От кой матрак сте доволни? - Тема 7

  • 109 462
  • 726
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка матраци бихте препоръчали?

Опции:

# 720
  • Мнения: 6
Разглеждах и топ матраци, но повечето са с мемори пяна и ми се струва, че потъвам. Сега прочетох, че топ матракът на Амбър е в промоция и отивам в шоурума им да го видя.

# 721
  • Мнения: 172
Четох че препоръчвате матраци AMber, моля кажете мнения за топ матраци?


Разглеждах и топ матраци, но повечето са с мемори пяна и ми се струва, че потъвам. Сега прочетох, че топ матракът на Амбър е в промоция и отивам в шоурума им да го видя.

Харесахте ли някой конкретен?

# 722
  • Мнения: 6
Не успях да пробвам Амбър вчера. Шоурумът в София беше затворен за ремонт.

Моля за мнение за матрак Тед Фаворит Нова - двулицев. Предварително благодаря на отзовалите се!

Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 13:18 от bubanka

# 723
  • Мнения: 6 537
Следя темата отдавна. Чела съм хубави мнения за левия матрак от снимката, но дали някой в темата има десния? Интересувам се как се държи във времето. Ходих да лягам на тези двата и като цяло десният ми е една идея по-мек, респективно и по-удобен. За жалост, няма как преценката да ми е абсолютно точна от няколко минути лежане. Разликата между двата е, че единият има и пяна.

Скрит текст:

Също така харесах и Тирена на Нани, който ме устройва като мекота, като консултантката ми предложи да взема Тирената, защото като цена Тирена + подматрачна рамка ще излезе колкото десният еднолицев от снимката, а единият е с 20 г. гаранция, другия с 5 г. Отделно, че единият е двулицев, другият - еднолицев. Та дилемата ми съвсем се затрудни.
Ако някой може да сподели мнение за който и да е матрак ще ми бъде полезен.
Благодаря! Flowers Hibiscus

# 724
  • Мнения: 5 833
Имам двулицев Нани. Мисля, че беше Тирена. 8 год. Единичен. Не е мръднал видимо.Но на няколко месеца го завъртам на 180', а понеже има лятна и зимна страна 2 пъти годишно го обръщам.Износва се равномерно. Не напразно му е по-дълга гаранцията. Противник съм на пружинени матраци по принцип.

Последна редакция: чт, 08 авг 2019, 15:16 от W

# 725
  • Мнения: 39
От 10 г. сме с Магнифлекс Аманте, но той е по мек , а мъж ми покачи малко кг. и сега не ни е комфортен, и искаме да го сменим .
Спряли сме се на този
https://magniflex.bg/magni-grande
 
Някой с отзиви за него ако го има  Hug
Аз също се колебаех между него и друг матрак преди две години. Ходих, пробвах и мога да кажа, че е доста твърд-анатомичен матрак. Според мен не си заслужава парите.Не е вложено нищо кой знае какво в него като материали и усещане за удобство.

# 726

Общи условия

Активация на акаунт