ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 13

  • 22 789
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 374
Дона, разбира се, че няма да остане безразличен. Зорница има основание да бяга от него, но той не, все пак я потърси вече един път.

# 61
  • Мнения: 2 282
Имам чувството,че съм се навряла в групата на песимистите. Joy
Фенките на Бананков цял сезон гледат как еленови се обичат,но това не им пречи да си врещят,как видиш ли тя още го обича,той като се върне тя ще припадне и тн.Тотално отричане на действителността.Тука обратното,никой и с пръст не ги е пипнал,сгодиха ги,ама ние давай сами да си се навиваме,че ще стане нещо кофти.Така и за финала се навивахме,че ще ги оставят разделени и накрая какво Съгласна ли сте да се омъжите за Марио Ковачев?
Не разбирам необходимостта предварително и сами да се сдухваме без повод.

# 62
  • Мнения: 2 714
Понеже с Перличка се заговорихме за промените в характерите - ето това, Банков да е с жена си и Зорница да му фърли някой белтък - е промяна на 180 градуса. Тоест - невъзможна.
Може да не съм се изразила добре, но не съм имала предвид промяна в характерите, а в поведението и то не без причина. Относно характерите - възможно е да не са ни показали всички страни от характера на някои герои. Колкото за това Зорница да погледне женен мъж - Банков или друг - то просто не подлежи на обсъждане. Simple Smile
Явно не ми е ден. Каквото и да кажа бивам разбрана неправилно. Simple Smile Даже и когато не съм го казала Joy

# 63
  • Мнения: X
Зайо, чакай да преспим новината Wink
Ла Перла - не го мисли, сипи си едно Wink

# 64
  • Мнения: 737
Чак на промото ще станат по ясни нещата. Но определено репортажа не ми остави добро усещане. Можеше да си ни оставят още цял месец да си фантазираме наши сценарии. Супер си беше. Ама така се смях: Любимият на всички доц. Банков се завръща в Откраднат живот. Дали точно на всички.
Ще има щастие накрая, ама да видим за кого. Иначе явно ще го представят в друга светлина. Ще му пооправят образа.

# 65
  • Мнения: 12 416
Мен ужасно ме издразни коментар под снимката му - надявам се този път да се задържите за по-дълго и неговия отговор - и аз. Някой гони ли те предния път, бре??

Аз и друго си мислех - ние не го искаме със Зорница, фенките му не го.искат със Зорница. Значи могат лесно да угодят на всички Joy

Майче, кажи си бе Simple Smile

# 66
  • Мнения: 9 374
Tой щото миналия път беше много за кратко нали...Joy

Москита, един път да сме на едно мнение с тези дами. Joy

Перличке, в тоя случай вече не само е женен, ами и жена си, която е в кома е довел. Няма начин. Нито на него ще му до опити да си върне Зорница, а за нея да не говорим - тя си е за Марио и точка.

# 67
  • Мнения: 2 714
Гледам, че Наум още е в Гърция. На снимка отпреди 2 часа някаква му е писала, че снимките са започнали, а той къде се развява из Гърция и той е отговорил "всичко с времето си". Явно тяхната линия ще я вкарат по-късно.
Яница, по друг начин ли прозвуча това, което съм написала? Simple Smile

# 68
  • Мнения: 12 416
Значи, първа точка да призовем Ди. Тя да призове Диде да ни сложи една снимка, по възможност прегърнати с Велислав. Joy

Перличке, Наум не го ли видяхме в репортажа или на мен ми се е привидял?

# 69
  • Мнения: 9 374
Гледам, че Наум още е в Гърция. На снимка отпреди 2 часа някаква му е писала, че снимките са започнали, а той къде се развява из Гърция и той е отговорил "всичко с времето си". Явно тяхната линия ще я вкарат по-късно.

Той хубаво е в Гърция, ама на репортажа го видяхме, което означава, че би трябвало да е снимал вече.

Моски, там си беше, даже в оня сценарий имаше негови реплики.

# 70
  • Мнения: 5 846
Свалих тук две снимки. Тоя ли го правите на Карамазов?

Скрит текст:

# 71
  • Мнения: 2 282
Москита зарежи я тая сярна киселина,той си има праведна жена.Всички са доволни.
Възмущението ще е в посока,тея двамата само за секс мислят.Това не е любов. Smiling Imp
Относно изказването на Вергов,като има хора дето му вярват на глупостите,защо пък да не ги пише.

# 72
  • Мнения: 12 416
Идеално, даже може да си разпределят ролите - Банков и съпругата му ще правят праведен секс в спалнята на тъмно, а наште ще се вихрят където и както сварят, да си затвърдят образите на развратници Joy

# 73
  • Мнения: 2 282
Аз ли си въобразявам това не е Наум в репоратажа,а някакъв друг?
На 1.05 това Наум ли е според вас?

# 74
  • Мнения: 9 628
Не че нещо, но ако ще обсъждате другите правете го в другата тема, за да не ни слеят с тях, заради нарушаване на правилата.

А за останалото, по-добре сега да се въздържа да казвам нещо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт