ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 13

  • 22 780
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 714
Хъмбъл, мерси за темата Flowers Hibiscus
Нещо съм скептична към сламките, които ни подадоха. Имаше някакви неща в репортажа, които ми направиха впечатление, ще го изгледам пак...а може и не. Не знам защо, но Милошев ме дразни, има едно такова снизходително-покровителствено отношение към актьорите, героите и историите във филма.
С две думи - не съм очарована. Simple Smile

# 46
  • Мнения: X
Зайо и всички Simple Smile

Няма как поне в началото Виктор и Зорница да са си напълно бзезразлични - все пак тя преживя много заради него, той също. Няма да се подминават в коридорите. Нея със сигурност ще я заболи, когато го види. За него не съм сигурна. Няма начин, ще има емоции, мъжко мерене на ....уменията между Марио и Виктор ми се иска да има, ще е забавно, ако го направят готино, ще се посмеем
Оффф, не минсениска Тони да специализа при Банков, наистина смятам, че ще е прекрасен в неврологията Sad  Моля те....

# 47
  • Мнения: 12 408
Доне, аз още като свърши сезона казах, че е нормално и очаквано Зорница да се разклати от срещата с него. Мен това не би ме стреснало, в реда на нещата е. Но не и да стигаме до „бе аз дали не съм още влюбена в него”.

Зайко, много хубаво си го описала и моите мисли са в тая посока.

Перличке, сподели какво те притесни Simple Smile

# 48
  • Мнения: X
Доне, аз още като свърши сезона казах, че е нормално и очаквано Зорница да се разклати от срещата с него. Мен това не би ме стреснало, в реда на нещата е. Но не и да стигаме до „бе аз дали не съм още влюбена в него”.

Зайко, много хубаво си го описала и моите мисли са в тая посока.

Перличке, сподели какво те притесни Simple Smile
А, не, такава дилема няма да има. Това са дивотии.

# 49
  • Мнения: 2 282
А бе Донателке бе нали затова написах след първоначалното сътресение. Joy Просто според мен Зорница е супер състрадателен човек и като го види как го боли няма да може да си каже Еми страдай като куче не ми дреме.

# 50
  • Мнения: X
А бе Донателке бе нали затова написах след първоначалното сътресение. Joy Просто според мен Зорница е супер състрадателен човек и като го види как го боли няма да може да си каже Еми страдай като куче не ми дреме.

Зако, сори, в момента ви съчетавам с една мента и спрайт и не мога да следя всичко. Даже ме ревнуват от вас
Kissing Heart

# 51
  • Мнения: 331
Гласувах за Марио, даже мога и да си го представя - ще го цапардоса в момента, в който разбере кой стои срещу него. Имам вяра в момчето, нищо, че е Мистър Самообладание.  Joy 

# 52
  • Мнения: 2 714
Доне, аз още като свърши сезона казах, че е нормално и очаквано Зорница да се разклати от срещата с него. Мен това не би ме стреснало, в реда на нещата е. Но не и да стигаме до „бе аз дали не съм още влюбена в него”.

Зайко, много хубаво си го описала и моите мисли са в тая посока.

Перличке, сподели какво те притесни Simple Smile
Сега не мога Simple Smile Още съм с размислите от постановката, която гледах, а като се прибрах този репортаж ми влезе рязко в мисловния поток Simple Smile
Но нещо не ми е ОК.

# 53
  • Мнения: 9 374
А сега може ли да изпълнят сценария на Зайко, Банков да пита Врабчев къде е Огнянова, Марио да влезе в този момент и Врабчев да му каже, че търсят жена му Sunglasses

Това си мислех и аз да го напиша, ама като разбрах, че ще се връща с жена си вече не беше на място поста, нямаше смисъл. Grinning Не виждам как Банков ще се върне с жена си и първото нещо, което ще направи е да потърси Огнянова.

Зайко, и аз мисля, че на този етап ще видим едни нормални човешки и чисто колегиални отношения между Зорница и Банков. Ще му съчувства със сигурност, няма да се държи лошо с него, но не очаквам примерно да си станат приятелчета. Дори си мисля, че ще поддържат известна дистанция помежду си, то си е ясно, че няма начин да се съберат.

# 54
  • Мнения: 12 408
Понеже с Перличка се заговорихме за промените в характерите - ето това, Банков да е с жена си и Зорница да му фърли някой белтък - е промяна на 180 градуса. Тоест - невъзможна.

# 55
  • Мнения: 2 282
Поздрав за съфорумките,които преди два часа ме навиваха,че ще гледам любовни тъпоъгълници с немско участие. JoyДумите са на Зорница.
                  Имаме си пълно доверие.

# 56
  • Мнения: X
Понеже с Перличка се заговорихме за промените в характерите - ето това, Банков да е с жена си и Зорница да му фърли някой белтък - е промяна на 180 градуса. Тоест - невъзможна.

Хммм.....Зорница...Ева...

Възможна, възможна Joy Той мъж ли е или кво Wink Просто нашето момиче.... хахаххаххахаххахаххаха

# 57
  • Мнения: 9 374
Зорница няма да припари до Банков, не само защото обича Марио, но и заради жена му. Единствено очаквам да проведат един разговор, да се изяснят и после са само доц. Банков и д-р. Огнянова, чисто и просто колеги.

Зайко, мерсииии. Joy

# 58
  • Мнения: 9 628
Хммм.....Зорница...Ева...

Възможна, възможна Joy Той мъж ли е или кво Wink Просто нашето момиче.... хахаххаххахаххахаххаха
Нали, тя е просто тя.....не е нужно повече за казване.
Мисля си разни неща, ама айде да не развалям щастието, което облада иначе сърдите по-рано хора Joy

# 59
  • Мнения: X
Зорница ложе да не припри до Банков, но той ще припари до нея. Убедена съм в това, ще потурси някакъв контакт...няколко пъти.
Майче, казвай си Wink

Общи условия

Активация на акаунт