Какво си хапвахте по време на бременност?

  • 9 311
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Всичко Mr. Green
И ела да ме видиш сега на какво приличам.
Но бих казала че след раждането покрай кърменето,повече се освиних.

# 16
  • Мнения: 388
Ограничавам се от тестено,сладко и газирано,до момента съм качила 10 кг. от както съм забременяла,опитвам се да наблягам основно на плодове и зеленчуци.

# 17
  • Мнения: 683
Умирам за плодове и салати! Е, и сладичко си хапвам, но по малко.. Wink
Все ми се ядеше нещо сочничко...Изкарвала съм деня само на череши или ябълки... на корем, колкото мога.
И закуски си копувах и сладичко, като ми се доядеше, но по малко...
Общо взето си угаждах но не прекалявах. Наддадох 10 кг. На втория месец след раждането си влязох в дрехите от преди бременността. Така, че не се тревожи. Само умната. Peace

# 18
  • Мнения: 959
От всичко,по малко и на често-резултат качени 12кг за цялата бременност.

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
диня, слънчоглед, праскови-тези ми бяха любимите  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 271
Наблягах на плодовете(такива количества не съм яла през живата си,дори и тези ,които по принцип не обичам ми бяха много вкусни) и зеленчуците.

# 21
  • Мнения: 5 183
Можех да карам по цял ден на домати и сирене, кисели крастави4ки, маслини, ябълки, ягоди /тогава им беше сезона/; понякога ми се ядеше сладолед /един конкретен/ и ми се пиеше Фанта, а аз по принцип газирано не пия
Определено се ограни4авах със сладкото, а и с Фантата не се уливах  Embarassed

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ядях много плодове,но понякога до такава степен че едва дишах/няма да пиша от кой плод,че има още месец докато излязат хубавите/.

# 23
  • Мнения: 723
Отначало не се ограничавах, после стана по-топло и минах предимно на салати и най-странното беше, че точно тогава качих най-много. През последните 2 месеца, освен салатите, ядях сладолед всяка вечер, тогава проядох и чийз кейк, но не качих почти нищо.

# 24
  • Мнения: 670
Плодове, зеленчуци, месо, сирене

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Умирам за плодове и салати! Е, и сладичко си хапвам, но по малко.. Wink
и аз бях така.През живота си преди да забременея ми се събират сигурно 5-6 шоколада, в 9 месец ми се прияде сладко и си наваксах здраво, по цял ден тъпчех със сладко EmbarassedВъпреки, че до 8 месец карах главно на плодове и зеленчуци бях качила над 20 килограма Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 680
много ми се ядяха плодове и зеленчуци а за месо не исках и да чувам!

# 27
  • Мнения: 4 621
Никога не съм изпитвала вълчи глад за щастие Grinning
Хапвах си предимно плодове и зеленчуци, пълнозърнсти продукти, пиле и риба по рядко Hug
Не ми се ядяха тестени изделия, както и сладки.

# 28
  • Мнения: 6 618
Хапват ми се тестени изделия,череши и диня,а и по принцип не обичам сладко ,но сега ми се дояжда по малко.Но всичко това в умерени граници .

# 29
  • София
  • Мнения: 6 260
Качих 9кг. за цялата бременност, пък хич не съм малка иначе. Мисля, че 9 е добре. Успех   bouquet

И аз така, пък и бебо излезе близо 4 кг. Истината е, че до 5-6 месец повръщах и чак тогава почнах да качвам. Акушерката и докторът обаче като видяха с какви темпове ми забраниха тестено - банички, козунаци и т. н., солено и сладко, кисело и пикантно. Наблягах на пълнозърнест хляб, мляко и млечни продукти, череши, ягоди и пъпеши.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт