Нещо просто, което обичате да похапвате

  • 48 329
  • 628
  •   1
Отговори
# 105
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Значи печена филийка с много масло - маринована/веяна риба/хайвер и много лимон.
Маринована риба на салата с маслини.
Маскарпоне/крем сирене с лъжицата.
Картофи с мас(един колега казва - слагаш им чубрица и стават с месо😂), домашни брускети запечени с мас и зелении + сирене.
Шам фъстъци много солени, 3 кг еднократна доза.

# 106
  • Мнения: 8 927
Печеното кисело зеле и без месо е много вкусно, но предвид времето, което отнема печенето, не бих го определила като "нещо просто".
Свекърва ми много обичаше да предлага престояла салата от типа на домати и краставици или зелена. Вече не го прави за нас, за други от най-близките вероятно продължава.

# 107
  • Мнения: 2 674
Пържени кюфтета, но аз да си омеся каймата с лук, магданоз и филия хляб, накисната в прясно мляко. Обожавам ги!

# 108
  • Мнения: 12 031
Това, с престоялата салата не го разбирам, на мен ми е неприятно.Единствено картофената салатажми е вкусна повече като престои, някак попива мазнината

# 109
  • Мнения: 264
тиквички пържени с кисело мляко чесън и копър

# 110
  • София
  • Мнения: 204
Домати със зехтин, маслини и кашкавал - това мога постоянно да хапвам + пърнозърнест хляб или просто препечена филийка Simple Smile

# 111
  • Мнения: 566

Филия черен хляб с масло и тъъънко парче пушена сьомга отгоре
Грозде /или стафиди/ с кашкавал
Арабска питка тънко намазана с хубава майонеза /взимах салатната от лидъл/, лист айсберг и слайс шунка - навивам на руло и готово - става wrap
Катък с нарязани печени чушки в него и чесън през пресата /направо с лъжицата влизам вътре/
Шоколадов сладолед с корнфлейкс /държи хрупкаво повече време от всякакви бисквити/

Simple Smile

# 112
  • Мнения: 18 403
Варена царевица със сол
Пържени филийки със сирене
Пържени яйца с бекон
Сирене и домати
Чипс, хотдог

# 113
  • Мнения: 13
Филийка мек бял хляб намазана с Филаделфия, поръсена с чубрица и с два резена узрял домат, ммм Blush

# 114
  • Мнения: 1 028
Земел с масло и кашкавал

# 115
  • Мнения: 18 403
Забравих да спомена филията с домашна лютеница и принцесите с кайма.

# 116
  • Мнения: X
Ледено студено прясно мляко, без никакви добавки. Лошото е, че веднага след като излочих чашата с мляко, се настаних под една круша и похапнах доволно направо от дървото. После се инсталирах под сливата и там похапнах. Сега чакам ефекта. Прасе лакомо.

# 117
  • София
  • Мнения: 12 006
Ледено студено прясно мляко, без никакви добавки. Лошото е, че веднага след като излочих чашата с мляко, се настаних под една круша и похапнах доволно направо от дървото. После се инсталирах под сливата и там похапнах. Сега чакам ефекта. Прасе лакомо.
hahaha Тъкмо ще си "прочистиш" чревната система.

-------------
По темата: Въпроса беше какво обичаме, а не какво полезно обичаме, нали? Embarassed Mr. Green
солети с шиколад
пържени тиквички с галета
пица, която сама си правя да има какво и колкото аз харесвам отгоре
оризови ядки
баница с мед

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Много обичам филийка, намазана  с авокадо и соев сос Simple Smile
Бързия ми обяд е да метна една топка ориз от оризовара на тигана с едно яйце, соев сос, и да ги разбъркам.
Хитовия бърз десерт, който много се харесва на съпружието е една измислена бисквитена торта- бисквити закуска, цедено кисело мляко и някакъв плод, напоследък пъпеш. Омесвам цеденото мляко с малко захар, нарязвам плода и правя редове така като редувам, става бързо и е сравнително диетична, в сравнение с тези от магазина Grinning А, и понеже все правя плодове на пара за малкия, ползвам сока от готвенето да накисна малко бисквитите.

Последна редакция: нд, 29 юли 2018, 17:40 от crossfade

# 119
  • Мнения: 5 372
Печени картофи плюс кисело мляко,в което съм намачкала сирене. Яйца по панагюрски. Тиквички,нарязани на кубчета и поизпържени,после добавям яйчице  и врътвам 2-3 пъти, а и копър.

Общи условия

Активация на акаунт