Мартенски мами 2019

  • 45 659
  • 709
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 19
Моята докторка ме носочи към МЦ  "МАРКОВС" и имам час за 10.09 за ранен скрининг  там при д-р Павлова.
Каза ми или при нея или при д-р Марков.
100лв.  струва а след това в майчин за вземане на кръв.
1 към 1 каза и моята. Или при Павлова, или при Марков. Запазих си час при Павлова.
Ти кога си записа час?

# 691
  • Мнения: 113
Моята докторка ме носочи към МЦ  "МАРКОВС" и имам час за 10.09 за ранен скрининг  там при д-р Павлова.
Каза ми или при нея или при д-р Марков.
100лв.  струва а след това в майчин за вземане на кръв.
1 към 1 каза и моята. Или при Павлова, или при Марков. Запазих си час при Павлова.
Ти кога си записа час?
Вчера си го запазих за 18.09.

# 692
  • Мнения: 19
Моята докторка ме носочи към МЦ  "МАРКОВС" и имам час за 10.09 за ранен скрининг  там при д-р Павлова.
Каза ми или при нея или при д-р Марков.
100лв.  струва а след това в майчин за вземане на кръв.
1 към 1 каза и моята. Или при Павлова, или при Марков. Запазих си час при Павлова.
Ти кога си записа час?
Вчера си го запазих за 18.09.
Значи аз съм преди теб, само не разбрах кога излизат резултатите за да мога да отида с тях в Майчин дом. Върти ми се нещо в главата че до два часа ама не съм много сигурна.

# 693
  • Мнения: 19
kasmetchence ,аз имах леко жълто кафяво зацапване към 6 г.с. гледаха ме, уж няма причина, доктора каза, че може да е и от разтягането на матката. За всеки случай ми изписа утрогестан вагинално и но шпа, ако усетя болки. Миналия понеделник 13.08. ходих на контрола 8г.с+5 и ми каза, че имам леко отлепяне на плодния сак и да се пазя повече,  да избягвам топлина, да не катеря много стълби, да не вдигам тежко...да продължавам с утрогестана и но шпато да е винаги в мен .До 12г.с трябва да се оправят нещата, та съм постоянно на тръни. Мъжа ми го пита за пътя с кола защото до Гърция ходихме, и той каза че това друсане не е опасно, но усетя ли нещо но шпа и почивка. На теб нещо изписаха ли ти?
И аз в 6г.с имах зацапване, изписаха ми, ако получа отново Утрогестан и Нош па, вчера пак имах леко зацапване вече съм 8г.с. и започнах да си слагам Устрогесъан и пих ношпа. Аз се притеснявам, че и симптомите ми намаляха, а е още рано според мен Sad немога да отида днес на лекар, няма кой да гледа малкия, а в тея жеги не искам да го влача с мен, ще си чакам прегледа на 27 пък да видим дали се развива Sad Дано!

# 694
  • Мнения: 193
Благодаря ви, момичета! Записах и аз час за 04.09 за ФМ там, ще дам отчет, май съм първа Simple Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 2 321
Най - накрая си намерих време да ви пиша 🙂 редовно ви чета, но писането ми е сложно.
Часа за БХС ми е на 3 септември в Щерев. Имам въпрос пак ли е с вагинален ехограф? Дребния като разбра за бебето и е в трескава подготовка. Постоянно обяснява, че трябва памперси да взимаме, креватче, количка, но иска шарена и ще я бута... Та мисълта ми е.. Кога започваха да те гледат през корема, за да можем и него да го вземем?
За съжаление цитонамазката ми е 3та а група, но доки каза, че всичко ще е наред, просто ще се следим по внимателно.
Аз съм при Димитров ( обсъждахте при кой сте по назад Simple Smile )
Някой събира ли ни в списък за първа страничка на новата тема?

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 18:05 от Аничк@

# 696
  • Мнения: 113
Мамите при Д-р Павлова от МАРКОВС ще чакам да пишете как е минал прегледът. Че аз съм последна Simple Smile Принципно знам, че е доста добра и при добра позиция на бебока казва и пол. Но не това сега ми е важно. Иначе знам, че след прегледа дава бележка и с нея се ходи в МД за кръв. Резултатите до ден - два излизали.

# 697
  • Мнения: 59
kasmetchence ,аз имах леко жълто кафяво зацапване към 6 г.с. гледаха ме, уж няма причина, доктора каза, че може да е и от разтягането на матката. За всеки случай ми изписа утрогестан вагинално и но шпа, ако усетя болки. Миналия понеделник 13.08. ходих на контрола 8г.с+5 и ми каза, че имам леко отлепяне на плодния сак и да се пазя повече,  да избягвам топлина, да не катеря много стълби, да не вдигам тежко...да продължавам с утрогестана и но шпато да е винаги в мен .До 12г.с трябва да се оправят нещата, та съм постоянно на тръни. Мъжа ми го пита за пътя с кола защото до Гърция ходихме, и той каза че това друсане не е опасно, но усетя ли нещо но шпа и почивка. На теб нещо изписаха ли ти?
И аз в 6г.с имах зацапване, изписаха ми, ако получа отново Утрогестан и Нош па, вчера пак имах леко зацапване вече съм 8г.с. и започнах да си слагам Устрогесъан и пих ношпа. Аз се притеснявам, че и симптомите ми намаляха, а е още рано според мен Sad немога да отида днес на лекар, няма кой да гледа малкия, а в тея жеги не искам да го влача с мен, ще си чакам прегледа на 27 пък да видим дали се развива Sad Дано!

На мен в 7ма започнаха да изчезват , в 8ма ги нямаше , в 9та се прегледах и вс е наред Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 204
Най - накрая си намерих време да ви пиша 🙂 редовно ви чета, но писането ми е сложно.
Часа за БХС ми е на 3 септември в Щерев. Имам въпрос пак ли е с вагинален ехограф? Дребния като разбра за бебето и е в трескава подготовка. Постоянно обяснява, че трябва памперси да взимаме, креватче, количка, но иска шарена и ще я бута... Та мисълта ми е.. Кога започваха да те гледат през корема, за да можем и него да го вземем?
За съжаление цитонамазката ми е 3та а група, но доки каза, че всичко ще е наред, просто ще се следим по внимателно.
Аз съм при Димитров ( обсъждахте при кой сте по назад Simple Smile )
Някой събира ли ни в списък за първа страничка на новата тема?
Минах БХС в Щерев. С  коремен ехограф те преглеждат и се вижда бебето Simple Smile Аз на БХС бях при д-р Билчев, а се проследявам при д-р Милчева. Мислиш ли да си закупиш от пакетите за проследяване?

# 699
  • София
  • Мнения: 1 146
Добре дошли на новите момичета 😘
Честито на всички минали БХС и узнали пола на бебоците 😀
Другите ще ни трябва търпение 😃
Plezla как си? Имаш л.с. 😉
Хубава вечер 😊

# 700
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 350
Здравейте, може аз да се.пробвам за първата страница и следващата тема, така че ако желаете, пишете тук иши на ЛС - град, поред бременност, термин, и евентуално пол, който знае 🤗🤗🤗

# 701
  • София
  • Мнения: 2 321
Plezla, аз съм при Чавеева на БХС., предполагам е същото. За пакетите много исках, но имам допълнително здравно и за да покриват разходите искат от всеки преглед амбулаторен лист и фактура с касова бележка, а за пакета ти го дават еднократно. Ако можех иначе бих го взела 🙂

# 702
  • Мнения: 276
Аз явно ще направя и Пренатест, резултатите от БХС не са чудесни........

# 703
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 350
Bernadine, ако си над 35 г. БХС определя обикновено по-висок риск. Стискам палци и съм убедена, че всичко ще е наред 🤗 🙏🙏🙏

# 704
  • Мнения: 276
Благодаря ти!
Скоро станах на 33, т.е. близо съм. И определено виждам разлика в резултатите от БХС от предната бременност, когато бях с 2 години по-млада. Чувството е ужасно, няма какво да кажа, ясно е за всички. Ще заложа на по-достоверния тест и се надявам наистина да става въпрос за статистически риск.

Общи условия

Активация на акаунт