УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 491
  • 758
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 98
Нали 200? 🙄🤔 Поне с такова впечатление останах.
Когато раждах акушерката доста ми я хвалеше упойката, но с докторката решихме без, и не съжалявам Simple Smile
Има и две такси по 30 лв. консултация с анестезиолог и нещо друго беше

# 316
  • Мнения: 2 883
Елинор не знаех за тези такси.

Галина Христова на мен ми дадоха бебчето за контакт кожа в кожа веднага след като се роди ❤️ оставиха я за малко върху мен, не осъзнах за колко време честно казано - минута - две може би  Срязаха пъпната връв и я взеха, за да я подсушат, прегледат и претеглят и ми я дадоха веднага след това. Слязохме заедно в стаята. Мили моменти ❤️
Но за кожа в кожа трябва да кажеш на израждащия те лекар, че искат, иначе не го правят.

# 317
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Предполагам темата е вече обсъждана , но все пак ще попитам скоро родилите . Има ли възможност веднага след като се роди детето да се постави върху майката за малко ? Колко време след раждането / секцио и нормално / дават бебето при майката ? Има ли възможност при секцио бебето да се дава за кърмене , докато майката започне да се движи самостоятелно ?
След секцио дават бебето за постоянно на втория ден. Ще ти го дават за кърмене и преди това, само им напомняй, че  искаш да кърмиш, да не дават добавка.

# 318
  • Мнения: 2 050
Момичета, с каква упойка правят секциото ? Имахте ли консултация с анестезиолог ?
Преди няколко дни гледах за една жена, която са спасили във Ветрен. Имаше репортаж , а лекаря беше д-р Гергиоски.

# 319
  • Мнения: 12
Да има консултация и с анестезиолог и с кардиолог три дни преди операцията . Упойката вие я избирате пълна или спинална

# 320
  • Мнения: 36
Да има консултация и с анестезиолог и с кардиолог три дни преди операцията . Упойката вие я избирате пълна или спинална

Консултациите са до 7 дни преди операцията , когато има свободни часове. Аз раждах с планово секцио при д-р Георгиоски . Изключително внимателен и невероятен специалист .

# 321
  • Мнения: 12
Да . Моя грешка , при мен бяха три дни преди операцията , защото изместихме датата

# 322
  • Мнения: 1 837
Момичета, извинявам се, но май няма тема за св. София. Някоя знае ли колко се заплаща за преглед, цитонамазка и микробиология в св. София, ако не съм с направление?

# 323
  • Мнения: 542
Този месец има прегледи на цена от 29лв., но май е без микробиология. Иначе мога да кажа, че като бях бременна отидох първия път без направление и за цитонамазка, преглед и микробиология платих 70лв, ако не се лъжа. Това е 2016година.

# 324
  • Мнения: 1 837
Но тези прегледи при определен лекар ли са?
Аз същата година бях ходила, също бременна и платих толкова, но ми имах и ехограф тогава..

# 325
  • Мнения: 1 837
Сега видях в сайта им

Цена на пакета: 29 лв, /вместо 75лв/ Спестявате 46лв от общата цена за четирите дейсноти!

Въпроса е дали мога да запиша час при лекар, при който аз искам

# 326
  • Мнения: 542
Сега видях в сайта им

Цена на пакета: 29 лв, /вместо 75лв/ Спестявате 46лв от общата цена за четирите дейсноти!

Въпроса е дали мога да запиша час при лекар, при който аз искам

Можеш да си запишеш час при всеки един от гинеколозите, които преглеждат там, по твой избор. 😊

# 327
  • Мнения: 6 004
Можеш да попиташ за часпри определен лекар, иначе те разпределят те. Прегледът включва гинекологичен преглед, ехограф и цитонамазка.

# 328
  • Мнения: 59
Към днешна дата колко струва секциото с избор на акушер-гинеколог и 5 дневния престой ?

# 329
  • Мнения: 118
Към днешна дата колко струва секциото с избор на акушер-гинеколог и 5 дневния престой ?

800 лв. ( 500 лв. Избор на лекар и 300 лв. Престоя)

Общи условия

Активация на акаунт