"17 мига от Пролетта" или 1001 дни, нощи и моменти белязали живота ни

  • 248 918
  • 1 375
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 14 635
Не е казано да се ограничиш със 17.Не сме на изпит колко думи да има текста.Wink

# 1 351
  • на село
  • Мнения: 3 926
Всички пишехме по повече от 17 преди години, трябва да си намеря мненията, дори не помня до къде съм стигнала.

# 1 352
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не ми се рови назад в темата... Много сълзи съм изплакала, четейки я.

# 1 353
  • Мнения: 2 055
Неповторима тема... плакала съм и аз много.

# 1 354
  • Мнения: 10 614
Ех, как сте я изровили. Не помня дали съм писала, но много съм плакала на нея.

# 1 355
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
И аз не помня докъде бях стигнала в тази тема... защото съм писала досега на няколко пъти по 17 случки.
Обаче не крия, че ми е много важна и ценна, даже скъпоценна, като скъп бисер сред темите в бг-мамма.
Благодаря на всички писали до момента, благодаря и на себе си, че съм разкривала частици от себе си тук.

# 1 356
  • Мнения: 4 413
Върнахте ме в спомените. Нещата, за които съм писала тук, са останали някак назад във времето. Скоро не се бях замисляла. Може би заради забързаното ежедневие.....

# 1 357
  • на село
  • Мнения: 3 926
Прочетох си първия пост в тази тема...минали са 15г. И отново ми стана тъжно, поплаках си,  знам, че съм писала и още поне веднъж,  не ми се търси.
А колко мигове са минали за тези 15г. Не ми се пише.

# 1 358
  • Мнения: 7 749
А колко мигове са минали за тези 15г. Не ми се пише.

Колко много наистина!!!
В момента ми е доста хаотично и разхвърляно, може по- натам да споделя.

# 1 359
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Подбрани мигове от настоящата година, преди да е приключила все още:

* синът ми изрича - "Мамо, нали знаеш, че оставам да живея при тати?" - болката от неизбежността на избора му
* годеникът ми казва - "Мило, позволи ми просто да те обичам, моля те, дай ми шанс!"
* бъдещата ми свекърва се среща с мен и се държи с мен топло и някак ме приема в семейството си
* не срещам отпор от доста хора, от които очаквах яростна съпротива, от решението ми да напусна бившия
* положителните ми тестове за бременност през юли месец и радостта на мъжа до мен
* загубата на тази бременност още в ранните й седмици, мъката ни, оказа се биохимична бременност
* предложението за брак и невероятно красивият нежен сребърен годежен пръстен, който нося на пръста си
* всеки един момент през първото ни лято заедно, беше толкова пъстро, споделено и влюбено лято
* решението кога ще ни бъде сватбата, решението да имаме деца, ако не по естествен път, то чрез осиновяване
* излизането от депресивния ми епизод, към края на месец април беше, възстановяването на психиката ми
* колегите и шефът ми в местоработата ми, отново пълно приемане на ситуацията и вяра в мен и бъдещето
* всеки път, когато се виждам с най-близките си приятелки, едната от юношеските години, другата - от 15 г. насам
* смъртта на близка моя потребителка и приятелка, скоро беше, остана завинаги на 40, сълзите по нея
* топлите и задушевни срещи с моя син, след като се изнесох от бившия ми дом, толкова много се обичаме с него
* подобренията в бита в "любовното ми гнездо", как от ергенска стаичка се превръща в семейна квартира
* всяка сутрин, всяка нощ, всяка вечер, всеки ден с новия мъж до мен се чувствам специална и желана жена
* започнах да се уча все по-осъзнато как да се грижа по-добре за самата себе си и да се обичам каквато съм

Добавям следната информация за себе си - на 43 години съм, със син на 17 години, работя като психолог и астролог, от София, зодия Риби.

П.П. Благодаря на тези, които ме прочетат и коментират след мен.

П.П. Благодаря и на онези, които ще пишат за своите мигове, белязали живота им досега или през 2021 г.

# 1 360
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Вихригонче,
Щастлива 2022 г.
Да е година на сбъднати мечти?

# 1 361
  • Мнения: 10 614
Ех, момичета, зачетох темата отначало...
С някои от момичета вече се познавам лично... Толкова неща са се променили към момента в животите им...


Преди 15 години всички сме били влюбени, току що омъжени и родили, с толкова надежди и мечти.
Мислех си какво ли бих написала сега. Тежките мигове май са повече от хубавите.

# 1 362
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 498
Страхотна тема, намерих я днес!
Големи шуротии ми минават през главата, когато се замисля за моите 17 или 117 мига…
Може би защото моментът е труден… Ще помисля, може да пиша понататък.
Весели празници, момичета! Бъдете здрави, другото се нарежда!

# 1 363
  • Мнения: 24 349
Май не трябва по Коледа да чета тази тема. Или трябва?

# 1 364
  • Мнения: 10 614
Трябва. Отначало. И когато си сама, за да си ревеш на воля.

Общи условия

Активация на акаунт