1 ЕГ Варна

  • 69 081
  • 800
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Чудя се ще научи ли детето ми нещо в 8 клас с класен ръководител като Петя Желязкова. Контролни не се дават, по цели дни се тъпче на едно място в сценки и елементарни диалози. Един ден имаха да оцветяват зайче. Има дни, в които няма и една нова дума. Това ли е интензивното изучаване на език?

# 721
  • Мнения: 2 769
Странно. Миналата година дъщеря ми при същия учител имаше контролни всяка седмица. С много добри впечатления съм от г-жа Желязкова.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 207
Чудя се ще научи ли детето ми нещо в 8 клас с класен ръководител като Петя Желязкова. Контролни не се дават, по цели дни се тъпче на едно място в сценки и елементарни диалози. Един ден имаха да оцветяват зайче. Има дни, в които няма и една нова дума. Това ли е интензивното изучаване на език?

А защо смяташ, че език се учи с назубряне на много думи? Това с диалозите на мен много ми хареса. Да проговориш на чужд език не е лесно. И какво значи елементарни!? Те учат езика от няколко седмици, не вярвам да могат да кажат нещо сложно.

# 723
  • Мнения: 99
Всички много обичат и уважават госпожа Желязкова, едно отрицателно мнение не съм чувала за нея, изключителен педагог и човек е! Много добра база им даде на децата, техният клас винаги са имали по-високи резултати на контролните от другите класове, които с доста сериозна скорост препускаха през материала. Дали ще научи немски в 1ег,  зависи единствено от детето, защото преподаването на немски и кадрите в гимназията са на много високо ниво!

# 724
  • Варна
  • Мнения: 207
Това е концертът! Прекрасни таланти! Успях да го изгледам и не забелязах, че е почти два часа.
https://www.facebook.com/100088155138724/videos/878765270223483

# 725
  • Мнения: 411
Здравейте, дами! От известно време търся и ровя из сайта, и не мога да открия програмата за втори срок. Синът ми твърди, че от училище не са им я дали. Ако някоя от вас я е открила, може ли да постне линк? Предварително благодаря!

# 726
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Здравейте, дами! От известно време търся и ровя из сайта, и не мога да открия програмата за втори срок. Синът ми твърди, че от училище не са им я дали. Ако някоя от вас я е открила, може ли да постне линк? Предварително благодаря!
https://www.1eg.eu/dokumenti/2022-2023/%D0%A1%D0%B5%D0%B4%D0%BC% … B%D0%BA%D0%B8.pdf

# 727
  • Мнения: 411
Хексе, много ти благодаря!

# 728
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Въпрос към десетокласниците или по-скоро техните родители. Simple Smile
Какви профили предлага училището при профилирането след 10 клас?

# 729
  • Мнения: 411
Хексе, при нас още няма информация / АЕ+НЕ /.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Хексе, при нас още няма информация / АЕ+НЕ /.
Е...  за кога чакат? Риторичен въпрос...

# 731
  • Мнения: 2 124
Май месец се попълват молбите за профили.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Май месец се попълват молбите за профили.
Молбите да, но вече трябва да са обявили какви са им опциите.
В МГ преди 2 години още преди втория срок бяха разяснили.

# 733
  • Варна
  • Мнения: 3 280
Aз съм писала по-напред за миналата година, раздадоха първоначално за проучване на мненията едни молби, в които децата написаха всякакви комбинации. След това след обобщаване на информацията,  пуснаха втори път с комбинациите, които бяха събрали повече от 12 човека мисля.

Последна редакция: нд, 26 фев 2023, 20:56 от Alexandra

# 734
  • Мнения: 3 945
Как с комбинации? Два по два ли вървят само, не може ли примерно математика и ИИ..
Сегашните десетокласници имат 4 избрани профила още от 8 клас, ние искаме само да сменим ИТ с информатика, та не съм се интересувала много

Общи условия

Активация на акаунт