МБАЛ Св. София (частна клиника на д-р. Мазнейкова) - Тема 2

  • 48 360
  • 309
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 151
Цари някакъв тотален хаос в това отделение и много от служителите си вършат работата през пръсти. След раждането влизат някакви непознати лекари и никой не казва педиатър ли е, гинеколог ли, акушер ли, а просто си правят процедурата или ти изстрелват някаква информация.

Абсолютно е така. Така и не ги научих кой какъв е. Нито имената си казваха, нито какви са. Аз родих там през август 2020.
Само запомних педиатър Димова, а тя ми се струваше все изнервена.

# 106
  • Мнения: 6 563
Жалко, че 2-3 години по-късно и с новата сграда, положението с персонала и отношението в отделението е същото. Аз раждах в старата сграда. Едната нощ имаше силен вятър, единият прозорец поддаде и се отвори в режим "проветряване". Как ли не го подпирах, все се отваряше. Бебето беше при мен, гушках го и го увивах с всички налични завивки, та си платих като за държавна болница със стара база Satisfied Сега ми е смешно, ама тогава - никак.

# 107
  • Мнения: 372
Здравейте! Искам да споделя за злополучния си опит с А. Кобаков. Избрах го за следене на бременността по препоръка на приятелки. Всичко изглеждаше нормално, докато не отидох при друг специалист, който установи спряла сърдечна дейност, лоша плацента и т.н. Отидох при Koбаков за абразио. Няма да коментирам отношението след манипулацията и нулевото внимание. Или пък, че ми даде два цитотека и ме прати вкъщи. Сега, месец по-късно, разбирам, че матката ми е перфорирана! Благодаря ви "докторе"! Регистрирах се само, за да напиша това мнение и да предпазя други жени. Не се доверявайте на този човек. Немарлив и няма никакви умения при рискова бременност!

Последна редакция: чт, 08 юли 2021, 19:06 от Joyforall

# 108
  • Мнения: 6 563
Много съжалявам за това, през което си преминала. Пожелавам ти много сили и кураж и бързо възстановяване!

# 109
  • Мнения: 372
Много съжалявам за това, през което си преминала. Пожелавам ти много сили и кураж и бързо възстановяване!

Благодаря! Дано информацията помогне на друга жена, която се чуди дали да му се довери!

# 110
  • София
  • Мнения: 1 338
Много съжалявам за загубата Ви!
Следят цялата си бременност при д-р Кобаков и именно той откри проблем при мен и беше възможно да се реагира на време и да спася бебето си!
Сили и кураж Ви желая да преминете през това изпитание! ❤

# 111
  • Мнения: 3 789
Съжалявам за това, което ви се е случило! Заради същия немарлив и некомпетентен лекар се мъчих с часове, докато не дойде Д-р Новачков и не го направи на 2 стотинки, защо е чакал толкова часове,при положение че позицията на бебето не предполага естествено раждане. Само съжалявам че ми беше първо раждане, бях в шок и не подадох сигнал където е било нужно.

А по повод горния коментар - Интрига, знаеш че си ми симпатична и историята ви е много затрогваща, но Кобаков не ти реши проблема, а те изпрати при друг лекар, който всъщност е "виновника" за здравото ти детенце. Тоест не е героя на случката и не виждам причина да му се приписват излишни заслуги. ✌️

# 112
  • София
  • Мнения: 1 338
Всъщност той откри скъсената шийка и постави диагнозата. Първата крачка беше неговата реакция, защото аз бях в пълно неведение, че имам проблем.
Това, че за мен до някаква степен е герой по никакъв начин не омаловажава това, което ти и дамата сте преживели. Няма и оправдание, когато лекар допуска грешки от немърливост и недоглеждане. Знаеш много добре, че съм наясно, че монетата има две страни и не оправдавам никога за това, че не е реагирам в ситуацията правилно и когато е трябвало.
А, д-р Христов той за мен е Бог и винаги ще е част от един от най-прекрасният момент в живота ми!

# 113
  • Мнения: 372
Съжалявам за това, което ви се е случило! Заради същия немарлив и некомпетентен лекар се мъчих с часове, докато не дойде Д-р Новачков и не го направи на 2 стотинки, защо е чакал толкова часове,при положение че позицията на бебето не предполага естествено раждане. Само съжалявам че ми беше първо раждане, бях в шок и не подадох сигнал където е било нужно.

А по повод горния коментар - Интрига, знаеш че си ми симпатична и историята ви е много затрогваща, но Кобаков не ти реши проблема, а те изпрати при друг лекар, който всъщност е "виновника" за здравото ти детенце. Тоест не е героя на случката и не виждам причина да му се приписват излишни заслуги. ✌️

Много съжалявам, че и вие сте си изпатили. Трябваше да се доверя на вашия коментар,който прочетох преди да се запиша при него. При мен по същия начин се държа като препикано мушкато. Лошото е, че сега след това нескопосано абразио, трябва да правя хистероскопия и вероятно лапароскопия за възстановяване стената на матката. Опитите за бебе се осуетяват с поне 6 м.

# 114
  • Мнения: 6 563
Не го мисли Кобаков, станало е вече, само излишно ще се ядосваш и натоварваш. Ти при него ли разбра, че си е оставил ръцете при абразиото или при друг лекар?
Аз съм правила няколко пъти хистеро и лапаро за различни проблеми. Процедурите не са болезнени, успех!

# 115
  • Мнения: 372
Аз бях при Кобаков на преглед 2 седмици след аборта и той и дума не обели за нещо такова. Вчера бях при Сигридов и той ми го сервира с патос, а аз замлъкнах. Сега се чудя дали при още някой да отида, за да ме види, че вече не вярвам на никого.

# 116
  • Мнения: 6 563
Според мен, отиди на трето мнение. Сигридов е малко егоцентрик, някой път реагира по-остро.  Аз оправих проблемите си при доц. Димитров, МД, 3 интервенции имам при него, но във форума има и негативни отзиви.

# 117
  • Мнения: X
Оле ти ако си казала на Сигридов за Кабоков той е превъртел ! Моля ти се те назначават хистероскопия на всеки втори ! Сигридов е откачалка брутална ! Отиди на цветна снимка , по точно от това няма . Обиколила съм всички светила и светилища които съществуват в тази държава . Един в час няма всеки храни всеки го

# 118
  • София
  • Мнения: 1 338
Оле ти ако си казала на Сигридов за Кабоков той е превъртел ! Моля ти се те назначават хистероскопия на всеки втори ! Сигридов е откачалка брутална ! Отиди на цветна снимка , по точно от това няма . Обиколила съм всички светила и светилища които съществуват в тази държава . Един в час няма всеки храни всеки го
То това е вече страшното, че не знаеш на кой можеш да имаш доверие и подлагаш всяко решение и лечение на съмнение.

# 119
  • Мнения: X
аз ходя при вецев и хистеро в турция

Общи условия

Активация на акаунт