичетата, които са по-началото на януари или с по няколко деца. На 33години ставам утре.
Добре дошла при нас, little_mermaid и лека бременност! Тук освен готини има и доста опитни мами,  от които винаги можеш да получиш добър съвет. Трябва да имаш вече и покана на имейла си за групата ни във Фейсбук. И честит утрешен рожден ден Simple Smile

# 417
  • София
  • Мнения: 1 635
Ние ходихме на море втората половина на юни и хванахме хубавото време преди да завалят дъждовете. Не мога да се оплача, но ходим на място, където никога не сме карали стомашни вируси. На слънце не се показвам по принцип от години. Даже не съм се мазала много-много, защото си стоя под солиден чадър. Децата са големи и нямат нужда от особено обслужване. Трябваше да подавам по някоя и друга кърпа от време на време. Nerd Изобщо спокойствие и топла храна, както се казва. Само пътуването обратно ми се видя малко натоварващо.

Изобщо, ако нямате проблемна бременност и не се налага много да търчите след някое торпедо, морето си е чудесно. Повечко вода на плажа и криене на сянка.

Ако трябва да се оплача - хванал ме е страшен мързел. Нищо не ми се прави. Децата отидоха на гости на баба си. От часове си мисля, че е време да си ги приберем и нищо не предприемам. Сега мъжът ми ще отиде, а аз оставам да мърдясвам. Излизахме до магазина по обяд, стана ми лошо от жегата и край. Даже не мога да измисля какво да сготвя. И както си пиша, установих, че съм забравила да си изпия витамина (а вече ми е късно, после не мога да спя, ако го пия вечер). Мрън.

# 418
  • София
  • Мнения: 9 111
И на мен нищо не ми се прави. Само ям и спя Blush .
Хич не ми се ходи на работа. Трудно се мотивирам, едва издържам целия работен ден. И после нямам търпение да се прибера и пак да си лежа и похапвам.
Направо... не мога да се позная.

# 419
  • Мнения: 4 402
Аз имам енергия до към 16-17 ч. и после ми пада батерията.... после към 21 ч. се окопитвам пак.

Общи условия

Активация на акаунт