От кой матрак сте доволни? - Тема 7

  • 110 215
  • 726
  •   1
Отговори
# 630
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте. Харесах си Матрак 160x200 GOLD S70 DREAMZONE в Jusk. Някой има ли впечатление от него или от матраците който предлага Jusk.
Аз съм с него от 4-5 дни. За момента съм доволна, предполагам и за в бъдеще. Хубавото е, че имаш 100 дни да тестваш, ако се окаже, че не е твоя го връщаш.

# 631
  • Мнения: 95
Здравейте,
Връщам се да чета, но ми трябва бърз отговор и затова и пиша директно Simple Smile
Имате ли мнение за матраците на Jysk? В момента са в намаление, а имам и талон за допълнителна отстъпка ( до 02.06 и затова ми е спешно питането) и излизат с доста примамлива цена.

# 632
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте. Харесах си Матрак 160x200 GOLD S70 DREAMZONE в Jusk. Някой има ли впечатление от него или от матраците който предлага Jusk.
Аз съм с него от 4-5 дни. За момента съм доволна, предполагам и за в бъдеще. Хубавото е, че имаш 100 дни да тестваш, ако се окаже, че не е твоя го връщаш.
Вече с малко повече наблюдение. Не съм доволна от матрака и ще го връщам. Когато спя малко часове на него 6-7 нямам проблем, но при повечко време сън (може и само да се излежавам) - случва ми се от време на време ставам с болки в гърба.По принцип нямам оплаквания никъде, освен една дископатия. Сега отново съм в търсене на матрак, та приемам и съвети от знаещите в темата. Ровейки попаднах на този сайт https://ambersleep.bg/matrak-origin . Има ли някой наблюдения и лични впечатления. Предпочитам да си взема матрак с тестов период. Ще съм Благодарна на мнения и препоръки Flowers Hibiscus

# 633
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Аз отдавна казвам, че трябва повече време да се поспи на един матрак, за да се прецени и тогава да се изказва мнение.
Щом имаш дископатия пробвай матрак Нани Каспия полифлекс. В никакъв случай не те задължавам него да избереш, но пробвай. Пак казвам, дано качеството им да е като през 2012 г.

# 634
  • Мнения: 3 326
Здравейте. Харесах си Матрак 160x200 GOLD S70 DREAMZONE в Jusk. Някой има ли впечатление от него или от матраците който предлага Jusk.
Аз съм с него от 4-5 дни. За момента съм доволна, предполагам и за в бъдеще. Хубавото е, че имаш 100 дни да тестваш, ако се окаже, че не е твоя го връщаш.
Вече с малко повече наблюдение. Не съм доволна от матрака и ще го връщам. Когато спя малко часове на него 6-7 нямам проблем, но при повечко време сън (може и само да се излежавам) - случва ми се от време на време ставам с болки в гърба.По принцип нямам оплаквания никъде, освен една дископатия. Сега отново съм в търсене на матрак, та приемам и съвети от знаещите в темата. Ровейки попаднах на този сайт https://ambersleep.bg/matrak-origin . Има ли някой наблюдения и лични впечатления. Предпочитам да си взема матрак с тестов период. Ще съм Благодарна на мнения и препоръки Flowers Hibiscus
Ние си го взехме, но все още се раздува и не сме го пробвали. Но този матрак е мек, а за дископатия знам, че трябва по твърд.

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 40 799
Здравейте!
Предстои ми да избирам матрак за спалня 160/190...обаче според мен ми трябва твърд, понеже мм има дископатия а и аз съм с проблеми в кръста.
Може ли мнения?

# 636
  • Мнения: 3 326
160/190 няма стандартен размер. Или е 164/190 или е 160/200. Ако е възможно гледайте да е с тест период да за може да го върнете ако не ви е удобен.   

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 15:12 от bolibon

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 40 799
160/190 няма стандартен размер. Или е 164/190 или е 160/200. Ако е възможно гледайте да е с тест период да за може да го върнете ако не ви е удобен.   
Да...160/200 е.
Мерси!

# 638
  • Мнения: 797
Момичета. Грешно е схващането че с дископатия и изкривяване на гърба и болки трябва да се спи на твърд матрак. Моя е ужасно твърд. И сега спя на майкиния. Тя на бабиния, от слийпи, но не е доволна. А тя пък си спи на старо руско легло, инати се.
Бих препоръчала да вземете екон м-ф твърдост. Обхваща луфтовете н кръста.

# 639
  • Мнения: 5 932
И аз бих казала същото. Нашият е такъв, 164/200, /има такъв размер/, много ми е добре за дископатията. Единственият недостатък е, че е много тежък и не мога сама да повдигам механизма. Спалнята ни е с ракла отдолу.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 40 799
Нищо не ми говори моделът...може ли линк?

Казвам/мисля, че трябва да е твърд, понеже като сменя и спим на твърд ни е по-добре.

# 641
  • Мнения: 789
За мен с моите болки в кръста старият ни твърд матрак беше като уред на Инквизицията за моето бедно тяло. Откакто спя на средно твърд хибрид матрак се преродих. Спя непробудно и се събуждам без болки.
И аз съветвам, както и предишните девойки, да се избират фирми, предлагащи достатъчно дълги тестови периоди, както и с достатъчно обширен набор от видове матраци, за да не се окаже после (ако трябва да се смени за друг тип) че няма друга опция.

# 642
  • Мнения: 5 932
Нищо не ми говори моделът...може ли линк?

Казвам/мисля, че трябва да е твърд, понеже като сменя и спим на твърд ни е по-добре.

Не помня и не намирам документ. Осем годишен е. Но огледайте предложенията, мисля, че подробно беше описано кой какъв е.

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 40 799
За тези с латекс ли говорите?

# 644

Общи условия

Активация на акаунт