Какво си хапвахте по време на бременност?

  • 9 315
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
не съм се ограничавала много ... но все пак много плодове и зеленчуци

# 46
  • Мнения: 5 393
Аз не се ограничавах в нищо,винаги съм била и си оставам чревоугодник.За мой късмет,и благодарение на гените на мама не качих много килца.Иначе нямах някакви мании за определени храни.Анни78 е права за закуската,трябва да закусваш задължително Naughty

# 47
  • Мнения: 1 986
  Аз в началото на бременността много налитах на тестени закуски-направо се побърквах,ако не изяждах по някоя баничка,парче пица и т.н.,после нещата се нормализираха и сега/в 4-ия месец/ ям основно плодове/череши-по 1-1.5кг Embarassed/,салати,много тиквички ,сирене,кисело мляко....месо не ща и да поглеждам ConfusedКато количество не съм увеличила храната,единствено-плодовете Wink

# 48
  • Мнения: 483
Аз си хапвам каквото ми се яде, на последък задължително ям по едно киви сутрин и едно вечер заради запека! А иначе и аз гледам да папкам по-малко тестени неща ама сутрин ми е гладно и си хапвам по една филийка! Иначе обичайното!

# 49
  • Мнения: 419
хапвах си вси4ко и ка4их 18кг,после ги свалих лесно(с раждането около 9 и другите без диета,единствено не съм ве4еряла)докато бях бременна не можех да се ограни4авам ставаше ми лошо Embarassed

# 50
  • Мнения: 354
 Бях пристрастена към шоколадовите вафли. Пиех и по килограм прясно мяко дневно. Не можех да ям месо. Ставаше ми лошо само като погледна мръвка в чинията. Не промених апетита си към всички останали храни.Стремях се да хапвам повече пресни плодове и зеленчуци.

# 51
  • Мнения: 1 029
В началото на бременността ми се ядяха само тестени неща като банички, кифлички, хляб и т.н. Това определено ми се отрази неблагоприятно на качените килограми. Хапвах си и доста мляко, сирене и кашкавал. Но май най-много качих в 6-7 месец, а сега към края позагубих апетит и наблягам предимно на ягоди и череши, така че от месец почти не съм качила. 

# 52
  • София
  • Мнения: 3 787
На мен ми се хапваха нещата,които си ям обикновено.Не съм имала склонност към разни странности,а пък хляб и тестени неща не съм яла въобще.Ние по принцип не ядем такива неща,и тогава не ми се е прияждало.
Ядях обаче страшно много киви и маслини.Отделно,не заедно Joy

# 53
  • Мнения: 5 103
Всичко ми се ядеше и ядях каквото си поискам.

# 54
  • Мнения: 1 284
гледах да се ограничавам но велно си беше вълчи глад яж по малко, ако не можеш после ще сваляш

# 55
Аз си хапвах каквото ми се ядеше, но много се движех.Почти не се спирах.В крайна сметка поне знаеш, че след като родиш със сигурност ще отслабнеш

# 56
  • Мнения: 1 370
Всичко. Това беше периода, в който не съм се лишавала от нищичко. Е друг е въпроса, че още не мога да сваля качените килограми #Crazy

# 57
  • Мнения: 239
 с първото умирах за козунак и макарони, Rolling Eyes а с второто ядях в седмицата по трипъти  супа топчета  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 22 948
Ядях нормално,не съм имала вълчи апетит,а сладко въобще не ми се искаше.Което за мне си е странно.НО много налитах на бира,портокали и мандарини Crazy

# 59
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Сутрин баница и айран, събота и неделя макарони
На обед супа и второ
следобед плодове
вечер без ядене, защото имах ужасни киселини

качих 9 кг., които свалих почти веднага в родилния дом

Общи условия

Активация на акаунт