Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 802
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 2 355
  • Мнения: 18 704
Аз пък не искам никакви отделни спални.

# 2 356
  • Мнения: 330
Сирен, убеден съм, че на мен ще ми е по-лесно да дам пример за хармонична двойка, която все още не си е омръзнала в общата спалня, за разлика от теб, давайки ми пример за същата двойка с отделни спални. Надявам се да изтълкуваш правилно хармонична, че да не навлизам в детайли.

Допълвам се - отделните спални гарантират перманентно натрапване в чуждата спалня и предимството да се фръцнеш след скандал, и да отидеш да спиш в собствената си, докато настъпи примирие🤣

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 16:52 от Elrond

# 2 357
  • Мнения: 5 259
Ай пак с това хъркане и спалните. Ми кой ще ме завива вечер като се развия? Кой ще надигне одеалото като стана посреднощ да ида да се изпишкам и се връщам залитайки? Та хъркането на любимия ми е като приспивна песен пред идеята да спя сама...

# 2 358
  • Мнения: 2 749
Много популярно стана да се каже едно, а да почне да се тълкува и разширява историята с фантазии. Първо,не съм казвала, че аз си издържам мъжете, а че мога да си го позволя. За това и не парите са ми критерий при избора. Но да, случвало се е да има и такива моменти. Като живееш с някого и остане без работа няколко месеца, да го изгониш ли?

# 2 359
  • София
  • Мнения: 5 884
Абе какъв е тоя лузър, дето може да остане без работа?!

...
Имаше един, с фикс идея да има лъскаво гадже, а аз нямам нерви да се занимавам и да се чудя дали изглеждам точно както го иска - то това си е половин домашно насилие.
Тоя къде го срещна, в теснолинейката ли? Joy

Култова е тая тема. Sunglasses

# 2 360
  • Мнения: 330
Ай пак с това хъркане и спалните. Ми кой ще ме завива вечер като се развия? Кой ще надигне одеалото като стана посреднощ да ида да се изпишкам и се връщам залитайки? Та хъркането на любимия ми е като приспивна песен пред идеята да спя сама...
Икономът, ЗЛОДЕИДА, икономът... А записът на любимото приспивно хъркане ще компенсира и запълва празното легло.

# 2 361
  • Мнения: 3 545
Ей, много вървежна тая Злодеида обаче, завид!

# 2 362
  • Мнения: 5 259
No way!  Зло не е ли гушкана става истинско зло! Иконом? Да ми се мотае някой и да  ми размества нещата. Тц- двустаен ама да има любов и гушкане.

# 2 363
  • Мнения: 5 259
Ей, много вървежна тая Злодеида обаче, завид!
Га' момата е арна тъй става 😂

# 2 364
  • Мнения: 19 121
Много популярно стана да се каже едно, а да почне да се тълкува и разширява историята с фантазии. Първо,не съм казвала, че аз си издържам мъжете, а че мога да си го позволя. За това и не парите са ми критерий при избора. Но да, случвало се е да има и такива моменти. Като живееш с някого и остане без работа няколко месеца, да го изгониш ли?

Като остане без работа, има обезщетение за безработица няколко месеца, с което човек се издържа, докато си намери друга работа. Стига да не остава твърде често без работа - за мен това си е тревожен знак. А и говорим за мъж - има редица физически дейности със заплащане веднага след като свърши работата, които един свободен по цял ден безработен може да върши. Нарочно не акцентирам върху по-квалифицирания труд, но елементарният физически труд като цепене на дърва, копаене, пренасяне на нещо и пр., не би трябвало да затрудни никой мъж, който е достатъчно здрав, че някоя да го прибере заради секса.

# 2 365
  • Мнения: 15 619
Ей, много вървежна тая Злодеида обаче, завид!
Пууу! Едно искрено женско мнение. Присъединявам се и аз, да се разтоваря, преди да съм излиняла от завист. Joy

# 2 366
  • Мнения: 3 545
Ей, много вървежна тая Злодеида обаче, завид!
Пууу! Едно искрено женско мнение. Присъединявам се и аз, да се разтоваря, преди да съм излиняла от завист. Joy

Тъй като сме двете, ще сме по-убедителни. Ма по-вървежни няма да станем, за съжаленние, само ще злословим по-добре.

# 2 367
  • Мнения: 5 259
https://
Ей, много вървежна тая Злодеида обаче, завид!
Пууу! Едно искрено женско мнение. Присъединявам се и аз, да се разтоваря, преди да съм излиняла от завист. Joy
Ти и завист 🤣🤣😂

Дайте задружно да стиснем ръце. Да признаем правотата ми, че се живее 1 живот и няма да си носим в гроба ни баните, ни спалните, а целта е да обичаме и да бъдем обичани ,и да продължим напред 😁

# 2 368
  • Мнения: 15 619
Скрит текст:
https://
Ей, много вървежна тая Злодеида обаче, завид!
Пууу! Едно искрено женско мнение. Присъединявам се и аз, да се разтоваря, преди да съм излиняла от завист. Joy
Ти и завист 🤣🤣😂

Дайте задружно да стиснем ръце. Да признаем правотата ми, че се живее 1 живот и няма да си носим в гроба ни баните, ни спалните, а целта е да обичаме и да бъдем обичани ,и да продължим напред 😁
Grinning
Те, това е основното в този кратък живот. Твърде често се залита по тънки сметки...

# 2 369
  • Мнения: 10 996
между другото, аз съм стисната, но все пак, наличието на мъж, пък бидейки и издържан от жена си е за предпочитане пред същото количество пари, инвестирани в антидепресанти, цигари, алкохол, психоаналитици, други лекари, с които да лекуваш психосоматични заболявания като псориазис, паник атаки, хашимото, инсулинова резистетност и тем подобни - причинени от трайната неудовлетвореност. Това по повод живота на мои познати. Да не се припознае някой и да ми скочи с бутонките. Че не ми е приятно.

Общи условия

Активация на акаунт