ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 18

  • 17 691
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
А тука е убил всичко непорочно и невинно в  мен.
Какъв поглед. Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 9 558
Ми много е грозен значи, а и лекарите не носят такива кубинки

# 17
  • Мнения: 331
Еххх, ако беше сериен убиец, щеше да засенчи Тед Бънди по очарование Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 282
Роси ако имам такъв лекар доброволно ще си вися в болницата.Друг бисер.Много бил некадърен все едно играел себе си.Аз на това му викам талант,да оставиш впечатление в зрителя,че все едно героя ти е реален човек,но какво ли разбирам аз. Frowning1

# 19
  • Мнения: 2 653
Ми много е грозен значи, а и лекарите не носят такива кубинки



One apple a day keeps the doctor away.
But if the doctor is cute, forget about the fruit.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 558
Хаха Зайко, е как да не е некадърност, моля ти се. Друго е да театралничиш и да рецитираш. Тогава вече е ясно, че играеш някой друг, а не себе си.

Вера, страхотно! С толкова cute доктор на човек не му остава друго освен да е хипохондрик и ежедневно да иска прегледи в спешното.

# 21
  • Мнения: 2 282
Ще се прехвърля за малко на некадърната му партньорка.Това е една от любимите ми сцени от сезон 4.Такава е 90% благодарение на играта на Диана в нея,а не на ЮВ.Той нали играе в нея човек който са го събирали от асфалта та почти е заспал.Много силна аура има значи,щом само с присъствието си тази до него блести с талант.
И другото все едно гледам коренно различна жена спрямо 5 сезон,мимики,говор,физиономии нищо общо.Как пресъздава вътрешната промяна в героинята си.Абе бездарна работа.

# 22
  • Мнения: 1 190
Благодаря за темата.
Велислав е грозен и крив. Диана е некадърна. Ние нищо не разбираме. Точка. Grinning

# 23
  • Мнения: 1 358
Запис и благодаря на Донето за темата Kissing Heart Имаме си и нова снимка, много хубава Hug

Ще им се и тримата да бяха некадърни, но май забравят защо 5 сезон беше така успешен.

Това ме кара да се замисля за некадърността, явно е много относително понятие Smiley Може би и тя е като енегрията - никога не се губи, само си видоизменя формата Smiley - първо беше в Димитър и Велислав, после се прехвърли само на Велислав, после и Диана не я пропусна, понеже нали нея само уникалния я прави добра актриса Grin Накрая се засели трайно в Батко ви, който разбираш ли е толкова лош актьор, че затова сумати народ се излъга да го гледа в сезон 5, пък и да го хареса чак Smiley
В 6 сезон очаквам некадърността ту да влиза, ту да излиза от Диана - ще е некадърна във всички сцени без Вергов, а в сцените заедно с него ще блести с талант и чар Grin
Значи отсега се готвя да паля моторетката  Unamused

# 24
  • Мнения: 2 282
Благодаря за темата.
Велислав е грозен и крив. Диана е некадърна. Ние нищо не разбираме. Точка. Grinning
Значи поне имаме консенсус по въпроса,че се допълват взаимно и си отиват. Grinning
Замислям се добре  ,че са решили Велислав да е екранния партньор на Диана и той отнесе големия хейт.Колкото и да е той е по-възрастен,има много повече опит от Митето и по-безболезнено ще приеме нещата.Представяте ли си цялата тази помия да се беше изсипала върху един млад човек,който тепърва прохожда в кариерата си,само защото някои се чувстват длъжни да хейтят нонстоп всичко,което се опитва да се докосне до нещо,което те имат за притежание на ЮВ,в случая Диана и героинята и.

# 25
  • Мнения: 331
В обобщение - тези тримата бездарници кой изобщо ги е взел в сериала? Единият блестеше с талант само в 4-ти сезон и то не поради своите заслуги, другият е с наркоманска визия и нелепи гащи, а третият не може да говори и едва му се разбират репликите.

Батко ви е толкова некадърен за мен, че откакто се е появил, едва понасям сцените без него.

Скрит текст:
В шести е ясно - всички ще бледнеят, един ще блести. Да се свети името му, че първите три сезона едва оцеляха без него, а петият креташе благодарение на невидимото му присъствие.

Последна редакция: пн, 06 авг 2018, 01:03 от mayova

# 26
  • Мнения: 9 374
Ани, чакай бе хахах. Да забравят, че е бил успешен ли? Че те никога не са го считали за такъв. Joy Изобщо най-слабият сезон е това. Предстоящият ще е вълуващ. Оххх, аз се развълнувах много, да. Joy
Днес се замислих, колко много се вълнувахме ние тук за 5ти сезон, още повече когато видяхме промото и новите попълнения (най-вече Велислав и Димитър), защото за нас просто беше неизвестно какво ще се случва, имаше някаква тръпка и най-важното - Вергов го нямаше. Знаехме, че ни чака нещо различно и ни беше интересно с новите истории и лица. Пък сега...не е същото вече.

А относно Диана - ще видиш как ще почнат сега едни сравнения с Ани Пападопулу. Ани е класа, Диана е бездарна, айде къш. Joy И няма да си единствената, която ще пали моторетката хахахах. В допълнение към това аз ще стана кривогледа от въртене очи след като прочета коментарите. Joy

# 27
  • Мнения: 4 059
Благодаря за новата тема, Дона! Hug
Нашите гарджета са най-хубави! Точка!
Прекрасен колаж. Hug
В предната тема се питаше нещо за тези, които не са свикнали със светлата коса на Диана. Ами аз не съм свикнала и няма и да свикна. Преди време казах, че сигурно ще ми хареса, но не, колкото и да се насилвам не ми харесва и това е. Нека Зорница си е щастлива и влюбена, но не мога да се пречупя. И да ми обяснявате за новото начало, новия живот, ми не мога.  Яни виждам, че ме предава Animal Joy Cat щяла да си промени мнението.... ц ц ц

# 28
  • Мнения: 9 374
Димитрова, неее, казах само АКО. Много е относително. Joy Joy  С теб съм! Wink

# 29
  • Мнения: 1 190
Аз пък искам да кажа, че Ани П. никога не съм я гледала, за пръв път я виждам и първото ми впечатление за нея е ''Егати изтръпналата физиономия има тази'' и съм с ясното съзнание, че все пак така трябва да играе ... и все пак първо впечатление си е. Не че си е нашето гарче( по Димитрова ), но Диана за мен е 929318038 пъти 1 по-красива.

Димитрова, и аз споделям мнението ти. Зависи много как ще е светлината в МНООООГОТО сцени с нея всъщност, но за мен Зорница си е тъмнокоса и това е. Сега ще имам чувството, че гледам повече Диана Grinning или сестра Мая от първи сезон.

Общи условия

Активация на акаунт