От кой матрак сте доволни? - Тема 7

  • 110 698
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 19 525
Тук една потребителка беше много доволна от марката, дано се включи.  Аз обичам дебели матраци, сегашният ми е 25 см и съм доволна - Сирена Фреш Мемори.
Как е като твърдост?
Ами....идеален. Нито твърд, нито прекалено мек. Имам проблеми с кръста и ми е много удобен. Също така е двустранен, което си има значение за износването. Имайте предвид, защото съм взимала два във времето назад - първоначално е малко по-твърдичък, с времето се отпуска малко, но е все така удобен. И аз го отдавам на това, че е доста дебел.....може и да си въобразявам.

# 661
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 864
Здравейте, момичета. Харесах си матрак Каспия Полифлекс, тъй като ме боли гърба и сякаш по-твърди матраци са ми по-удобни.

Гледам обаче, че е 17 см. Това не е ли малко, понеже ми прави впечатление, че другите са по 20 - 22 см?

Здравей! Бях на проверка на матраците по морето, та затова не съм писала веднага.
Аз, ММ и децата ми - двама сина и снаха, са много доволни от този матрак. Независимо от см всички спим перфектно на матрака. Нашият е монтиран с повдигащ механизъм. Ако решиш да си купиш такъв, непременно прецени какъв повдигащ механизъм да си купиш: https://www.google.com/search?q=%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D … =1324&bih=590

И непременно намери къде да го пробваш. Знам, че се повтарям за стотен път, но ние доста време обикаляхме, преди да го купим, тъй като малкият ми син, който тогава щеше да го ползва, е с дискова херния.
Успех и не се притеснявай от см, ако ти пасне! Simple Smile

Забравих да споделя, че го ползваме от декември 2012 г. До момента нямам забележки.

# 662
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Здравейте,търся мнения за Дормео матраците по-точно Дормео Ostasmart -plus memory foam  и Дормео Алое Вера .

# 663
  • Мнения: 374
Тук една потребителка беше много доволна от марката, дано се включи.  Аз обичам дебели матраци, сегашният ми е 25 см и съм доволна - Сирена Фреш Мемори.
Как е като твърдост?
Ами....идеален. Нито твърд, нито прекалено мек. Имам проблеми с кръста и ми е много удобен. Също така е двустранен, което си има значение за износването. Имайте предвид, защото съм взимала два във времето назад - първоначално е малко по-твърдичък, с времето се отпуска малко, но е все така удобен. И аз го отдавам на това, че е доста дебел.....може и да си въобразявам.
Благодаря!

# 664
  • Мнения: 376
Здравейте, интересуваме някой има ли впечатления от матраци Ambar с кехлибар?

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте! Моля за препоръки за бюджетен вариант за матрак (160/190), с покет система, двулицев, средно-твърд. Доста прочетох и много се обърках. Отхвърлям мемори пяната от опасения за спарване.
Благодаря!

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 40 890
Ние взехме на Тед, ортопедичен-Фаворит нова, параметрите са същите.

# 667
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте! Някой има ли опит с еднолицев матрак Лео от мебели Виденов?

# 668
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 864
Виж тук: https://www.bg-mamma.com/?topic=859032

# 669
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 34
Аз съм с ето този матрак на Нани и съм супер доволна. https://www../matraci/nani/matrak-tirena-18-cm-nani
много добра цена и супер качество. двулицев е, със средна твърдост (не потъваш като легнеш), ортопедичен

# 670
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте, интересуваме някой има ли впечатления от матраци Ambar с кехлибар?
Аз съм от  няколко дни с такъв- с покет системата който е. За момента ми допада- удобен ми е, при спане за около 6-7 часа. Не спарва. Ще споделя по натам. Връщах матрак в Юск, от голд серията- първо спарваше от меморите,  2ро при сън 8-9 часа ставах с адски болки в гръб и кръст. Никога не съм вярвала, че така може да ме боли от матрак.
Амбър е съм го тествала още с повече часа сън- искрено се надявам да е ок

# 671
  • Мнения: 19 525
Аз съм с ето този матрак на Нани и съм супер доволна. https://www../matraci/nani/matrak-tirena-18-cm-nani
много добра цена и супер качество. двулицев е, със средна твърдост (не потъваш като легнеш), ортопедичен
Колко време го ползваш? В смисъл дали трайно е удобен или се отпуска след време? Иначе аз съм любител на марката, имам техен от друга разновидност, но той е по-скъп, та затова питам. А и най-новият им матрак е към 1300 лв за единичен....За тази цена директно на Магнифлекс се мятам, колкото и да са удобни Нани.

# 672
  • Мнения: 1 377
Мнение за матраци Класик - Хасково?

# 673
  • Мнения: 424
Ние тотално бяхме забравили да обърнем дивана от лятната страна, та го направихме преди няколко дни.
Доста по-твърда е от зимната страна и ми дойде просто идеална и на мен, която съм бременна, и на мъжа ми, който е с прищипан нерв на гърба.
С Нани сме. Simple Smile

# 674
  • Мнения: 19 525
Нани кой модел?

Общи условия

Активация на акаунт