Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 292
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 645
Бе какви хора возите Simple Smile аз ако возя някой приятел, няма да си позволи да ми критикува карането. Само мъжът ми го прави, но просто не се връзвам изобщо, най-много да му се озъбя и да му кажа, че следващия път е с автобуса. Просто трябва малко дебелокожие. Все пак едно 90 процента от хората карат доста зле Grinning
Аз лично на ръчна няма да се върна повече, защото автоматикът ми е супер удобен за града, обаче за мен има един огромен минус - ако искаш някъде да се изстреляш с колата - да дадеш рязко газ и да излетиш напред - ами няма шанс. Понякога е дразнещо. Не знам дали само моят е така или всички. Всъщност трябва да видя на спортен режим как е като не превключва предавките..

# 646
  • Мнения: 4 403
Simple Smile Значи е добре, предполагам. Има и вариант, хем да гори, хем да не върви. (за справка мога да дам 30 годишна кола,  нямам по-ново сравнение. Надявам се и така да си остане Grinning )
А каква ти е ламята? Марка, модел? От любопитство

# 647
  • София
  • Мнения: 6 308

Карал съм чисто нова от магазина Дачия Логан МСВ....ми няма такъв куц кон.....може ли да сложиш на миниван 6+1.....115 коня , за двигателя не се сещам колко беше , около 1,5 най много.
Стига де. Simple Smile Ти па намери сравнение. Simple Smile
Освен това, пикап и комби, което е съвсем ок за бач, не се очаква да е резачка. Всичко останало е куц кон. И т.нар. джипове. Те са най-големия смех.

Лучия, решението си е твое, тука си бълбукаме.
И за хондата и за Хюндая казах, какво ми е мнението. Голфа е добра кола, но е доста популярна и тези, които се подвизават тук им е взета душицата. Докато за останалите, вероятността да не е така е по-голяма.
И30, първото поколение е по-здрава от последните. Същото се отнася и за хондата.

# 648
  • Мнения: 9 645
Simple Smile Значи е добре, предполагам. Има и вариант, хем да гори, хем да не върви. (за справка мога да дам 30 годишна кола,  нямам по-ново сравнение. Надявам се и така да си остане Grinning )
А каква ти е ламята? Марка, модел? От любопитство

Мойто ли какво е?

# 649
  • София
  • Мнения: 6 308
Мисля, че Натали пита, ма ти кажи и твойто. Simple Smile

# 650
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Камъков ти изби рибата да сравняваш САЩ и България.
Карал съм чисто нова от магазина Дачия Логан МСВ....ми няма такъв куц кон.....може ли да сложиш на миниван 6+1.....115 коня , за двигателя не се сещам колко беше , около 1,5 най много.

Сравнявам със САЩ дотолкова че там мноого трудно се налага нов вид марка.

Киа-Хюндай по принцип са над 75 годишни компании - Но излизат извън страната си едва началото 80-те.

Логан МЦВ е изцяло бачкаторска кола.
 А дърварската грозотия - първобитна пластмаса в интериора на Дачия я има дори в първото поколение  Дъстър.

Във второто всичко се променя.   Дъстър 2 вече е съвсем друго нещо.

А в малките модели Мерцедес - БМВ....А класа - 1 серия са същите малки пренапомпани моторчета и взети директно  от Рено/Мерцедес - и БМВ взема от Тойота малки мотори!

# 651
  • Мнения: 9 645
Мисля, че Натали пита, ма ти кажи и твойто. Simple Smile

Хаха ми и аз се зачудих, защото мойто далеч не е ламя, направо няма смисъл да го споменавам Grinning

# 652
  • Мнения: 1 184

Аз лично на ръчна няма да се върна повече, защото автоматикът ми е супер удобен за града, обаче за мен има един огромен минус - ако искаш някъде да се изстреляш с колата - да дадеш рязко газ и да излетиш напред - ами няма шанс. Понякога е дразнещо. Не знам дали само моят е така или всички. Всъщност трябва да видя на спортен режим как е като не превключва предавките..

Виж си добре лоста на автоматика , ако имаш някъде знаците + - на D имаш и ръчен режим на скоростите.


# 653
  • Мнения: 9 645
Нямам такива Simple Smile

# 654
  • Мнения: 29 316
Simple Smile Значи е добре, предполагам. Има и вариант, хем да гори, хем да не върви. (за справка мога да дам 30 годишна кола,  нямам по-ново сравнение. Надявам се и така да си остане Grinning )
А каква ти е ламята? Марка, модел? От любопитство

Пежо 207

 Mr. Green

Има възможност и за преминаване на ръчни скорости. Не, че го ползвам, де....хахаха

# 655
  • Мнения: 4 403
Мисля, че Натали пита, ма ти кажи и твойто. Simple Smile

Хаха ми и аз се зачудих, защото мойто далеч не е ламя, направо няма смисъл да го споменавам Grinning

Moonriver, писали сме г/д по едно и също време, и като съм публикувала, не съм видяла, че над мен вече има нов отговор. Но да де, и ти кажи какво имаш. Аз не търся ламя Grinning


Натали - Пежо 207 гори 10/100 ?? Стига бе, аз очаквах за тези колички.. 5.5 ? Примерно.. 6.5 нека да е.. Може би от автоматика. Ама се убеждавам, че малките двигатели харчат колкото големи. Само единия данък къде им е по-евтин май..

# 656
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 864
Бе какви хора возите Simple Smile аз ако возя някой приятел, няма да си позволи да ми критикува карането.
Точно. Не се е случвало да возя някой и да ми мрънка. Единствено БНД си позволяваше да критикува, но за щастие не ми се налага от години да го слушам. Иначе преди години с баща ми сме коментирали шофирането ми, но изцяло с цел оптимизиране, като например най-добрата крива при завои. 

# 657
  • Мнения: 4 403
Може ли, моля, да сравните тези конкретни 3 обяви. Кое ви звучи по-добрият вариант?  (А3 също много харесвам, рядко обаче са с 4 врати)

1. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11550135613450187

2. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11550066325016483

3. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11550567627872214

# 658
  • Мнения: 29 316
Мисля, че Натали пита, ма ти кажи и твойто. Simple Smile

Хаха ми и аз се зачудих, защото мойто далеч не е ламя, направо няма смисъл да го споменавам Grinning

Натали - Пежо 207 гори 10/100 ?? Стига бе, аз очаквах за тези колички.. 5.5 ? Примерно.. 6.5 нека да е.. Може би от автоматика. Ама се убеждавам, че малките двигатели харчат колкото големи. Само единия данък къде им е по-евтин май..

Двигателят бил мощен /поне ММ така казва/ - 1,8; 125 коня.....каквото и да значи това... Mr. Green Crazy Blush

# 659
  • Мнения: 1 184
От тия трите бих взел Аудито , най много екстри има.

Общи условия

Активация на акаунт