ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 13

  • 22 814
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 846
Аз ли си въобразявам това не е Наум в репоратажа,а някакъв друг?
На 1.05 това Наум ли е според вас?
много тънък за него. Мисля, че не е той.

# 76
  • Мнения: 9 374
Не че нещо, но ако ще обсъждате другите правете го в другата тема, за да не ни слеят с тях, заради нарушаване на правилата.

А за останалото, по-добре сега да се въздържа да казвам нещо Simple Smile

Общо взето всичко по репортажа е за онази тема. Майче, права си. Не ни се иска да ни слеят нали? Simple Smile

# 77
  • Мнения: 12 463
Така е, в такъв случай ще ви кажа, че днес гледах клипчето, което ви оставих с интервюто на Велислав и си мислех колко много го харесвам не само като актьор, а и като присъствие и като човек, един такъв...свестен ми изглежда Simple Smile

# 78
  • Мнения: 2 282
За да съм по темата ще кажа,че много ми липсва ръбестата физиономия на Велислав,до тази на усмихнатата Диана.Също така и онова момченце Димитър в ролята на келеша Тони. Kissing Heart Да вземат да се появяват вече и Диана да си насочи камерата и към тях,не само към себе си.Знаем я нея,че е хубава. Joy

# 79
  • Мнения: 5 846
Така е, в такъв случай ще ви кажа, че днес гледах клипчето, което ви оставих с интервюто на Велислав и си мислех колко много го харесвам не само като актьор, а и като присъствие и като човек, един такъв...свестен ми изглежда Simple Smile
много😊

# 80
  • Мнения: 12 463
Хъмбъл, то си му личи, бе. Личи си, че не е някоя надута звезда, личи си, че обича работата си и се отнася с уважение към хората. Просто е прекрасен. Ненапразно Диде пуска постове за него и Митака със сърчица Simple Smile

# 81
  • Мнения: 5 846
Днес гледах Митето във втора серия, имах само за нея време, и си мислех как не съм забелязала колко е хубав и се сещам, че погледът ми беше забит само във Велислав ...не че в новият сезон ще е по-различно, но на второ гледане ще хвърлям око и на Тонито 😁

# 82
  • Мнения: 1 358
Дами, привет! Нямам време да се включвам усърдно, но си ви чета редовно Hug Но след тази информация не ме свърта.
НВЮВ се връща, както и предполагахме. Лошо няма, жив и здрав да е човека, въпреки че силно се надявах да ни лишат от така 'любимия на всички' Банков. Идва с жена си, за което бях сигурна. Това донякъде ме успокоява, че цял сезон няма да гледаме тъпи геометрични фигури, но знае ли човек.
Да не ми пипат Зорничка, да не я представят като идиот, който търчи пак по женен мъж, и да не ми развалят отношенията М З. А и най-важното - сега с идването на уникалния, да не забрави Милошев, че има и други актьори, който цял 5 сезон, та и повече градят този сериал. Да им се даде подобаващо ефирно време. Благодаря.
Оттам нататък нямам проблем и ще гледам с интерес, защото явно ще е интересно, но съм сигурна, че ще трябва да вадим от сериозния алкохол, защото нерви ще има Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: X
За да съм по темата ще кажа,че много ми липсва ръбестата физиономия на Велислав,до тази на усмихнатата Диана.Също така и онова момченце Димитър в ролята на келеша Тони. Kissing Heart Да вземат да се появяват вече и Диана да си насочи камерата и към тях,не само към себе си.Знаем я нея,че е хубава. Joy
Много липсват, много!!!  Kissing Heart
на второ гледане ще хвърлям око и на Тонито 😁
Внимавай с окото Wink Че ще те държим под око хахаха


Аничка, това ми е голямо притеснение. Първо, че не е любим на всички, второ - представят го все едно ще е главния герой, а другите кучета ги яли. Надявам се да гледаме останалите - нашите, но и не само тях. Има доста шекари и интересни истории. Да не госорим, че не е приятно спрямо тях. Това ми е голямото притеснение, а не дали М и З ще са заедно. Там съмнения нямам ама НИКАКВИ Kissing Heart

# 84
  • Мнения: 5 846
А, видяхте ли, че няма да има скок във времето😁

# 85
  • Мнения: 12 463
А, видяхте ли, че няма да има скок във времето😁
А как разбрахме, че няма да има?

# 86
  • Мнения: 9 628
Значи ако разлюбените са Тони и Албена - банкет ще вдигна, честно Champagne

# 87
  • Мнения: 2 123
В края на миналият сезон изказах предположение, че ще "вкарат" освен Карамазов и Теодора Духовникова. Приятно съм изненадана от бъдещето участие на Ана Пападопулу, която много харесвам. Партнираха си с Вергов в "Мисия Лондон". Страхотни са!
Но въпреки това, е ужасно налудничаво да "възкресят" съпругата на Банков. И по каква причина ще се озоват в Бг?  Може би Банков има повече доверие на "светилата"   в "Св.Кирил"??? Малко, много малко вероятно! Ако това е причината, положението е комично!

Стела, и аз предположих, че баняджията ще е главен, водещ персонаж. Просто няма начин да бъде друго. На мен ми харесваше като директор на болницата. Строяваше разгащеният персонал и имаше авторитет. Като такъв го приемам и ще му се радвам! Само да стои далеч от любимата Двойка. Предпочинам ЮВ да гледам пред борчето Шопов.




 



 Цитирай 
 

# 88
  • Мнения: 6 161
Мерси за новата тема Flowers Hibiscus!
Надявам се след няколко дни да участвам по яко Hands V
Моски , подписът ти е от любимите  ми сцени Hands Plus1
Доне , дано да си си изкарала  готино !
Колкото и малко да участват  М-З-Т , пак  само заради тях ще гледам новия сезон .

# 89
  • Мнения: 2 282
От Москита няма отърване.Тъкмо си помисля нещо и бам тя го написала същото за кой ли път. Joy
Не ви ли хрумна идеята,че Банков не може да си позволи скъпото лечение на съпругата си в Германия и затова се прибира в БГ и се съгласява да остане,дори не като директор.
И по темата и аз харесвам Велислав Павлов и като човек. Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт