Нещо просто, което обичате да похапвате

  • 48 294
  • 628
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 547
Четох четох и никъде не видях,та :
Яйце печено на хартия и аз и децата обожаваме.

# 91
  • Мнения: 11 972
Четох четох и никъде не видях,та :
Яйце печено на хартия и аз и децата обожаваме.

Дядо ми обичаше така, направо на печката, върху хартия.Почти всяка сутрин закусваше така

# 92
  • Мнения: X
Каква е хартията? От тази за печене или обикновена (примерно, от тетрадка)?

# 93
  • София
  • Мнения: 5 547
Каква е хартията? От тази за печене или обикновена (примерно, от тетрадка)?
Може и от тетрадка, хубаво е да е плътничка, котлона не на най-силното, че ще изгори бързо.

# 94
  • Мнения: 5 315
Филия бял хляб, намазана с хубаво масло, поръсена с хубава шарена сол + огромен розов домат (ненарязан, ей така да го ям - цял Simple Smile ).

# 95
  • Мнения: 4 859
Покрай последния пост на предната страница се сетих за любимото ми като малка -солети с течен шоколад Mr. Green Crazy

Иначе домашна млечна майонеза на филийка с резенчета домат или кисела краставичка Heart Eyes
Майонеза разбъркана с консерва риба тон пак на филийка Heart Eyes

# 96
  • софия
  • Мнения: 2 463
остатъците от салата /леко престояла/ с препечена филийка

# 97
  • Мнения: X
Каква е хартията? От тази за печене или обикновена (примерно, от тетрадка)?
Може и от тетрадка, хубаво е да е плътничка, котлона не на най-силното, че ще изгори бързо.
Много благодаря!

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 3 598
остатъците от салата /леко престояла/
Бррр, това е едно от нещата, които не понасям - несвежа салата, директно в кофата...
Иначе - запечена филийка с кашкавал и домат, никога няма да ми омръзне.

Последна редакция: нд, 29 юли 2018, 18:07 от rosi81

# 99
  • Мнения: 99
Ориз - от оня китайския, който по незнайна причина така и не мога да улуча да го направя същия у нас. Знаете, с пилешко и други месца. Знам, че е доста нездравословен и мазен, но не мога просто...опитвала съм се безброй много пъти да приготвя нещо подобно, но просто не става... китайците имат някаква тайна Smiling Imp

# 100
  • Мнения: 2 560
Ориз - от оня китайския, който по незнайна причина така и не мога да улуча да го направя същия у нас. Знаете, с пилешко и други месца. Знам, че е доста нездравословен и мазен, но не мога просто...опитвала съм се безброй много пъти да приготвя нещо подобно, но просто не става... китайците имат някаква тайна Smiling Imp
Имат - натриев глутамат се казва😎😊, иначе и аз обичам китайска храна🐷

# 101
  • Мнения: 9 909
Имат и сосове за китайската храна

# 102
  • Мнения: 16
Свежа пиперка - напълнена със сирене! Наследих я от баща си.

# 103
  • Мнения: X
Печено кисело зеле ( без месо).

# 104
  • Мнения: X
Свежа пиперка - напълнена със сирене!
Страхотна е с прясна домашна извара, която е гъста и маслена като сметана. Нищо общо с купешката.

Общи условия

Активация на акаунт