Лидл 118 - Август

  • 117 641
  • 1 514
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 689
Ние пък ще ходим за клонорез, някой има ли отзиви?  Sunglasses
Ако става въпрос за телескопичната ножица за клони, ние я имаме и сме доволни. Върши работа. Peace

# 46
  • Мнения: 1 828
Вчера взех от дългата възглавница и на мен ми допада, мека е наистина, но аз харесвам меки възглавници.

# 47
  • Сливен
  • Мнения: 4 044
Холандските вафли как са като цена и грамаж.Вземам такива от Берьозка да ги сравня.

# 48
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Ходих вчера за дългата възглавница отначало нямаше ама един мъж попита служителка и тя изнесе възглавници после и поискахме и калъфки ама след дълго чакане каза че нямало и върнахме дългите възглавници и на мен ми се стори мека но ако имаше калъфка щях да я взема Simple Smile
Взех разделител за пръсти имаше някакъв талк в комплекта и аз взех че го изсипах при разделителите защото не знам как точно се ползва Simple Smile
За другата седмица ще ходя и аз за якета и дъждобрани но ще гледам дълбочината на качулката защото имам бая якета и дъждобрани в които качулката не покрива главата ми добре - случайно да знаете дали на тези са им добри качулките? Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 368
Юхууу, перфоратор Blush Ще се редя барабар с мъжовете рано рано, свършвали много бързо Joy
Може и да свършат но има мъфини за утешение ....Joy

# 50
  • Мнения: 20 144
Ние пък ще ходим за клонорез, някой има ли отзиви?  Sunglasses
Ако става въпрос за телескопичната ножица за клони, ние я имаме и сме доволни. Върши работа. Peace
Същата да, мерси, ще я видим на вилата. Едвам се събра в багажника 😁

# 51
  • Мнения: 884
За праха,аз ползвам само Омо ТЕЧЕН за цветно.Ското имаше на 18 лева и нещо 5 литра 100 пранета.Малко по-рядък от Омо който съм взимала от Кауфланд за 40 пранета,но пък съм го ползвала само един път и не мога още да дам отзвук.

# 52
  • Мнения: 68 583
Омо-то в лидл е нисък клас перилен препарат, няма нищо общо с Омо ултимейт и не бих го препоръчала на никого.

# 53
  • Мнения: 884
Значи съм се прецакала...

# 54
  • Мнения: 20 144
Понеже сте на тема пране, в ДМ има на промоция Сано Максима прах, 90 пранета за 15 лв.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 365
Холандските вафли как са като цена и грамаж.Вземам такива от Берьозка да ги сравня.
Аз така и не ги открих тези прословути вафли Scream

# 56
  • София
  • Мнения: 5 547
И аз си взех от вафлите на Берьозка, не ми харесаха, тези на Била са по-добри. Сега не съм в Бг , като се върна ще пробвам Лидълските , дано ми харесват, яла съм холандски на едно изложение ( донесени от там) по-малки са ,но са уникални.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 228
Ние пък ще ходим за клонорез, някой има ли отзиви?  Sunglasses
Ако става въпрос за телескопичната ножица за клони, ние я имаме и сме доволни. Върши работа. Peace


И ние сме много доволни от нея.

# 58
  • Мнения: X
Холандските вафли как са като цена и грамаж.Вземам такива от Берьозка да ги сравня.

Аз пък си взимам от Била от тези
Скрит текст:
и много ми харесват, около 2.39 са, даже сега са намалени на 1.89. Лидлските май ги видях за 3.99, грамаж не съм гледала.

# 59
  • Мнения: 68 583
Аз да благодаря, че казахте преди време за авокадото в кошница. Много изгодно излиза, плодовете са си съвсем ок вътре, изключая малкият им размер, но това не е беда. С две думи-доволна съм, благодаря!

Много харесвам и маслините каламон в буркан и марината от чист екстра върджин зехтин и вода. На Фрешона са.

Общи условия

Активация на акаунт