От кой матрак сте доволни? - Тема 7

  • 110 511
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 451
Ориентирайте ме за избор на матраци за децата.  Размери 90/190 см. Бюджет до 250 лв. броя.

# 646
  • Мнения: 129
Нани. Кристал,теб май съм те засъчала в ловешките теми? Ако е така мога да ти кажа и къде в Ловеч правят по поръчка,на супер цени.

# 647
  • Мнения: 9 451
Да, пиша в ловешката тема. Може и на ЛС да ми споделиш.
На спалнята е НАНИ,  доволна съм, но ми се искаше да чуя и други мнения.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
И ние сме с Нани и на малкото и сега на юношеското легло.

# 649
  • Мнения: 4 708
Тези дни установих, че не е само до матрак, а и до подматрачна рамка най-вероятно. По принуда спим на матрак на земята и болките в гърба и кръста се върнаха, и едвам ставам сутрин. ooooh!

# 650
  • София
  • Мнения: 5 201
Моля, препоръчайте ми магазин с максимален избор за пробване на матраци.
Досега пробвах в Екон, Ikea и Jusk. Не ми е достатъчно, за да разбера каква твърдост ми е удобна.
Клоня към естествения латекс на Екон заради естествения състав на ядрото и калъфа. Но не съм сигурна, че е най-удобния за мен.

Прочетох края на сагата с уж португалските матраци isleep.
Не смея да дам предположение, но моля потребителките засегнати от тази манипулация да продължават да пишат тук!

# 651
  • Мнения: 791
Тези дни установих, че не е само до матрак, а и до подматрачна рамка най-вероятно. По принуда спим на матрак на земята и болките в гърба и кръста се върнаха, и едвам ставам сутрин. ooooh!

Права си!
Предишният ни матрак беше твърд, и комбинацията с твърдата база беше перфектния уред за изтезание.
Сега и матракът ни е по-мек и много удобен, и новата рамка на леглото е с ламели, и спя много удобно и непробудно. Изключително доволна съм от ламели.

# 652
  • Мнения: 624
Моля, препоръчайте ми магазин с максимален избор за пробване на матраци.
Досега пробвах в Екон, Ikea и Jusk. Не ми е достатъчно, за да разбера каква твърдост ми е удобна.
Happy dreams - до южния парк или в студентски град.

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
Да сте виждали някъде ластици за матрак, които да го придържат?Става дума за падащо легло.

п.п.Ние купихме Тед ортопедичен/Фаворит нова/.

# 654
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета. Харесах си матрак Каспия Полифлекс, тъй като ме боли гърба и сякаш по-твърди матраци са ми по-удобни.

Гледам обаче, че е 17 см. Това не е ли малко, понеже ми прави впечатление, че другите са по 20 - 22 см?

# 655
  • Мнения: 19 523
Тук една потребителка беше много доволна от марката, дано се включи.  Аз обичам дебели матраци, сегашният ми е 25 см и съм доволна - Сирена Фреш Мемори.

# 656
  • Мнения: 5 710
peipeipeipei, ние ползвахме такъв и няма проблем с височината, но за мен беше доста твърд. Ако така ви харесва това е вашият матрак.

# 657
  • Мнения: 791
Моят нов матрак е 28 см. Мисля, че наред с другите му характеристики височината също има значение за удобството.

Предишният беше 20см., но беше и съвсем друг тип, и беше отвратително неудобен.

# 658
  • Мнения: 374
Тук една потребителка беше много доволна от марката, дано се включи.  Аз обичам дебели матраци, сегашният ми е 25 см и съм доволна - Сирена Фреш Мемори.
Как е като твърдост?

# 659
  • Мнения: 1 882
Дами, имам един сериозен проблем. На квартира сме и леглото отдавна не е удобно. Имаме сложен топ матрак, но и това не е основният проблем. Приятелят ми е висок и обича да спи във всякакви въртеливи пози и позиции, обикновено ляга преди мен и като стане време аз да отида..няма място. И често се озовавам на дивана. Освен това спя от неудобната страна и като се обърна надясно нямам място, а аз цял живот спя на дясно...
Няма опция да сменим леглото, някакви идеи какво да направим?
Да предложа да сменим матрака и после да си го вземем като се изнасяме? Предполагам,че той няма да е съгласен ($$) И това пак не променя, че площта, на която спим, е тясна (160/200 мисля)

Общи условия

Активация на акаунт