Паническо разстройство - 33

  • 73 387
  • 745
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 751
Здравейте, към момента пия по една таблетка золофт и флуанксол сутрин. Преди дозата беше по - голяма но постепенно ги намалихме. Съветът на лекарката е да се чуем края на декември.
Аз се чувствам добре, но за 1,5г. съм качила 20 килограма и това ме побърква. Има ли някой опит как се спират т.е. каква е схемата.
Ще се чуя с Кръстникова, но ако ми каже, че сега не е подходящ момента за спиране, обмислям да го направя на своя глава.

# 571
  • Мнения: 4 992
Здрвейте, момичета. Бях решила да спра сьс по-силните лекарства и да мина на билки. Опитах се да спра деанскита постепенно, но след като минах на билкови хапчета съвсем и изобщо не го пия се завърна тази ужасна тревожност, нервност и на моменти гадене. Днес не издържах вече и пак си изпих един деанскит. Веднага се почувствах по-спокойна и тези симптоми изчезнаха. Не знам какво да правя не знам с какво да го заместя, за да не усещам така осезаемо липсата му.

# 572
  • Мнения: 1 345
Това с килограмите е почти при всеки, който пие АД. И аз качих 15 кг. Но изобщо не мисля да спирам АД. Опитах два пъти и не се получи. Сега съм на минимална доза, но ще си го пия. Когато се огранича в храната има резултат и в килограмите. Но предпочитам да съм добре, отколкото тревожна и напрегната.

# 573
  • Мнения: 5 751
Това с килограмите е почти при всеки, който пие АД. И аз качих 15 кг. Но изобщо не мисля да спирам АД. Опитах два пъти и не се получи. Сега съм на минимална доза, но ще си го пия. Когато се огранича в храната има резултат и в килограмите. Но предпочитам да съм добре, отколкото тревожна и напрегната.
Ами аз съм бивша анорексичка и булемичка... Вярно, че много време е минало но непрекъснатото качване на кг. ме тласка в "друг вид депресия".
И аз си повтарям по - добре с лекарствата, обаче всеки път като се кача на кантара...

# 574
  • Мнения: 4 406
Май аз от деанксита пълнея. Поне малко ме пооправи, макар, че от седмица само го пия.
Уф, тази нощ се събудих от ПА, едвам се успокоих, даже ривотрил се наложи да взема.

# 575
  • Мнения: 5 459
И аз съм бивша булимичка, но от АД качих 70 килограма......
Искам да ви питам при вас само ПР ли е, или в комбинация и с други екстри. Аз вече не знам кое е по-ужасяващо при мен:тревожността, депресията, или ПА. Та аз съм перманентно тревожна. Тези дни покрай бронхита ми дадоха 10 дни болнични. Мислех поне вкъщи, че няма да съм тревожна. Ама не....И за какво го пия този сероксат....Ремиртата си я спрях преди 2-3 седмици, че и без друго постоянно ми се спи. Не съм забелязала тя дали има отношение към тревожността....

# 576
  • Мнения: 5 751
Alinnna, тези 70 кг. как влияят на психиката ти от гл. т. на булемията. Извинявай, че питам.
Скрит текст:
При мен ефектът от напълняването е, че се депресирам още повече и ме избива на тъпкане.

# 577
  • Мнения: 5 459
Точно по същия начин. Продължавам да се тъпча. Отчаяна съм от вида си, но и не правя нищо по въпроса....

# 578
  • София
  • Мнения: 17 969
Алина, ти не пишеше ли в темата за инсулина?!
От захар и ядене си качила 70кг, не от антидепресанти.

# 579
  • Перник
  • Мнения: 1 920
И от АД се качва и то доста.

# 580
  • София
  • Мнения: 1 551
Доколкото разбрах от АД се качва, защото по някакъв начин влияе на инсулина... сложна работа са тези хормони, всичко е свързано

# 581
  • Мнения: 5 459
Венчо, не само на инсулина, а и на апетита влияят. Особено пък ремиртата.

# 582
  • Мнения: 5 751
Не се ли наемате със схема за спиране. Друг път не съм пила и нямам и най-малка представа Sad .

# 583
  • София
  • Мнения: 1 551
Не се ли наемате със схема за спиране. Друг път не съм пила и нямам и най-малка представа Sad .
Питай за всеки случай, който ти ги е изписал, за да си спокойна

# 584
  • Мнения: 5 459
По принцип от золофта се отслабва....Пълнее се от флуанксола. Флуанксолът можеш да го спираш през ден, а золофта на четвъртинки за по 4-5 дни. Но действително е добре да питаш лекуващия си лекар....

Общи условия

Активация на акаунт