Топли слънчеви лъчи, грее теста с две черти!Бебеправене Тeма 339

  • 48 388
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 544
Здравейте момичета , след 7 месеца пауза ето ме отново при вас ,
темата ви е страховта , но много съжалявам ,че все още са останали в нея стари познайници от миналата година , пожелавам им бързичко да изчезнат от тук .
Ние с половинката стартирахме миналата седмица при "доказана"  овулация в петък , е имайки предвид , че тестчетата за О ми ги доставиха китайчета през ebay , се надявам да са отчели вярно и да хванем яйцето този месец.
Прегръщам ви и започвам да ви следя и да си крада прашец Kissing FaceKissing FaceKissing Face

# 61
  • Мнения: 151
Здравейте! Записвам се и аз в късметлийски списък ! Аз съм на 28г , правим опити от 3-4 месеца като този правих тестове за овулация. Хванах я , меря и БТ . Проблема е че бебеоравихме само веднъж. Силно се надявам да стане чудо Blush Чакам да не ми дойде на 12. Късмет на всички Heart

# 62
  • Мнения: 196
Аз се записвам с цикъл. И този месец. Гърдите ме боляха от ОВУ до днес, близо 2 седмици, имах подут корем, беше ми лошо и всички симптоми на куп, но ето, че бебе няма. Явно трябва да спра тежките наблюдения.
Криво ми е Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 544


melaniek  Предгъщам те .

PS ако ме включите в нечакащите със следните данни :
последен Ц. 18.06.2018 г.
засечена О 29.06.2018 г.
не чакам на 16.207.2018 г.

# 64
  • Мнения: 574
Европа, не бързай да се отчайваш все още. Hug Със сигурност знаеш, че в годината има един ановулаторен цикъл. Проследи и следващия при лекар и тогава ще разбереш реалното положение. Докторът какво ти каза в общ план?
Скорпинце, от много време ужасно ти съчувствам, че не можеш да опитваш с пълна сила поради обстоятелствата на живота. Cry Но пък така може би ще наблегнете на качеството. Kissing Face
На мен си ми дойде днес сутрина. Много шум вдигнах за нищо. Естествено дойде ми след като си пуснах сутринта ЧХГ. Не можа ли да ми дойде преди това да си спестя едно бодене.

# 65
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
На Дани майка му съжелявам за лелката дано скоро те изненада когато ди убедена че не е станало Hug Много такива случаи има.Благодаря ти Kissing Heart Аз съм много упорито същество и привидно да се откажа ди знам моето Joy Абе и с качествотоми е зор последния път някакви афти бяха ми излезли микробиология беше чиста чак се учудих държаха ме цял месец и кървене имах и болки при контакт .По предния път упорит цистит 2 седмици Kissing HeartВсеки път на 3ни месеца все нещо става ММ ми вика станала си алергочна към мен Joy Мани смея се ама сега всеки път очаквам нов проблем и нищо да не прайм голям ад е ама все някога ще спре мамичката му и карък Triumph Стискам палци на всички трудещи се да имате очаквания тезултат Heart

# 66
  • Мнения: 2 843
Аз се записвам с цикъл. И този месец. Гърдите ме боляха от ОВУ до днес, близо 2 седмици, имах подут корем, беше ми лошо и всички симптоми на куп, но ето, че бебе няма. Явно трябва да спра тежките наблюдения.
Криво ми е Simple Smile
Бяхме коментирали в миналата тема, че подобни са били признаците при мен и при още няколко момичета, когато сме имали задържани фоликули (кисти). Ако след Ц тези неразположения продължават (гърди, корем и т.н.) - моята препоръка е да се разходиш до док да те види на УЗ.

# 67
  • Мнения: 196
Аз съм с поликистоза. Вероятно е било от това, вероятно и не се случват нещата при мен, въпреки, че имам ОВУ и цикъл.

Бях на лекар преди 1м, каза ми че имам установена ОВУ и няма притеснение за забременяване, ще се случи. Изписа ми противозачатъчни да пия, докато реша да имам бебе. Не съм ги започнала все още.
Чудя се- дали да ги започна за 3м и след това да ги спра, и да опитваме пак. Какво ще ме съветвате?

# 68
  • Мнения: 654
на Данито майка му май всички може да напишем есе за измамното чувство, че сме забременели. Явно това е някакъв психо ефект когато много ти се иска нещо да е станало. И аз на няколко пъти така си бях повярвала...
При мен според док няма да има О. този месец, но за мое успокоение и информация след няколко дни ще отида пак да видя какво става с тези фуликули. Повече ме притеснява обаче, че и предните два месеца не засякох О. с тестове, т.е. ако не е единичен ановулаторен цикъл значи има проблем. Решила съм да запиша час при репродуктивен специалист... за първи път. Така не ми се искаше да стигам до тук Cry
но сама си се докарах от много пазене когато му беше времето.

# 69
  • Мнения: 196
Момичета аз минавам, само да ви кажа, че ще ви се радвам за известен период.
Бях на лекар, имам микрополикистоза, фуликоли, които не се пукат по време на цикъл и си остават в мен.
Подуват ме, образуват ми газове, болки в гърдите, пъпки и тн. Най вероятно възпрепятстват забременяване.
Имам също така и висок кортизол.
Ще пия противозачатъчни известно време, за да вкарам нещата вред.
Доста ми е тъжно, надявам се след това всичко да мине.
Искам да кажа, че всички тук сте унилани, мили добри момичета и ви пожелвам най-сладките бебчета!
Ако някой е имал. Подобен проблем на моя и се е справил, ще се радвам да пише.

# 70
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Меланиек надявам се скоро да отшумят тревогите ти Heart и да се сдобиеш с рожба .

# 71
  • Мнения: 74
Melaniek, не унивай! Горе главата...може пък да е за добро и след противозачатъчните дори да стане още по-бързо! Дано съвсем скоро всичко отмине и да се сбъднат мечтите ти🤗🤗☘

# 72
  • Мнения: 196
Благодаря момичета. Явно там ми е слабото място. Преди няколко месеца имах изменение и на шийката и така. Надявам се всичко да отмине. Ще огранича максимално сладкото и млечните продукти!
Прегръщам ви!

# 73
  • Мнения: 654
Melaniek това, което пишеш звучи точно като моите симптоми. Нущо чудно и аз да съм с такова нещо - няма О., но за сметка на това ми се появиха пъпки по лицето, подут корем, гърдите редовно ме болят седмица преди края на цикъла. Реших да меря фоликулите още два цикъла за да имам някаква по-категорична картинка за О., следващия цикъл пускам хормони и междувременно търся репродуктивен док.
Успех и не се отчайвай!

# 74
  • Мнения: 196
Бях сигурна, че нещата са се случили този месец. Гърдите ми бяха твърди и оголемени. Зърната ме болях. Имах доста вени, имах газове, подут корем, променливо настроение и даже един Престо с изпарителна черта да запълни картинката. Направо си бях убедена, че е станало, чак и приятеля ми вкарах във филма, е да, ама не.
Сега ще си пия хапченцата поне 3-6м и ще видим после, каквото сабя покаже Simple Smile
В интерес на истината и не се чуствах добре постоянно надута и като плондер, с пъпки и мазна кожа..

Общи условия

Активация на акаунт