УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 491
  • 758
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 106
Д-р Татарова не води ЖК в Дева Мария. В болницата иначе всички други водят, записваш се в Света София. Д-р Татарова изражда в Девата

# 346
  • Мнения: 98
Здравейте момичета,може би вече е коментирано,но не намирам.Актулните ценни за раждане в Дева Мария? Въпреки,че имам още около 4 месеца искам да съм подготвена.Следя се при Георгиоски,но все забравям за го питам за цените.

# 347
  • Мнения: 2 050
Меги, доволна ли си ? Другата седмица ще ходя при него. Много се надявам да е добър, все хубави работи чувам. Аз съм много страхлива. Просто не знам как ще излиза това дете.

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 14:48 от lolita1213

# 348
  • Мнения: 98
Доволна съм.Но имай впредвид ,че карам много лека бременност.

# 349
  • Мнения: 118
Ето малко актуална информация относно цените в Дева Мария.



# 350
  • Мнения: 98
Само цена за раждане не виждам

# 351
  • Мнения: 2 883
Нормално раждане без упойка и избор на екип е безплатно, плаща се само престоя 300лв.
Секциото е 500 за операцията +300 за престоя

# 352
  • Мнения: 118
Нормално с избор на екип е 800 лв.

# 353
  • Мнения: 6 004
Върнете се 1-2 страници назад и ще си отговорите на въпросите.

# 354
  • Мнения: 106
В сайта на Девата има калкулатор и там има всички услуги и техните цени. Базовото е 300 нормално (за престоя) и 800 секцио (300 престой и 500 екип). Ако искаш епидурална за нормалното раждане е 200 лв. допълнително. Избор на лекар при всички случаи си е 500 лв., но при секциото е задължителен, а при нормалното не. Има и самостоятелни стаи за някъде около 1200 лв., които включват достъп на бащата, има една лукс стая за окло 3000 лв., в които влиза всичко (раждане, екип, достъп, блабла- влизах на едни отворени врати в нея, мега яка е), има си отделна цена за постоянен достъп, ако го искаш, има цена за присъствие на бащата по време на раждане, всякакви такива. Абе можеш да ги огледаш нещата в калкулатора
http://www.devamaria.com/bg/medical/birthcalculator/

# 355
  • Мнения: 203
Момичета знаете ли цената при следене на тонове , когато си водиш консултацията в света София ?

# 356
  • Мнения: 98
Момичета знаете ли цената при следене на тонове , когато си водиш консултацията в света София ?

Не съм наясно изобщо,че се плаща.На 9ти ще съм на преглед и ще дам отговор,вече трябва да ми следи тоновете.

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета знаете ли цената при следене на тонове , когато си водиш консултацията в света София ?

Не съм наясно изобщо,че се плаща.На 9ти ще съм на преглед и ще дам отговор,вече трябва да ми следи тоновете.
Плаща се. Нещо от сорта на 10 лв май беше

# 358
  • Мнения: 76
Аз платих 10 лв.

# 359
  • Мнения: 203
И аз на 9-ти ще ходя за тонове . Да не си при Йорданов ?
Момичета знаете ли цената при следене на тонове , когато си водиш консултацията в света София ?

Не съм наясно изобщо,че се плаща.На 9ти ще съм на преглед и ще дам отговор,вече трябва да ми следи тоновете.

Общи условия

Активация на акаунт