От кой матрак сте доволни? - Тема 7

  • 110 147
  • 726
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 078
Здравейте, може ли мнение за този матрак:
https://www../matraci/nani/matrak-sirena-fresh-memori-24-cm-nani

и мемори пяната дали запарва?

Да, запарва....поне на мен не ми харесва лятото с нея.

# 691
  • Мнения: 4
Ох, от поне няколко месеца се каня да вляза в темата, но не с въпрос, а директно ревю.

На няколко места видях, че предимно се пита за матраци Amber, но почти не може да се намери обратна връзка освен през ФБ страницата им.

Ползвам техния Origin матрак от Ноември 2018 в размер 180/200. За тези вече над осем месеца мога само суперлативи да изказвам за матрака.

Ползвам го от страната на мемори пяната и спя най-сладкия ми сън от над 8 години(стария матрак беше на 10). Може би е време да го обърна на покет пружините страната, но не ми се занимава.  Буквално съм лъгал и съм се крил от социални ангажименти, само за да мога да се прибера и да спя на Амбъра.

Болки, схващания и подобни не съм имал преди това, и не мога да се изкажа за ортопедичните му качества, но имам проблеми със заспиването и продължителността на съня, като и двете силно се подобриха след минаването на Амбър.

Като качество на изработката, мисля че е там горе с топ-класовете на Магнифлекс например. Тежа над 130кг и матрака не е поддал в моята половина. Отделно че дават и 25г гаранция, да видим. Такова нещо като спарване не съм и разбрал че могат да съществуват при матрак(от темата разбрах за такива проблеми честно казано).

Великия им кехлибар не знам какво прави, но със сигурност е приятна гъзария за хвалене пред приятели.

Клюки тайм-> Когато си избирах матрак ми настръхнаха косите като видях хората през какви мъки, мисли, дерзания и тн минават за матрак. Тогава им излезе препоръчана реклама във ФБ за тях и се поинтересувах, харесаха ми на първо четене и почнах да си правя проучванията. Като цяло не стигнах далеч, но подучих няколко неща за фирмата им и преобладаващото мнение е че са сериозни, коректни и знаят как да въртят бизнес, което ми беше достатъчно да поръчам Амбър матрак без да съм тествал абсолютно никакви матраци, да се мъча по магазини и да сравнявам хиляди модели.

Другото им (поне за мен) предимство е че твърдят, че са произвеждат в България, а винаги целя да подкрепям българските производители, особено онези, които искат да играят по правилата и да правят нещата както трябва.

Минусът, който се сещам е един - Цената.

# 692
  • Мнения: 1 338
Amber сега имат 50% намаление и много се замислих....

# 693
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Аз също взех Амбър, след дълго умуване и чуденка между Нани и Хегра. Клонях към Нани, но видях как изглежда такъв след 3 год употреба и се отказах. След това  видях промо в Юск - голд серията им, която беше с тестов период 100 дни. Взех от там матрак Няма такъв кошмар за мен. Никога не съм имала проблем с гръб , кръст и прочие от матрак. Стария ми беше някакъв шир потреба, но с този се видях в приключение. Ставах като пребита. Пак се върнах на Хегра, но ми излезе реклама на Амбър, рових насам натам и реших, че ще е той. Вече месец го ползвам, нямам забележки, спя си, удобно ми е, нямам болки. 

# 694
  • Мнения: 5 921
Кой точно Нани? В къщи се ползва матрак Нани вече 8 години. На единично легло. Не е мръднал.Обръщам го или завъртам когато се сетя.

# 695
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
https://matracinani.bg/single-faced/kaspia-pocket-spring този. Бях се спряла на него за мен, но поради тази причина се отказах

# 696
  • Мнения: 5 921
Моят е двулицев. С пружини не бих купила.

# 697
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
gold laydi , няма как от впечатление само от един модел матрак на Нани да си направиш извод за всички техни модели. От 2012 г. ползваме матрак Каспия полифлекс и нямаме абсолютно никакви забележки. Винаги съм го препоръчвала в темата.

Както и W, аз също не бих си купила матрак с пружини.

# 698
  • Мнения: 4 574
Има ли тема специално за бебешки матраци?

# 699
  • Мнения: 3 998
От амбър дават ли подарък възглавница при поръчка на матрак? Никаде бях чела че получили, но дали за Амбър ставаше въпрос🤔

Аз предпочитам матраци с покет пружина ✌

# 700
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
didka pitka  да, така е. Но имаше питане кой е матрака и посочих модела. Всеки сам преценя какво да си закупи. Лично аз казах на какво се спрях- най - ми беше допаднал точно Каспия, но  пък се поблазних от 100 дни тест  в Юск и затова  взех него и слава богу, че имах тази опция. Реших да взема  Амбър точно поради тази причина, реално нямаше как да го видя и пробвам, но и там има 100 дни тест.
CoCo`Milk когато  взех матрака, нямаше промо с възглавница

# 701
  • Мнения: 1 338
didka pitka  да, така е. Но имаше питане кой е матрака и посочих модела. Всеки сам преценя какво да си закупи. Лично аз казах на какво се спрях- най - ми беше допаднал точно Каспия, но  пък се поблазних от 100 дни тест  в Юск и затова  взех него и слава богу, че имах тази опция. Реших да взема  Амбър точно поради тази причина, реално нямаше как да го видя и пробвам, но и там има 100 дни тест.
CoCo`Milk когато  взех матрака, нямаше промо с възглавница


кой Амбър взехте?

# 702
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Скрит текст:
didka pitka  да, така е. Но имаше питане кой е матрака и посочих модела. Всеки сам преценя какво да си закупи. Лично аз казах на какво се спрях- най - ми беше допаднал точно Каспия, но  пък се поблазних от 100 дни тест  в Юск и затова  взех него и слава богу, че имах тази опция. Реших да взема  Амбър точно поради тази причина, реално нямаше как да го видя и пробвам, но и там има 100 дни тест.
CoCo`Milk когато  взех матрака, нямаше промо с възглавница


кой Амбър взехте?
Amber Origin . Използвам твърдата страна.

# 703
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Здравейте, в търсене на матрак сме: 160/200, средно твърд, с покет пружинки, индивидуално опаковани.

Засега се колебаем между:

https://matraci.bg/matraci/poket-prujini/matrak-aruba-memory-nani
https://ted.bg/ted-bed/mattresses/adry-cool
https://ted.bg/ted-bed/mattresses/favourite-nova

Някакви съвети или предложения ще може ли? Благодаря.
Пробвай ги и трите, но за мен Арубата е най-добър.
Някой питаше дали да избере Нани или Екон. Между кои матраци е чуденето? По принцип латексът е най-добрият материал за мен. Но пак зависи...

# 704
  • Варна
  • Мнения: 22
И такаааа....
Ето още една женица, пак с множество чуденки 😄😄😄
Предлагам една мини-анкета, та да се ориентирам по-добре ... може би... 🤔
Най-вече ме интересува запазване на качеството във времето. Иначе казано, като ще се дава една торба пари, ще си заслужава ли, предвид еженощното ползване на матрака с години?

Затова се чудя...

》》》 Български или чужд матрак? 《《《

Така, като гледам резултатите от гласувания, мнения, отзиви и т.н., много БГ матраци изобщо не отстъпват по качество на чуждите. Но пък от друга страна, много често чета тъкмо обратни мнения. И това си е объркващо!

И един конкретен въпрос:
Мнения за този матрак?
http://neoluxbg.com/bg/product-view/45.html

СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ на всеки, който отдели минутка-две да изкаже мнение!!!

Последна редакция: нд, 04 авг 2019, 09:13 от FBID1807735585906113

Общи условия

Активация на акаунт