Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 365
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 6 308
Не мога да повярвам. Да беше за мъже темата, да се фанете за гушите, а то за некъф антифриз. Joy

# 796
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Приказката, че където се съберат повече от дви жени става страшно, тук вАжи с пълна сила.
Аз в началото като взех книжка и карах, бях по-зле и от онези без книжка примерно. Всичко е практика за съжаление, шофьор без каране не се стова, много важно, че знаех правилника почти наизуст, като краката, ръцете и очите ми бяха в пълен дисинхрон.

# 797
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Ами на бившия ми приятел синът с 9 години по-малък от мен и без книжка повярвай ми, че караше в пъти по-добре от мен. Но се е качвал по къра на кола, а аз за първи път се качих като записах курсовете.

# 798
  • Мнения: 13 544
Ами на бившия ми приятел синът с 9 години по-малък от мен и без книжка повярвай ми, че караше в пъти по-добре от мен. Но се е качвал по къра на кола, а аз за първи път се качих като записах курсовете.
А то по къра е пълно с коли, светофари и пешеходци.
По темата - препоръчайте ми спрей или каквото и да е за освежаване и поддържане на таблото.

# 799
  • Мнения: X
Мокри кърпички за мебели. Не замазват и няма отблясъци от слънцето.

# 800
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Аз да опитам отново.
 За бърза продажба на МПС...при обявена по висока цена от другите обяви за същият модел  - няма интерес....при обявена по-ниска цена - ти пускат само оферти за бартери и то много куци....с пренадути цени от страна на купувача. 

И какво правим? - Как а е привлекателна обявата за сериозни купувачи без да ти предлагат куци бартери?

# 801
  • Стара Загора
  • Мнения: 192
Аз да опитам отново.
 За бърза продажба на МПС...при обявена по висока цена от другите обяви за същият модел  - няма интерес....при обявена по-ниска цена - ти пускат само оферти за бартери и то много куци....с пренадути цени от страна на купувача. 

И какво правим? - Как а е привлекателна обявата за сериозни купувачи без да ти предлагат куци бартери?
Златната среда... Simple Smile

# 802
  • София
  • Мнения: 6 308
Аз да опитам отново.
 За бърза продажба на МПС...при обявена по висока цена от другите обяви за същият модел  - няма интерес....при обявена по-ниска цена - ти пускат само оферти за бартери и то много куци....с пренадути цени от страна на купувача. 

И какво правим? - Как а е привлекателна обявата за сериозни купувачи без да ти предлагат куци бартери?
5-10% над средната цена, за подобно състояние. Ако стане пазарлък, има къде да смъкваш. Така ми се струва логично.
Или Манекена да каже, нали тва работи.

# 803
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Дам - само че тук ставо въпрос че моделът е силно привлекателен за "ориенталците" и след много подробно преглеждане на пазара се оказа че  във  Варна цените са най-скъпи.
И като цяло автокъщите продават над 30% по-скъпо от частните обяви тук - Варна и Бургас.

А на запитване в няколко автокъщи дали ще изкупят модела или за бартер -ми предлагат едва 50 % дори 40% в едната автокъща от цената на която продават същия модел че и с екстри които няма!

# 804
  • Мнения: 4 403
Пусни си я като обява от частно лице, с 5 % по-висока цена, старателно изброени екстри и т.н. С уточнение, че цената подлежи на коментар.
Идват и от други градове, за да купят кола. Освен това като цяло се смята, че от частно лице е по-добре и много хора търсят точно такива обяви

# 805
  • Мнения: 896
"С уточнение, че цената подлежи на коментар."
На това нещо не мога да му разбера смисъла. Пускаш обява и на първия ред пишеш че си готова да свалиш от цената. За всичко останало съм съгласна. Като човек гледащ обяви последно време "частно лице" ми е от опциите по които търся.

ПС: Каква кола продаваш и за колко пари ?

# 806
  • Мнения: 29 324
Може да пробваш във Фейсбук. Има групи за такива обяви.  Peace

# 807
  • Мнения: 4 403
vanqivanova,
Миии, според мен, логиката е, че:
а) всеки се надява и е свикнал да се сваля малко от цената; става ти по-приятно някак, а даже и се очаква, едва ли не по подразбиране
б) ако имаш, да кажем 7 000, а колата е 7 200..защо да не ти свалят на 7 000

Така си мисля,де. Никого не задължавам да ме слуша Simple Smile

# 808
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
И да не е упоменато, че може да се направи коментар на цената, ако някой дойди със 7 хилки кеш, а примерно колата е пусната 7200,съм сигурна, че пак ще се състои продажбата.

# 809
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
"С уточнение, че цената подлежи на коментар."
На това нещо не мога да му разбера смисъла. Пускаш обява и на първия ред пишеш че си готова да свалиш от цената. За всичко останало съм съгласна. Като човек гледащ обяви последно време "частно лице" ми е от опциите по които търся.

ПС: Каква кола продаваш и за колко пари ?

Трибуквената...Е46 - 2800 лв.

Общи условия

Активация на акаунт