Мармарис или Бодрум

  • 2 818
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здравейте. С мъжа ми досега не сме ходили в Турция на море и ни е за пръв път 😂. Много се затруднихме със избора на курорт, както и хотел.  Тъй като ще пътуваме със самолет заради малката, ни излиза доста скъпо и не държим хотела да е от скъпите 😀  Искаме хотела да е близо до плажа и наблизо да има интересни места за разходки 😊 Ще се радвам ако някой с опит ни насочи към добър хотел 🤗

# 1
  • Мнения: 37
Здравейте,
Ние бяхме, ако не се лъжа преди 2г в Мармарис - хотел Сесин. Ако искате го вижте в интернет. Нямам никаква забележка. Ако пак ходим в Мармарис, със сигурност ще е в същия хотел. Храната е уникална, чисто е , обслужването е повече от добро - нямам забележка за нищо.

# 2
  • Мнения: 3 025
Аз съм била и в Мармарис и в Бодрум. Лично аз предпочитам Мармарис, понеже хотела, в който бяхме ( EMRE HOTEL) беше на самия плаж, храната и всичко в хотела беше на ниво, всяка вечер имаше и програма в хотела. Изключително чисто е, всеки ден чистеха стаята и сменяха кърпите. Стаите са много големи, направо като апартамент, обзаведени луксозно. До центъра може да се стигне и пеша, а може и с маршрутка. Докато в Бодрум бяхме на 7 км от Бодрум, плажът също не беше близо, иначе хотела и обслужването също бяха на ниво.

# 3
  • Мнения: 853
Аз също съм била и на двете места. Тъй като за мен морето определено не е приоритет /от Бургас съм/ като място където повече има да се види определено Бодрум. Там с дни може да обикаляш ..- относно хотелите  и двете места са известни морски курорти, има от по-евтини /скромни/ до супер луксозни с различни опции и изхранвания. За плажа - в Бодрум не съм ходила на плаж , но на Мармарис - бяхме в хотел на крайбрежната алея - т.е излизаш от хотела минаваш 20тина метра и си на плажа- който обаче е  много тесен, а водата съдържа доста кал ...

Последна редакция: чт, 09 авг 2018, 23:23 от tky

Общи условия

Активация на акаунт