Самота..

  • 14 720
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19 186
Кукумицинка, усетих леко нападателен тон в поста с 4-те точки. Защо не се опита да покажеш женската гледна точка, страховете на жените, защо отхвърляте едни, а примерно други които ви правят на диви и красиви-сами се врете при тях, за какво най-често обичате да говорите когато сте с мъж. Защо не кажеш-Не си заслужава тази омраза, похабяваш си живота в самота, вместо това ми предричаш едва ли не бъдеще на сериен убиец. Нали затова е този форум-всеки да помогне с нещо, а не да се нападаме????

Мисля, че жените отхвърлят мъже, които се държат прекалено странно, минимум от чувство за самосъхранение. Според случая, повечето хора нямат готови теми за разговор, които действат на 100% при всички.

Не съм сигурна дали не е по-добрият вариант  да си стоиш без жена, вместо евентуално, ако излъжеш някоя, да ѝ стъжниш живота, а може би и на някое дете. Но всъщност не мисля, че имаш идея какво ще правиш в евентуална връзка, щом се препъваш още на първоначалните празни приказки, при които хората, ако се харесват, дори няма значение за какво точно си говорят.

# 106
  • Мнения: X
--Gal-- А как да я накарам да говори за нейните неща? Трябва да задавам въпроси тип интервю, а момичетата не ги харесват. /1/
Искам да те попитам ти с каква нагласа си и кое те мотивира повече-успехите или неуспехите? /2/Опитвал съм се да гледам положително на нещата, имало е момичета, които са ми казвали, че съм много позитивно настроен. /3/
1. Не, трябва да  я видиш в ситуация, в която прави нещо, а не да се хвърляш на първата жена, която ти попадне  на улицата.  Small talks са досадни и клиширани - здрасти, какво слънчево време, а ти как се казваш... Пф, по-добре директно да ме пита дали ще спя с него, че да го отсвиря с чиста съвест.
2. На 40+ този въпрос е неадекватен.
3. Позитивното настроение тип 'сгънах едно козче', съчетано с неумение за някакви основни житейски неща, също е червена лампа. Освен това звучи адски нереално.

# 107
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 800
Аз очаквах да получа съвети, а какво получих-нападки. Явно те носят повече проблеми със себе си, отколкото аз.
Това е типична българска черта-ще ти кажем колко си лош, но няма да ти кажем как да намериш изход от това положение. Защо има толкова много злоба у хората? И без това животът ни е достатъчно сложен, защо не си го направим по-лесен?
Ето затова България никога няма да се оправи

Последна редакция: пн, 03 сеп 2018, 12:38 от Natael-1485

# 108
  • Мнения: 3 686
Аз очаквах да получа съвети, а какво получих-нападки. Явно те носят повече проблеми със себе си, отколкото аз.
Това е типична българска черта-ще ти кажем колко си лош, но няма да ти кажем как да намериш изход от това положение.
Ето затова България никога няма да се оправи

Rolling Eyes
Ти защо реши, че има отговор на проблема ти и ако случайно има, някой друг може да ти го даде наготово? Никой от пишещите тук не знае какво е реалното състояние на нещата при теб.
п.п. Обобщенията можеш да си ги спестиш. И без това те представят в още по-неблагопирятна светлина.

# 109
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 800
Аз не казвам, че някой може да даде отговор на проблема ми. Но защо например не се дадат някакви предложения за решение? Ето Elrond седна да пише нещо конкретно, но реши, че се увлича и веднага спря.
Все пак жените можеха да помогнат като кажат за какво обичат да говорят, как са се държали мъжете с тях, когато са ги сваляли и свалката е била успешна.

# 110
  • Мнения: 3 686
Аз не казвам, че някой може да даде отговор на проблема ми. Но защо например не се дадат някакви предложения за решение?
Защото решението може да е неподходящо.
Цитат
Все пак жените можеха да помогнат като кажат за какво обичат да говорят, как са се държали мъжете с тях, когато са ги сваляли и свалката е била успешна.
Грешка - поставяш жените в един калъп. Едни харесват цветя и поезия, други ще ти се изсмеят в очите, ако подходиш по този начин. Едни харесват доминиращ мъж, други искат да доминират. Да продължавам ли...

# 111
  • Мнения: 330
Дами, ако на авторът на темата му липсва самочувствие - нима считате, че с подобни писания ще му повдигнете духа? Самият той е добронамерен и просто търси малко съпричастност. Ако не можете да му дадете такава - просто прескочете темата. Не е нужно, допълнително, да му насаждате комплекси. Има си достатъчно, но пък се опитва да ги преодолее. По думите му - превърнал се е в някаква форма на социопат, странейки от мъжка компания, за да избегне подигравки. Тук, в този дамски форум не намира нещо по-различно. Изумително е да му предлагате да се самоизолира и отрече напълно от съжителство с жена! Със същия успех може да го посъветвате да си слага въжето на шията и да рита стола под краката си. И забележете, че авторът продължава да преглъща сарказма ви и да се опитва да отсее някаква минимална поука, вместо да слезе на същото ниво и да ви нареди до една!

# 112
  • Мнения: 3 545
А дали той разбра какво му казваш ти, Elrond? Твоите постове са изключително на място, добронамерени и полезни, но трябва някой да ги разбере. Махам вица, очаквах поне да развесели темата.

# 113
  • Мнения: 3 686
Дами, ако на авторът на темата му липсва самочувствие - нима считате, че с подобни писания ще му повдигнете духа? Самият той е добронамерен и просто търси малко съпричастност. Ако не можете да му дадете такава - просто прескочете темата. Не е нужно, допълнително, да му насаждате комплекси. Има си достатъчно, но пък се опитва да ги преодолее. По думите му - превърнал се е в някаква форма на социопат, странейки от мъжка компания, за да избегне подигравки. Тук, в този дамски форум не намира нещо по-различно. Изумително е да му предлагате да се самоизолира и отрече напълно от съжителство с жена! Със същия успех може да го посъветвате да си слага въжето на шията и да рита стола под краката си. И забележете, че авторът продължава да преглъща сарказма ви и да се опитва да отсее някаква минимална поука, вместо да слезе на същото ниво и да ви нареди до една!
На автора не му стиска да приеме фактите, по-удобно му е да ги ползва за извинение и да си кара както досега -> няма мотивация за справяне с проблема. Съпричастието само ще налее масло в огъня. Аз сарказъм не видях в постовете.

п.п. Болднатото е просто смешно.

п.п.2 След пост #125 още ли мислиш така?

# 114
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 800
Макар, че има и друг момент-не знам какви са отношенията с мъжете им или приятелите им, но щом така нападат, явно са принудени да търпят, а тук е най-подходящото място да излеят омразата си към половинките си. Кой знае как се чувствате, когато се прибирате у дома си. Но вие сте си ги избирали и си живейте с тях.

Аниш, ти като го носиш в себе си няма как да знаеш, че си саркастичен. Примерно от време на време ще казваш ми аз обичам да си правя бъзик с хората.
Имах такъв колега. И той беше малко саркастичен, но винаги казваше това, което ти казах по-горе.

# 115
  • Мнения: 4 624
Единственият съвет, който мога да дам е да бъдеш по-отворен към хората. Какъвто ще да си - за всеки човек се намира някого, с когото да си пасне. Но не мисли, че в 20-годишните момичета ще намериш партньор в живота. Цели се към жени около твоята възраст.

# 116
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 800
Един от малкото позитивни отговори. Толкова ли беше сложно? Защото когато 10 човека ти го напишат, това вече има някаква тежест.

# 117
  • Мнения: 3 686
Макар, че има и друг момент-не знам какви са отношенията с мъжете им или приятелите им, но щом така нападат, явно са принудени да търпят, а тук е най-подходящото място да излеят омразата си към половинките си. Кой знае как се чувствате, когато се прибирате у дома си. Но вие сте си ги избирали и си живейте с тях.

Аниш, ти като го носиш в себе си няма как да знаеш, че си саркастичен. Примерно от време на време ще казваш ми аз обичам да си правя бъзик с хората.
Имах такъв колега. И той беше малко саркастичен, но винаги казваше това, което ти казах по-горе.
И каква е вероятността почти всички от женски пол писали в темата да носят в себе си сарказъм и да "не се усещат"? 
Май не си от хората, които могат да понесат истината сервирана пряко и без заобикалки. Не е необходимо да отговаряш. Вече го потвърди. Simple Smile

# 118
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Един познат ми сподели:„Жените искат внимание,уважение,подкрепа,подаръци,изненади,хубав с*кс,а не мен!"Тогава въпросът ми беше:А ти какво предлагаш?Това,че поставяш всички в една графа,не е ли показателно защо?Иначе, за всеки влак си има пътници.Дано и ти откриеш своя!

# 119
  • Мнения: X
Но защо например не се дадат някакви предложения за решение?
Дадохме, но включват промяна у теб, не да ни обясняваш какви сме с нашите мъже. Съответно ти ги пропусна и ни атакува.

Дами, ако на авторът на темата му липсва самочувствие - нима считате, че с подобни писания ще му повдигнете духа? Самият той е добронамерен и просто търси малко съпричастност. Ако не можете да му дадете такава - просто прескочете темата. Не е нужно, допълнително, да му насаждате комплекси. Има си достатъчно, но пък се опитва да ги преодолее. По думите му - превърнал се е в някаква форма на социопат, странейки от мъжка компания, за да избегне подигравки. Тук, в този дамски форум не намира нещо по-различно. Изумително е да му предлагате да се самоизолира и отрече напълно от съжителство с жена! Със същия успех може да го посъветвате да си слага въжето на шията и да рита стола под краката си. И забележете, че авторът продължава да преглъща сарказма ви и да се опитва да отсее някаква минимална поука, вместо да слезе на същото ниво и да ви нареди до една!
Въобще не му липсва самочувствие и никак не е добронамерен. Нито пък се опитва да се промени. Чудесно си се приема такъв, какъвто е, обаче, съжалявам, но аз такива мъже не харесвам.
За нивото мога да поспоря чие е по-ниско.
И още нещо - това, че някой мъж няма жена, някакъв световен проблем ли е? Не питам конкретно за мрънкалото горе, а по принцип. Иначе конкретно за мрънкалото, женската ми интуиция ми говори, че той няма нужда от жена-личност, а от престижа за пред другите да бъде видян с нещо с цици и рокля. Ами, мерси.

Общи условия

Активация на акаунт